Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Šahtjor - Dinamo Kijev
Šahtjor
Dinamo Kijev
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šahtjor | 23 | 17 | 4 | 2 | 49 | : | 19 | (+30) | 55 |
2 | Dinamo Kijev | 23 | 16 | 3 | 4 | 54 | : | 24 | (+30) | 51 |
3 | Krivbas | 24 | 14 | 6 | 4 | 42 | : | 24 | (+18) | 48 |
4 | Dnjepar-1 | 24 | 12 | 8 | 4 | 34 | : | 22 | (+12) | 44 |
5 | Ruh Ljvov | 24 | 10 | 10 | 4 | 35 | : | 25 | (+10) | 40 |
6 | Polisia | 24 | 11 | 6 | 7 | 31 | : | 23 | (+8) | 39 |
7 | Vorskla | 24 | 8 | 6 | 10 | 23 | : | 35 | (-12) | 30 |
8 | Černomorec Odesa | 23 | 9 | 2 | 12 | 33 | : | 32 | (+1) | 29 |
9 | LNZ Čerkasi | 24 | 7 | 8 | 9 | 23 | : | 27 | (-4) | 29 |
10 | Zarja | 23 | 6 | 8 | 9 | 24 | : | 30 | (-6) | 26 |
11 | Kolos Kovalivka | 23 | 5 | 10 | 8 | 16 | : | 19 | (-3) | 25 |
12 | Oleksandrija | 24 | 6 | 7 | 11 | 21 | : | 32 | (-11) | 25 |
13 | Obolon | 24 | 4 | 8 | 12 | 15 | : | 34 | (-19) | 20 |
14 | Veres | 23 | 4 | 7 | 12 | 21 | : | 34 | (-13) | 19 |
15 | Metalist 1925 Harkov | 24 | 4 | 6 | 14 | 24 | : | 43 | (-19) | 18 |
16 | Minai | 24 | 2 | 9 | 13 | 17 | : | 39 | (-22) | 15 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šahtjor | 12 | 9 | 1 | 2 | 25 | : | 11 | 28 | 11 | 8 | 3 | 0 | 24 | : | 8 | 27 | |
2. | Dinamo Kijev | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 | : | 8 | 25 | 12 | 8 | 2 | 2 | 32 | : | 16 | 26 | |
3. | Krivbas | 12 | 7 | 3 | 2 | 19 | : | 13 | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23 | : | 11 | 24 | |
4. | Dnjepar-1 | 12 | 5 | 4 | 3 | 17 | : | 12 | 19 | 12 | 7 | 4 | 1 | 17 | : | 10 | 25 | |
5. | Ruh Ljvov | 12 | 3 | 8 | 1 | 14 | : | 11 | 17 | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 | : | 14 | 23 | |
6. | Polisia | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | : | 15 | 18 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | : | 8 | 21 | |
7. | Vorskla | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | : | 23 | 12 | 12 | 5 | 3 | 4 | 10 | : | 12 | 18 | |
8. | Černomorec Odesa | 11 | 6 | 1 | 4 | 16 | : | 12 | 19 | 12 | 3 | 1 | 8 | 17 | : | 20 | 10 | |
9. | LNZ Čerkasi | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | : | 17 | 12 | 12 | 4 | 5 | 3 | 11 | : | 10 | 17 | |
10. | Zarja | 12 | 4 | 2 | 6 | 9 | : | 14 | 14 | 11 | 2 | 6 | 3 | 15 | : | 16 | 12 | |
11. | Kolos Kovalivka | 12 | 3 | 5 | 4 | 8 | : | 10 | 14 | 11 | 2 | 5 | 4 | 8 | : | 9 | 11 | |
12. | Oleksandrija | 12 | 4 | 3 | 5 | 8 | : | 16 | 15 | 12 | 2 | 4 | 6 | 13 | : | 16 | 10 | |
13. | Obolon | 12 | 2 | 5 | 5 | 8 | : | 15 | 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 7 | : | 19 | 9 | |
14. | Veres | 12 | 3 | 4 | 5 | 17 | : | 21 | 13 | 11 | 1 | 3 | 7 | 4 | : | 13 | 6 | |
15. | Metalist 1925 Harkov | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | : | 20 | 12 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | : | 23 | 6 | |
16. | Minai | 12 | 1 | 5 | 6 | 10 | : | 19 | 8 | 12 | 1 | 4 | 7 | 7 | : | 20 | 7 |
Šahtjor
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.04.2024 | Zarja | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Vorskla | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Ruh Ljvov | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Černomorec Odesa | 4:1 | 3+ | Ukrajina, Kup | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Obolon | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Minai | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Kolos Kovalivka | 3:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Krivbas | 5:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Oleksandrija | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
22.02.2024 | Olimpik Marsej | 1:3 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 |
Dinamo Kijev
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.04.2024 | Minai | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Oleksandrija | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.04.2024 | LNZ Čerkasi | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Zarja | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Vorskla | 5:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Zarja | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Veres | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Černomorec Odesa | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Metalist 1925 Harkov | 4:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
11.12.2023 | Obolon | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Šahtjor | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 86 | 38 | 24 | 24 | 119:87 | (+32) | 206 | 1,38 | 1,01 | 2,40 | 50 | 36 | 58:42 |
Domaćin | 42 | 23 | 10 | 9 | 65:37 | (+28) | 102 | 1,55 | 0,88 | 2,43 | 27 | 15 | 64:36 |
Gost | 44 | 15 | 14 | 15 | 54:50 | (+4) | 104 | 1,23 | 1,14 | 2,36 | 23 | 21 | 52:48 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari