Poljska, Poljska 1 - 1.deo

Pjast - Rakov Čestohova

Pjast

Rakov Čestohova



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pogon 8 5 2 1 9 : 4 (+5) 17
2 Šlonsk Vroclav 8 4 4 0 10 : 5 (+5) 16
3 Krakovija 8 5 1 2 14 : 8 (+6) 16
4 Jagielonija 8 4 3 1 14 : 7 (+7) 15
5 Legija Varšava 8 4 2 2 10 : 7 (+3) 14
6 Pjast 9 4 2 3 10 : 8 (+2) 14
7 Lehija Gdanjsk 8 3 4 1 9 : 7 (+2) 13
8 Visla Krakov 8 3 2 3 12 : 8 (+4) 11
9 Leh Poznanj 8 3 2 3 13 : 11 (+2) 11
10 Gornjik Zabže 8 3 2 3 7 : 6 (+1) 11
11 Visla Plok 8 3 1 4 7 : 15 (-8) 10
12 Rakov Čestohova 9 3 0 6 10 : 14 (-4) 9
13 Zaglebje Lubin 8 2 2 4 12 : 12 (0) 8
14 Korona 8 1 2 5 4 : 11 (-7) 5
15 Arka 8 1 2 5 3 : 13 (-10) 5
16 LKS Lođ 8 1 1 6 6 : 14 (-8) 4
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pogon 4 3 0 1 5 : 2 9 4 2 2 0 4 : 2 8
2. Šlonsk Vroclav 3 2 1 0 5 : 3 7 5 2 3 0 5 : 2 9
3. Krakovija 4 3 0 1 7 : 3 9 4 2 1 1 7 : 5 7
4. Jagielonija 4 2 1 1 6 : 4 7 4 2 2 0 8 : 3 8
5. Legija Varšava 4 2 1 1 5 : 3 7 4 2 1 1 5 : 4 7
6. Pjast 5 2 2 1 5 : 4 8 4 2 0 2 5 : 4 6
7. Lehija Gdanjsk 4 1 3 0 4 : 3 6 4 2 1 1 5 : 4 7
8. Visla Krakov 4 3 0 1 9 : 3 9 4 0 2 2 3 : 5 2
9. Leh Poznanj 3 1 0 2 6 : 5 3 5 2 2 1 7 : 6 8
10. Gornjik Zabže 4 3 1 0 5 : 0 10 4 0 1 3 2 : 6 1
11. Visla Plok 4 2 1 1 5 : 4 7 4 1 0 3 2 : 11 3
12. Rakov Čestohova 5 2 0 3 7 : 8 6 4 1 0 3 3 : 6 3
13. Zaglebje Lubin 5 2 2 1 10 : 6 8 3 0 0 3 2 : 6 0
14. Korona 4 0 1 3 2 : 6 1 4 1 1 2 2 : 5 4
15. Arka 4 1 2 1 2 : 4 5 4 0 0 4 1 : 9 0
16. LKS Lođ 4 0 1 3 3 : 6 1 4 1 0 3 3 : 8 3

Pjast

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.09.2019 Rakov Čestohova 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
16.09.2019 Krakovija 0:2 0-2 Poljska 1 2019/2020
31.08.2019 Lehija Gdanjsk 1:2 3+ Poljska 1 2019/2020
25.08.2019 Zaglebje Lubin 3:0 3+ Poljska 1 2019/2020
18.08.2019 Visla Plok 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
11.08.2019 LKS Lođ 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
04.08.2019 Pogon 0:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
01.08.2019 Riga 1:2 3+ Liga Evrope 2019/2020
28.07.2019 Šlonsk Vroclav 1:2 3+ Poljska 1 2019/2020
25.07.2019 Riga 3:2 3+ Liga Evrope 2019/2020

Rakov Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.09.2019 Pjast 1:2 3+ Poljska 1 2019/2020
14.09.2019 Arka 2:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
01.09.2019 Legija Varšava 1:3 3+ Poljska 1 2019/2020
24.08.2019 Leh Poznanj 2:3 3+ Poljska 1 2019/2020
18.08.2019 Lehija Gdanjsk 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
10.08.2019 Gornjik Zabže 0:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
03.08.2019 Krakovija 1:3 3+ Poljska 1 2019/2020
27.07.2019 Jagielonija 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
20.07.2019 Korona 0:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
18.05.2019 Vigri Suvalki 1:2 3+ Poljska 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
20.09.2019 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
Pjast
Ukupno 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno