Ukrajina, Ukrajina 2

Sumi - Agrobiznes Voločisk

Sumi

  (Spartak-Horobina, Spartak Sumi)

Agrobiznes Voločisk

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dnjepar-1 17 14 1 2 46 : 10 (+36) 43
2 Metalist 1925 Harkov 17 12 2 3 27 : 8 (+19) 38
3 Volin 17 11 3 3 31 : 19 (+12) 36
4 Kolos Kovalivka 16 8 8 0 27 : 7 (+20) 32
5 Obolon Brovar 17 9 5 3 21 : 12 (+9) 32
6 Avangard Kramatorsk 17 8 5 4 32 : 17 (+15) 29
7 Ingulec Petrove 17 7 3 7 19 : 23 (-4) 24
8 Balkani Zarja 16 5 5 6 17 : 21 (-4) 20
9 Mikolaiv 15 5 4 6 14 : 17 (-3) 19
10 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 17 5 2 10 21 : 20 (+1) 17
11 Sumi 17 3 6 8 18 : 39 (-21) 15
12 Girnik Sport 17 3 5 9 19 : 36 (-17) 14
13 Ruh Vinjiki 16 2 5 9 12 : 27 (-15) 11
14 Agrobiznes Voločisk 17 1 7 9 10 : 19 (-9) 10
15 Zirka 17 1 1 15 10 : 49 (-39) 4
16 Kobra Harkov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Kobra Harkov je istupila iz takmičenja nakon 3.kola. Rezultati odigranih utakmica su poništeni.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dnjepar-1 9 7 0 2 28 : 6 21 8 7 1 0 18 : 4 22
2. Metalist 1925 Harkov 9 8 0 1 16 : 3 24 8 4 2 2 11 : 5 14
3. Volin 9 7 1 1 21 : 10 22 8 4 2 2 10 : 9 14
4. Kolos Kovalivka 8 2 6 0 11 : 6 12 8 6 2 0 16 : 1 20
5. Obolon Brovar 9 4 3 2 7 : 6 15 8 5 2 1 14 : 6 17
6. Avangard Kramatorsk 7 3 1 3 14 : 7 10 10 5 4 1 18 : 10 19
7. Ingulec Petrove 8 3 1 4 11 : 11 10 9 4 2 3 8 : 12 14
8. Balkani Zarja 8 3 4 1 11 : 7 13 8 2 1 5 6 : 14 7
9. Mikolaiv 8 4 4 0 12 : 5 16 7 1 0 6 2 : 12 3
10. Prikarpatija Ivano-Frankivsk 9 4 1 4 14 : 6 13 8 1 1 6 7 : 14 4
11. Sumi 8 1 2 5 7 : 19 5 9 2 4 3 11 : 20 10
12. Girnik Sport 9 3 3 3 9 : 11 12 8 0 2 6 10 : 25 2
13. Ruh Vinjiki 8 0 3 5 6 : 16 3 8 2 2 4 6 : 11 8
14. Agrobiznes Voločisk 8 1 1 6 7 : 12 4 9 0 6 3 3 : 7 6
15. Zirka 8 1 1 6 6 : 19 4 9 0 0 9 4 : 30 0
16. Kobra Harkov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Sumi

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2018 Metalist 1925 Harkov 1:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019
10.11.2018 Zirka 3:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019
03.11.2018 Girnik Sport 2:2 3+ Ukrajina 2 2018/2019
27.10.2018 Ruh Vinjiki 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
19.10.2018 Mikolaiv 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
12.10.2018 Kolos Kovalivka 0:6 3+ Ukrajina 2 2018/2019
07.10.2018 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
30.09.2018 Ingulec Petrove 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
25.09.2018 Karpati 0:3 3+ Ukrajina, Kup 2018/2019
21.09.2018 Balkani Zarja 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019

Agrobiznes Voločisk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2018 Volin 0:0 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
10.11.2018 Avangard Kramatorsk 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
03.11.2018 Metalist 1925 Harkov 0:2 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
27.10.2018 Zirka 5:0 3+ Ukrajina 2 2018/2019
20.10.2018 Girnik Sport 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
13.10.2018 Ruh Vinjiki 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
06.10.2018 Mikolaiv 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
30.09.2018 Kolos Kovalivka 0:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019
23.09.2018 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
16.09.2018 Ingulec Petrove 1:2 3+ Ukrajina 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2018 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
Sumi
Ukupno 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno