Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Apertura)
Mont. Vonderers - Sero Largo
Mont. Vonderers
Sero Largo
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penjarol | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | (+10) | 15 |
2 | Progreso | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | : | 9 | (+5) | 13 |
3 | Boston River | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | (+3) | 11 |
4 | Nasional Mont. | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 5 | (+4) | 9 |
5 | Sero Largo | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
6 | Defensor Sport. | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 7 |
7 | River Plata M. | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
8 | Dep. Maldonado | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
9 | Danubio | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 7 |
10 | Mont. Vonderers | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 5 |
11 | Rasing Montevideo | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 4 |
12 | Liverpul Mont. | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
13 | Sentro Atletiko Feniks | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 3 |
14 | Miramar Mis. | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 2 |
15 | Atletiko Sero | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 13 | (-9) | 2 |
16 | Rampla Juniors | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | (-7) | 1 |
1.mesto - Plej of za prvaka
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penjarol | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 9 | |
2. | Progreso | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 4 | 7 | |
3. | Boston River | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 9 | |
4. | Nasional Mont. | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | |
5. | Sero Largo | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
6. | Defensor Sport. | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
7. | River Plata M. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
8. | Dep. Maldonado | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
9. | Danubio | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
10. | Mont. Vonderers | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
11. | Rasing Montevideo | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
12. | Liverpul Mont. | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
13. | Sentro Atletiko Feniks | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
14. | Miramar Mis. | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
15. | Atletiko Sero | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 8 | 0 | |
16. | Rampla Juniors | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 |
Mont. Vonderers
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Danubio | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Dep. Maldonado | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
07.03.2024 | Danubio | 0:1 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
02.03.2024 | Nasional Mont. | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Rasing Montevideo | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
18.02.2024 | Atletiko Sero | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
07.02.2024 | River Plata M. | 0:4 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
06.12.2023 | Penjarol | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
02.12.2023 | Sentro Atletiko Feniks | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
29.11.2023 | Danubio | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 |
Sero Largo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Atletiko Sero | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Rampla Juniors | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
07.03.2024 | Rasing Montevideo | 0:2 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
01.03.2024 | Miramar Mis. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Sentro Atletiko Feniks | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
18.02.2024 | Penjarol | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
06.12.2023 | Dep. Maldonado | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
03.12.2023 | Boston River | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
30.11.2023 | Atletiko Sero | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Rasing Montevideo | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.10.2023 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
05.03.2023 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
06.08.2022 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
18.03.2022 | 1:0 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2022 | |||
11.03.2022 | 2:1 | 3+ | Kopa Sudamerikana | 2022 | |||
14.02.2022 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
08.11.2021 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
17.07.2021 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2021 | |||
13.02.2021 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
10.11.2020 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
23.08.2020 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
07.11.2019 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
20.07.2019 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
23.04.2019 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
15.02.2014 | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
01.09.2013 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
23.02.2013 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
26.08.2012 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
25.02.2012 | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
20.08.2011 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
04.04.2010 | 7:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
08.11.2009 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
31.05.2009 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
18.12.2008 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2008/2009 |
Mont. Vonderers | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 24 | 14 | 6 | 4 | 37:20 | (+17) | 57 | 1,54 | 0,83 | 2,38 | 14 | 10 | 58:42 |
Domaćin | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:10 | (+15) | 35 | 1,92 | 0,77 | 2,69 | 6 | 7 | 46:54 |
Gost | 11 | 5 | 4 | 2 | 12:10 | (+2) | 22 | 1,09 | 0,91 | 2,00 | 8 | 3 | 73:27 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari