Srbija, Srbija 3 (Zapad)

Sušica - Sloga Požega

Sušica

Sloga Požega



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Borac 1926 7 6 0 1 19 : 3 (+16) 18
2 Sloga Petrovac 7 5 0 2 13 : 6 (+7) 15
3 Jedinstvo Ub 7 4 1 2 8 : 6 (+2) 13
4 Sušica 7 4 1 2 15 : 13 (+2) 13
5 Loznica 7 3 3 1 12 : 9 (+3) 12
6 Sloga Požega 7 3 3 1 12 : 7 (+5) 12
7 Jošanica 7 3 2 2 7 : 4 (+3) 11
8 Tutin 7 3 2 2 11 : 8 (+3) 11
9 Budućnost Krušik 2014 7 2 4 1 9 : 7 (+2) 10
10 Trepča 7 2 3 2 5 : 7 (-2) 9
11 Šumadija Ar. 7 2 3 2 7 : 10 (-3) 9
12 Sloga Kraljevo 7 2 1 4 8 : 10 (-2) 7
13 Takovo 7 2 1 4 4 : 8 (-4) 7
14 Mokra Gora 7 1 3 3 5 : 12 (-7) 6
15 Mladi Radnik 7 1 2 4 4 : 11 (-7) 5
16 RSK 7 1 2 4 6 : 12 (-6) 5
17 Proleter Mihajlovac 7 1 2 4 8 : 12 (-4) 5
18 Mačva 1929 7 1 1 5 5 : 13 (-8) 4
Pre početka od takmičenja je odustala Sloboda Užice, Novi Pazar je zamenio Borac Čačak u drugoj ligi, a liga je proširena na 18 klubova. Loznica i Proleter Mihajlovac su zahvaljujući tome ostali u ligi, a uključeni su još Sloga Kraljevo i Trepča.
Provo je prodao svoje mesto novoformiranom Borcu 1926.

Iz lige ispada 5 timova plus onoliko koliko iz druge lige ispadne u ovu grupu. Timovi iz druge lige koji regionalno pripadaju ovoj grupi su Metalac, Novi Pazar, Radnički 1923, Smederevo 1924 i Zlatibor.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Borac 1926 4 4 0 0 13 : 0 12 3 2 0 1 6 : 3 6
2. Sloga Petrovac 3 3 0 0 7 : 3 9 4 2 0 2 6 : 3 6
3. Jedinstvo Ub 4 3 1 0 6 : 3 10 3 1 0 2 2 : 3 3
4. Sušica 3 2 0 1 8 : 7 6 4 2 1 1 7 : 6 7
5. Loznica 4 2 2 0 5 : 2 8 3 1 1 1 7 : 7 4
6. Sloga Požega 3 2 1 0 6 : 2 7 4 1 2 1 6 : 5 5
7. Jošanica 3 2 1 0 4 : 1 7 4 1 1 2 3 : 3 4
8. Tutin 4 2 2 0 6 : 3 8 3 1 0 2 5 : 5 3
9. Budućnost Krušik 2014 3 2 1 0 6 : 2 7 4 0 3 1 3 : 5 3
10. Trepča 3 2 0 1 4 : 3 6 4 0 3 1 1 : 4 3
11. Šumadija Ar. 4 2 1 1 5 : 5 7 3 0 2 1 2 : 5 2
12. Sloga Kraljevo 3 1 1 1 4 : 4 4 4 1 0 3 4 : 6 3
13. Takovo 4 1 1 2 2 : 4 4 3 1 0 2 2 : 4 3
14. Mokra Gora 4 0 3 1 3 : 5 3 3 1 0 2 2 : 7 3
15. Mladi Radnik 3 1 1 1 2 : 2 4 4 0 1 3 2 : 9 1
16. RSK 4 1 1 2 4 : 8 4 3 0 1 2 2 : 4 1
17. Proleter Mihajlovac 4 1 1 2 5 : 6 4 3 0 1 2 3 : 6 1
18. Mačva 1929 3 0 0 3 1 : 7 0 4 1 1 2 4 : 6 4

Sušica

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Sloga Kraljevo 2:2 3+ Srbija 3 z 2019/2020
11.09.2019 Sloga Požega 2:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
07.09.2019 Mačva 1929 2:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
01.09.2019 Loznica 4:5 3+ Srbija 3 z 2019/2020
28.08.2019 Jedinstvo Ub 2:3 3+ Srbija 3 z 2019/2020
25.08.2019 RSK 2:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
17.08.2019 Takovo 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020

Sloga Požega

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Trepča 3:0 3+ Srbija 3 z 2019/2020
11.09.2019 Sušica 1:2 3+ Srbija 3 z 2019/2020
07.09.2019 Sloga Kraljevo 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
31.08.2019 Budućnost Krušik 2014 2:2 3+ Srbija 3 z 2019/2020
28.08.2019 Mačva 1929 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
24.08.2019 Loznica 2:2 3+ Srbija 3 z 2019/2020
17.08.2019 Jedinstvo Ub 1:1 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
08.06.2019 Sloga Petrovac 1:2 3+ Srbija 3 z 2018/2019
01.06.2019 Provo 2:0 0-2 Srbija 3 z 2018/2019
25.05.2019 Budućnost Krušik 2014 1:0 0-2 Srbija 3 z 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
11.09.2019 2:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
Sušica
Ukupno 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno