Rusija, Rusija 2

Torpedo - Krasnodar II

Torpedo

Krasnodar II



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 13 11 1 1 23 : 8 (+15) 34
2 Himki 13 9 3 1 26 : 7 (+19) 30
3 Rotor 13 8 1 4 20 : 12 (+8) 25
4 Čertanovo 13 5 7 1 14 : 10 (+4) 22
5 SKA-Habarovsk 13 6 3 4 17 : 11 (+6) 21
6 Šinjik 13 5 5 3 19 : 17 (+2) 20
7 Tom 13 5 5 3 14 : 9 (+5) 20
8 Luč 13 4 5 4 16 : 18 (-2) 17
9 Nižnij Novgorod 13 4 5 4 10 : 13 (-3) 17
10 Čajka Peščanokopskoje 13 4 5 4 12 : 10 (+2) 17
11 Neftehimik Niž. 13 4 5 4 17 : 16 (+1) 17
12 Spartak Moskva II 13 4 4 5 17 : 17 (0) 16
13 Baltika 13 4 4 5 16 : 14 (+2) 16
14 FK Armavir 13 3 5 5 11 : 16 (-5) 14
15 Krasnodar II 13 3 3 7 13 : 17 (-4) 12
16 Avangard Kursk 13 2 6 5 11 : 19 (-8) 12
17 Tekstilčik 13 3 2 8 16 : 30 (-14) 11
18 Fakel 13 2 4 7 9 : 16 (-7) 10
19 Mordovija 13 2 4 7 11 : 18 (-7) 10
20 Jenisej 13 1 5 7 8 : 22 (-14) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 8 7 1 0 17 : 6 22 5 4 0 1 6 : 2 12
2. Himki 6 6 0 0 15 : 2 18 7 3 3 1 11 : 5 12
3. Rotor 5 2 1 2 8 : 8 7 8 6 0 2 12 : 4 18
4. Čertanovo 6 2 3 1 7 : 6 9 7 3 4 0 7 : 4 13
5. SKA-Habarovsk 8 4 1 3 9 : 5 13 5 2 2 1 8 : 6 8
6. Šinjik 6 2 2 2 5 : 6 8 7 3 3 1 14 : 11 12
7. Tom 8 3 3 2 8 : 5 12 5 2 2 1 6 : 4 8
8. Luč 9 2 3 4 11 : 15 9 4 2 2 0 5 : 3 8
9. Nižnij Novgorod 7 3 2 2 7 : 8 11 6 1 3 2 3 : 5 6
10. Čajka Peščanokopskoje 5 2 1 2 5 : 4 7 8 2 4 2 7 : 6 10
11. Neftehimik Niž. 6 1 3 2 7 : 8 6 7 3 2 2 10 : 8 11
12. Spartak Moskva II 6 2 1 3 7 : 8 7 7 2 3 2 10 : 9 9
13. Baltika 5 1 1 3 3 : 5 4 8 3 3 2 13 : 9 12
14. FK Armavir 7 2 4 1 7 : 7 10 6 1 1 4 4 : 9 4
15. Krasnodar II 5 0 2 3 4 : 7 2 8 3 1 4 9 : 10 10
16. Avangard Kursk 7 1 5 1 7 : 9 8 6 1 1 4 4 : 10 4
17. Tekstilčik 6 1 1 4 7 : 16 4 7 2 1 4 9 : 14 7
18. Fakel 8 1 4 3 4 : 7 7 5 1 0 4 5 : 9 3
19. Mordovija 7 1 1 5 4 : 10 4 6 1 3 2 7 : 8 6
20. Jenisej 5 0 2 3 5 : 11 2 8 1 3 4 3 : 11 6

Torpedo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Krasnodar II 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
08.09.2019 Himki 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Rotor 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 Jenisej 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
18.08.2019 Tekstilčik 3:1 3+ Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 Avangard Kursk 3:1 3+ Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Luč 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
04.08.2019 FK Armavir 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Nižnij Novgorod 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 Mordovija 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Krasnodar II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Torpedo 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
07.09.2019 Spartak Moskva II 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Šinjik 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 Neftehimik Niž. 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
18.08.2019 Tom 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 Čertanovo 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Himki 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Rotor 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Jenisej 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 Tekstilčik 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
Torpedo
Ukupno 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno