Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Levadia Talin - Narva Trans
Levadia Talin
Narva Trans
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levadia Talin | 8 | 7 | 1 | 0 | 26 | : | 3 | (+23) | 22 |
2 | Paide Linameskond | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | : | 9 | (+6) | 15 |
3 | Nome Kalju | 7 | 4 | 2 | 1 | 16 | : | 9 | (+7) | 14 |
4 | Flora | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | : | 13 | (+2) | 12 |
5 | Tameka Tartu | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 5 | (+5) | 11 |
6 | Kuresare | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 | : | 19 | (-6) | 9 |
7 | Talina Kalev | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | : | 13 | (-2) | 9 |
8 | Parnu JK Vaprus | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | : | 15 | (-8) | 4 |
9 | Nome Junajted | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | : | 12 | (-9) | 4 |
10 | Narva Trans | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | : | 25 | (-18) | 4 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Levadia Talin | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 1 | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | : | 2 | 12 | |
2. | Paide Linameskond | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 6 | |
3. | Nome Kalju | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 3 | 8 | |
4. | Flora | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | : | 10 | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 4 | |
5. | Tameka Tartu | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | 7 | |
6. | Kuresare | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | : | 12 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | |
7. | Talina Kalev | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 7 | 5 | |
8. | Parnu JK Vaprus | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 10 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
9. | Nome Junajted | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 9 | 0 | |
10. | Narva Trans | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 18 | 0 |
Levadia Talin
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Parnu JK Vaprus | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
16.04.2024 | Talina Kalev | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Nome Junajted | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
09.04.2024 | Flora | 2:1 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Nome Kalju | 5:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Paide Linameskond | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Talina Kalev | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Kuresare | 6:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Narva Trans | 6:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
24.11.2023 | Tameka Tartu | 4:2 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 |
Narva Trans
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | Kuresare | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Talina Kalev | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Flora | 3:4 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Nome Junajted | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Tameka Tartu | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Nome Kalju | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Levadia Talin | 0:6 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Flora | 2:2 | 3+ | Estonija, SK | 2024 | |||
18.11.2023 | Vimsi Igilikur | 0:1 | 0-2 | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Talina Kalev | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Levadia Talin | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 103 | 61 | 21 | 21 | 218:98 | (+120) | 316 | 2,12 | 0,95 | 3,07 | 42 | 61 | 41:59 |
Domaćin | 50 | 31 | 10 | 9 | 113:40 | (+73) | 153 | 2,26 | 0,80 | 3,06 | 22 | 28 | 44:56 |
Gost | 53 | 30 | 11 | 12 | 105:58 | (+47) | 163 | 1,98 | 1,09 | 3,08 | 20 | 33 | 38:62 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari