Izrael, Izrael 1 - 1.deo

Hapoel Tel Aviv - Sekcija Nes Ciona

Hapoel Tel Aviv

Sekcija Nes Ciona



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 4 3 1 0 4 : 0 (+4) 10
2 Bnei Jehuda 4 2 2 0 3 : 1 (+2) 8
3 Hapoel Haifa 3 2 1 0 3 : 0 (+3) 7
4 Makabi Haifa 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
5 Makabi Netanija 4 1 3 0 5 : 2 (+3) 6
6 Hapoel Ber Ševa 3 1 2 0 5 : 2 (+3) 5
7 Ašdod 3 1 2 0 5 : 4 (+1) 5
8 Hapoel Hadera 3 1 1 1 5 : 4 (+1) 4
9 Hapoel Kfar Saba 4 1 1 2 5 : 5 (0) 4
10 Beitar Jerusalim 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
11 Hapoel Ranana 3 1 0 2 5 : 9 (-4) 3
12 Hapoel Tel Aviv 3 0 2 1 2 : 3 (-1) 2
13 Sekcija Nes Ciona 4 0 1 3 1 : 7 (-6) 1
14 HI Kirjat Šmona 4 0 0 4 2 : 9 (-7) 0
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 2 1 1 0 1 : 0 4 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Bnei Jehuda 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 1 0 1 : 0 4
3. Hapoel Haifa 1 0 1 0 0 : 0 1 2 2 0 0 3 : 0 6
4. Makabi Haifa 2 2 0 0 6 : 3 6 2 0 1 1 0 : 1 1
5. Makabi Netanija 2 1 1 0 5 : 2 4 2 0 2 0 0 : 0 2
6. Hapoel Ber Ševa 1 1 0 0 3 : 0 3 2 0 2 0 2 : 2 2
7. Ašdod 2 1 1 0 4 : 3 4 1 0 1 0 1 : 1 1
8. Hapoel Hadera 2 1 1 0 5 : 1 4 1 0 0 1 0 : 3 0
9. Hapoel Kfar Saba 2 0 0 2 0 : 2 0 2 1 1 0 5 : 3 4
10. Beitar Jerusalim 2 0 1 1 0 : 2 1 2 1 0 1 3 : 2 3
11. Hapoel Ranana 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 0 2 3 : 8 0
12. Hapoel Tel Aviv 2 0 2 0 1 : 1 2 1 0 0 1 1 : 2 0
13. Sekcija Nes Ciona 2 0 0 2 0 : 3 0 2 0 1 1 1 : 4 1
14. HI Kirjat Šmona 2 0 0 2 1 : 5 0 2 0 0 2 1 : 4 0

Hapoel Tel Aviv

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Sekcija Nes Ciona 1:1 0-2 Izrael 1 2019/2020
31.08.2019 Ašdod 1:2 3+ Izrael 1 2019/2020
26.08.2019 Makabi Netanija 0:0 0-2 Izrael 1 2019/2020
19.08.2019 Hapoel Kfar Saba 2:3 3+ Izrael, LK 2019/2020
12.08.2019 Sekcija Nes Ciona 1:2 3+ Izrael, LK 2019/2020
04.08.2019 Beitar Jerusalim 0:1 0-2 Izrael, LK 2019/2020
30.07.2019 Ašdod 2:3 3+ Izrael, LK 2019/2020
27.07.2019 Hapoel Ranana 1:2 3+ Izrael, LK 2019/2020
12.05.2019 Mak. Petah Tikva 2:0 0-2 Izrael 1 2018/2019
04.05.2019 Bnei Sahnin 3:0 3+ Izrael 1 2018/2019

Sekcija Nes Ciona

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
21.09.2019 Bnei Jehuda 0:1 0-2 Izrael 1 2019/2020
14.09.2019 Hapoel Tel Aviv 1:1 0-2 Izrael 1 2019/2020
31.08.2019 Makabi Netanija 0:3 3+ Izrael 1 2019/2020
24.08.2019 Makabi Tel Aviv 0:2 0-2 Izrael 1 2019/2020
17.08.2019 Hapoel Hadera 0:0 0-2 Izrael, LK 2019/2020
12.08.2019 Hapoel Tel Aviv 2:1 3+ Izrael, LK 2019/2020
06.08.2019 Hapoel Ranana 0:0 0-2 Izrael, LK 2019/2020
03.08.2019 Ašdod 1:1 0-2 Izrael, LK 2019/2020
28.07.2019 Beitar Jerusalim 1:2 3+ Izrael, LK 2019/2020
20.05.2019 Hapoel Ramat Gan 1:1 0-2 Izrael 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 1:1 0-2 Izrael 1 2019/2020
12.08.2019 1:2 3+ Izrael, LK 2019/2020
Hapoel Tel Aviv
Ukupno 2 0 1 1 2:3 (-1) 5 1,00 1,50 2,50 1 1 50:50
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno