Poljska, Poljska 3

Gruf Vejherovo - Elana Torun

Gruf Vejherovo

Elana Torun



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Radomjak 25 14 5 6 54 : 20 (+34) 47
2 Viđev 24 12 9 3 39 : 20 (+19) 45
3 Olimpija Grudžadž 25 13 4 8 52 : 35 (+17) 43
4 Elana Torun 25 10 11 4 35 : 22 (+13) 41
5 GKS Belhatov (-2) 25 11 10 4 28 : 15 (+13) 41
6 Gornjik Lečna 25 10 8 7 39 : 42 (-3) 38
7 Stal Stalova Vola 25 11 4 10 37 : 34 (+3) 37
8 Žnic Pruškov 25 9 7 9 39 : 45 (-6) 34
9 Resovija 24 9 7 8 31 : 33 (-2) 34
10 Skra Čestohova 25 9 5 11 21 : 35 (-14) 32
11 Pogon Siedlice 25 8 7 10 38 : 35 (+3) 31
12 Blekitni Stargard 25 8 4 13 30 : 43 (-13) 28
13 Gruf Vejherovo 25 7 6 12 32 : 45 (-13) 27
14 Ruh Hožov 25 6 9 10 29 : 31 (-2) 27
15 Rozvoj Katovice 25 6 8 11 30 : 39 (-9) 26
16 Siarka Tarnobržeg 24 7 4 13 22 : 39 (-17) 25
17 ROV 1964 Ribnik 24 4 11 9 21 : 31 (-10) 23
18 Olimpija Elblag 23 5 7 11 18 : 31 (-13) 22
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Radomjak 13 11 1 1 36 : 7 34 12 3 4 5 18 : 13 13
2. Viđev 13 7 6 0 23 : 8 27 11 5 3 3 16 : 12 18
3. Olimpija Grudžadž 13 8 2 3 30 : 14 26 12 5 2 5 22 : 21 17
4. Elana Torun 12 6 4 2 21 : 10 22 13 4 7 2 14 : 12 19
5. GKS Belhatov (-2) 13 8 4 1 21 : 8 28 12 3 6 3 7 : 7 15
6. Gornjik Lečna 12 7 4 1 25 : 14 25 13 3 4 6 14 : 28 13
7. Stal Stalova Vola 12 8 3 1 26 : 12 27 13 3 1 9 11 : 22 10
8. Žnic Pruškov 12 5 2 5 14 : 17 17 13 4 5 4 25 : 28 17
9. Resovija 11 4 6 1 14 : 9 18 13 5 1 7 17 : 24 16
10. Skra Čestohova 13 7 3 3 14 : 13 24 12 2 2 8 7 : 22 8
11. Pogon Siedlice 13 6 2 5 25 : 16 20 12 2 5 5 13 : 19 11
12. Blekitni Stargard 13 5 4 4 20 : 20 19 12 3 0 9 10 : 23 9
13. Gruf Vejherovo 12 5 3 4 17 : 13 18 13 2 3 8 15 : 32 9
14. Ruh Hožov 13 5 5 3 22 : 15 20 12 1 4 7 7 : 16 7
15. Rozvoj Katovice 12 4 3 5 18 : 19 15 13 2 5 6 12 : 20 11
16. Siarka Tarnobržeg 12 5 2 5 13 : 13 17 12 2 2 8 9 : 26 8
17. ROV 1964 Ribnik 12 3 5 4 12 : 14 14 12 1 6 5 9 : 17 9
18. Olimpija Elblag 11 3 4 4 10 : 12 13 12 2 3 7 8 : 19 9

Gruf Vejherovo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.03.2019 Siarka Tarnobržeg 0:3 3+ Poljska 3 2018/2019
17.03.2019 Pogon Siedlice 1:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
09.03.2019 Blekitni Stargard 1:4 3+ Poljska 3 2018/2019
03.03.2019 Viđev 1:2 3+ Poljska 3 2018/2019
01.12.2018 Elana Torun 2:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
25.11.2018 Resovija 1:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
17.11.2018 ROV 1964 Ribnik 1:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
11.11.2018 Gornjik Lečna 1:2 3+ Poljska 3 2018/2019
04.11.2018 Stal Stalova Vola 2:4 3+ Poljska 3 2018/2019
28.10.2018 Žnic Pruškov 5:2 3+ Poljska 3 2018/2019

Elana Torun

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.03.2019 Viđev 1:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
17.03.2019 Gornjik Lečna 1:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
09.03.2019 Resovija 0:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
02.03.2019 ROV 1964 Ribnik 1:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
01.12.2018 Gruf Vejherovo 0:2 0-2 Poljska 3 2018/2019
24.11.2018 Stal Stalova Vola 0:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
21.11.2018 Rozvoj Katovice 0:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
17.11.2018 Žnic Pruškov 5:1 3+ Poljska 3 2018/2019
03.11.2018 Olimpija Elblag 2:2 3+ Poljska 3 2018/2019
28.10.2018 Olimpija Grudžadž 2:2 3+ Poljska 3 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
01.12.2018 2:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
10.08.2018 3:1 3+ Poljska 3 2018/2019
09.06.2013 2:1 3+ Poljska 3 z 2012/2013
11.11.2012 3:0 3+ Poljska 3 z 2012/2013
Gruf Vejherovo
Ukupno 4 4 0 0 10:2 (+8) 12 2,50 0,50 3,00 1 3 25:75
Domaćin 2 2 0 0 6:1 (+5) 7 3,00 0,50 3,50 0 2 0:100
Gost 2 2 0 0 4:1 (+3) 5 2,00 0,50 2,50 1 1 50:50

Comments

You must be logged in to post a comment
There are no any comment yet.


18+ igrajte odgovorno