Rumunija, Rumunija 2

Mijerkureja Čuk - Ripensia

Mijerkureja Čuk

Ripensia



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Turis-Oltul Turnu Magurele 8 7 1 0 18 : 2 (+16) 22
2 Mioveni 8 4 4 0 11 : 5 (+6) 16
3 UTA Arad 7 5 1 1 20 : 5 (+15) 16
4 Glorija Buzau 7 5 1 1 14 : 3 (+11) 16
5 Metaloglobus Bukurešt 8 4 1 3 14 : 10 (+4) 13
6 Rapid Bukurešt 7 4 1 2 10 : 7 (+3) 13
7 Arđeš Pitešti 8 4 1 3 10 : 8 (+2) 13
8 Konkordija Čiajna 8 3 3 2 7 : 9 (-2) 12
9 Vitorul Targu Žiju 8 3 2 3 6 : 8 (-2) 11
10 Petrolul Ploešti 7 3 2 2 7 : 10 (-3) 11
11 Resita 8 2 3 3 9 : 8 (+1) 9
12 Farul 7 2 3 2 4 : 4 (0) 9
13 Dunarea Kalaraš 8 2 3 3 9 : 12 (-3) 9
14 Ripensia 7 2 2 3 8 : 11 (-3) 8
15 Mijerkureja Čuk 7 2 2 3 7 : 9 (-2) 8
16 Univerzitatea Kluž 7 2 0 5 9 : 10 (-1) 6
17 SS Polit. Temišvar 8 1 3 4 3 : 5 (-2) 6
18 Dako-Getika Bukurešt 8 2 0 6 4 : 13 (-9) 6
19 Panduri 8 1 2 5 5 : 15 (-10) 5
20 Sportul Snagov 8 0 1 7 2 : 23 (-21) 1
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Turis-Oltul Turnu Magurele 5 5 0 0 11 : 1 15 3 2 1 0 7 : 1 7
2. Mioveni 4 1 3 0 6 : 4 6 4 3 1 0 5 : 1 10
3. UTA Arad 4 3 1 0 11 : 1 10 3 2 0 1 9 : 4 6
4. Glorija Buzau 4 3 0 1 10 : 2 9 3 2 1 0 4 : 1 7
5. Metaloglobus Bukurešt 4 2 0 2 6 : 3 6 4 2 1 1 8 : 7 7
6. Rapid Bukurešt 4 2 1 1 5 : 3 7 3 2 0 1 5 : 4 6
7. Arđeš Pitešti 4 2 0 2 4 : 5 6 4 2 1 1 6 : 3 7
8. Konkordija Čiajna 5 3 1 1 6 : 6 10 3 0 2 1 1 : 3 2
9. Vitorul Targu Žiju 4 2 1 1 4 : 2 7 4 1 1 2 2 : 6 4
10. Petrolul Ploešti 2 0 1 1 1 : 4 1 5 3 1 1 6 : 6 10
11. Resita 4 2 1 1 7 : 4 7 4 0 2 2 2 : 4 2
12. Farul 3 2 1 0 3 : 0 7 4 0 2 2 1 : 4 2
13. Dunarea Kalaraš 3 1 1 1 5 : 6 4 5 1 2 2 4 : 6 5
14. Ripensia 3 1 0 2 3 : 4 3 4 1 2 1 5 : 7 5
15. Mijerkureja Čuk 3 1 2 0 6 : 3 5 4 1 0 3 1 : 6 3
16. Univerzitatea Kluž 3 2 0 1 7 : 2 6 4 0 0 4 2 : 8 0
17. SS Polit. Temišvar 5 0 3 2 0 : 2 3 3 1 0 2 3 : 3 3
18. Dako-Getika Bukurešt 4 1 0 3 3 : 8 3 4 1 0 3 1 : 5 3
19. Panduri 4 0 2 2 2 : 8 2 4 1 0 3 3 : 7 3
20. Sportul Snagov 4 0 0 4 0 : 9 0 4 0 1 3 2 : 14 1

Mijerkureja Čuk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
21.09.2019 Sportul Snagov 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
14.09.2019 Ripensia 2:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
08.09.2019 Farul 0:2 0-2 Rumunija 2 2019/2020
24.08.2019 Dunarea Kalaraš 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
17.08.2019 UTA Arad 0:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
10.08.2019 Metaloglobus Bukurešt 3:0 3+ Rumunija 2 2019/2020
04.08.2019 Glorija Buzau 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
28.02.2019 KSU Krajova 0:3 3+ Rumunija, Kup 2018/2019
01.11.2018 Dinamo Bukurešt 2:2 3+ Rumunija, Kup 2018/2019
25.09.2018 Energetikanul 2:1 3+ Rumunija, Kup 2018/2019

Ripensia

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Mijerkureja Čuk 2:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
07.09.2019 Petrolul Ploešti 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
31.08.2019 Dunarea Kalaraš 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
24.08.2019 UTA Arad 2:1 3+ Rumunija 2 2019/2020
17.08.2019 Metaloglobus Bukurešt 0:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
10.08.2019 Glorija Buzau 1:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
06.08.2019 Arđeš Pitešti 2:1 3+ Rumunija 2 2019/2020
31.05.2019 Farul 1:1 0-2 Rumunija 2 2018/2019
25.05.2019 Dako-Getika Bukurešt 1:1 0-2 Rumunija 2 2018/2019
19.05.2019 Mioveni 1:4 3+ Rumunija 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 2:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
Mijerkureja Čuk
Ukupno 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno