Rusija, Rusija 2

Krasnodar II - Himki

Krasnodar II

Himki



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tambov 24 14 5 5 39 : 23 (+16) 47
2 Tom 24 13 7 4 31 : 15 (+16) 46
3 Avangard Kursk 24 13 3 8 34 : 25 (+9) 42
4 PFC Soči 24 10 8 6 43 : 28 (+15) 38
5 Čertanovo 24 11 5 8 45 : 36 (+9) 38
6 Nižnij Novgorod 24 11 5 8 24 : 20 (+4) 38
7 Šinjik 24 10 7 7 28 : 22 (+6) 37
8 Krasnodar II 24 9 9 6 33 : 31 (+2) 36
9 Luč Energija 24 8 11 5 20 : 14 (+6) 35
10 Spartak Moskva II 24 10 5 9 31 : 29 (+2) 35
11 Mordovija 24 9 7 8 28 : 26 (+2) 34
12 SKA-Habarovsk 24 7 12 5 30 : 28 (+2) 33
13 Himki 24 8 7 9 29 : 38 (-9) 31
14 Fakel 24 8 5 11 28 : 28 (0) 29
15 Rotor Volgograd 24 6 10 8 21 : 27 (-6) 28
16 Baltika 24 6 7 11 26 : 39 (-13) 25
17 FK Armavir 24 6 7 11 25 : 38 (-13) 25
18 Tjumen 24 5 9 10 20 : 28 (-8) 24
19 Sibir 24 4 8 12 18 : 33 (-15) 20
20 Zenit II 24 1 5 18 13 : 38 (-25) 8
U junu 2018. Dinamo Sankt Peterburg je preseljen u Soči. Tako je nastao novi klub PFC Soči.
Olimpiec je promenio ime u Nižnji Novgorod.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tambov 12 7 3 2 24 : 11 24 12 7 2 3 15 : 12 23
2. Tom 13 10 2 1 23 : 5 32 11 3 5 3 8 : 10 14
3. Avangard Kursk 13 9 2 2 21 : 11 29 11 4 1 6 13 : 14 13
4. PFC Soči 13 6 3 4 21 : 15 21 11 4 5 2 22 : 13 17
5. Čertanovo 13 7 4 2 28 : 16 25 11 4 1 6 17 : 20 13
6. Nižnij Novgorod 11 7 2 2 13 : 7 23 13 4 3 6 11 : 13 15
7. Šinjik 13 5 6 2 14 : 9 21 11 5 1 5 14 : 13 16
8. Krasnodar II 12 4 4 4 15 : 16 16 12 5 5 2 18 : 15 20
9. Luč Energija 12 6 2 4 10 : 6 20 12 2 9 1 10 : 8 15
10. Spartak Moskva II 13 5 4 4 16 : 15 19 11 5 1 5 15 : 14 16
11. Mordovija 12 3 3 6 13 : 16 12 12 6 4 2 15 : 10 22
12. SKA-Habarovsk 11 4 5 2 16 : 12 17 13 3 7 3 14 : 16 16
13. Himki 11 4 4 3 16 : 15 16 13 4 3 6 13 : 23 15
14. Fakel 12 5 4 3 17 : 10 19 12 3 1 8 11 : 18 10
15. Rotor Volgograd 11 4 4 3 11 : 11 16 13 2 6 5 10 : 16 12
16. Baltika 11 4 2 5 11 : 15 14 13 2 5 6 15 : 24 11
17. FK Armavir 11 2 5 4 15 : 19 11 13 4 2 7 10 : 19 14
18. Tjumen 13 5 5 3 16 : 13 20 11 0 4 7 4 : 15 4
19. Sibir 11 3 4 4 8 : 9 13 13 1 4 8 10 : 24 7
20. Zenit II 12 0 3 9 7 : 20 3 12 1 2 9 6 : 18 5

Krasnodar II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.11.2018 Čertanovo 0:3 3+ Rusija 2 2018/2019
18.11.2018 Mordovija 1:2 3+ Rusija 2 2018/2019
14.11.2018 Tjumen 0:0 0-2 Rusija 2 2018/2019
10.11.2018 Tambov 2:0 0-2 Rusija 2 2018/2019
04.11.2018 SKA-Habarovsk 2:2 3+ Rusija 2 2018/2019
28.10.2018 FK Armavir 3:3 3+ Rusija 2 2018/2019
24.10.2018 Nižnij Novgorod 0:2 0-2 Rusija 2 2018/2019
20.10.2018 Baltika 4:1 3+ Rusija 2 2018/2019
13.10.2018 Zenit II 2:1 3+ Rusija 2 2018/2019
06.10.2018 Rotor Volgograd 0:1 0-2 Rusija 2 2018/2019

Himki

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.11.2018 Spartak Moskva II 1:0 0-2 Rusija 2 2018/2019
18.11.2018 PFC Soči 0:0 0-2 Rusija 2 2018/2019
14.11.2018 Avangard Kursk 0:4 3+ Rusija 2 2018/2019
10.11.2018 Šinjik 1:0 0-2 Rusija 2 2018/2019
04.11.2018 Tom 0:2 0-2 Rusija 2 2018/2019
28.10.2018 Čertanovo 3:2 3+ Rusija 2 2018/2019
24.10.2018 Tambov 0:3 3+ Rusija 2 2018/2019
20.10.2018 Tjumen 2:1 3+ Rusija 2 2018/2019
13.10.2018 Mordovija 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
06.10.2018 SKA-Habarovsk 0:0 0-2 Rusija 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
01.10.2018 4:2 3+ Rusija 2 2018/2019
Krasnodar II
Ukupno 1 1 0 0 4:2 (+2) 6 4,00 2,00 6,00 0 1 0:100
Domaćin 1 1 0 0 4:2 (+2) 6 4,00 2,00 6,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0
18+ igrajte odgovorno