Rusija, Rusija 2

Tjumen - Čertanovo

Tjumen

Čertanovo



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tambov 33 19 8 6 50 : 30 (+20) 65
2 PFC Soči 33 17 10 6 57 : 30 (+27) 61
3 Tom 33 15 12 6 36 : 20 (+16) 57
4 Nižnij Novgorod 32 15 7 10 33 : 27 (+6) 52
5 SKA-Habarovsk 33 13 12 8 40 : 35 (+5) 51
6 Avangard Kursk 31 15 6 10 39 : 29 (+10) 51
7 Šinjik 33 13 10 10 32 : 26 (+6) 49
8 Čertanovo 32 13 8 11 53 : 45 (+8) 47
9 Rotor Volgograd 33 11 13 9 29 : 29 (0) 46
10 Himki 33 12 9 12 41 : 45 (-4) 45
11 Krasnodar II 32 11 12 9 40 : 42 (-2) 45
12 Spartak Moskva II 33 12 8 13 41 : 39 (+2) 44
13 Mordovija 33 10 10 13 32 : 39 (-7) 40
14 Luč Energija 33 8 16 9 23 : 22 (+1) 40
15 Fakel 33 9 10 14 34 : 37 (-3) 37
16 Baltika 32 9 9 14 34 : 47 (-13) 36
17 FK Armavir 33 8 12 13 27 : 41 (-14) 36
18 Sibir 33 6 12 15 26 : 43 (-17) 30
19 Tjumen (-6) 33 5 13 15 26 : 40 (-14) 22
20 Zenit II 33 4 7 22 21 : 48 (-27) 19
U junu 2018. Dinamo Sankt Peterburg je preseljen u Soči. Tako je nastao novi klub PFC Soči.
Olimpiec je promenio ime u Nižnji Novgorod.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tambov 16 9 4 3 28 : 16 31 17 10 4 3 22 : 14 34
2. PFC Soči 17 9 4 4 27 : 17 31 16 8 6 2 30 : 13 30
3. Tom 17 11 5 1 25 : 6 38 16 4 7 5 11 : 14 19
4. Nižnij Novgorod 15 8 3 4 15 : 11 27 17 7 4 6 18 : 16 25
5. SKA-Habarovsk 17 8 5 4 21 : 16 29 16 5 7 4 19 : 19 22
6. Avangard Kursk 16 10 4 2 24 : 12 34 15 5 2 8 15 : 17 17
7. Šinjik 16 7 7 2 16 : 9 28 17 6 3 8 16 : 17 21
8. Čertanovo 16 7 5 4 29 : 20 26 16 6 3 7 24 : 25 21
9. Rotor Volgograd 16 7 5 4 15 : 12 26 17 4 8 5 14 : 17 20
10. Himki 16 6 6 4 24 : 19 24 17 6 3 8 17 : 26 21
11. Krasnodar II 17 5 6 6 19 : 22 21 15 6 6 3 21 : 20 24
12. Spartak Moskva II 17 6 5 6 24 : 21 23 16 6 3 7 17 : 18 21
13. Mordovija 17 3 6 8 15 : 22 15 16 7 4 5 17 : 17 25
14. Luč Energija 16 6 4 6 11 : 10 22 17 2 12 3 12 : 12 18
15. Fakel 16 5 7 4 19 : 14 22 17 4 3 10 15 : 23 15
16. Baltika 16 7 3 6 18 : 20 24 16 2 6 8 16 : 27 12
17. FK Armavir 16 3 8 5 16 : 21 17 17 5 4 8 11 : 20 19
18. Sibir 16 5 5 6 12 : 13 20 17 1 7 9 14 : 30 10
19. Tjumen (-6) 17 5 6 6 19 : 19 21 16 0 7 9 7 : 21 7
20. Zenit II 17 2 4 11 12 : 25 10 16 2 3 11 9 : 23 9

Tjumen

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.04.2019 Spartak Moskva II 1:2 3+ Rusija 2 2018/2019
20.04.2019 Šinjik 0:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
13.04.2019 Avangard Kursk 0:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
07.04.2019 PFC Soči 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
30.03.2019 Tom 1:2 3+ Rusija 2 2018/2019
24.03.2019 Luč Energija 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
16.03.2019 Čertanovo 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
10.03.2019 Tambov 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
03.03.2019 Sibir 0:2 0-2 Rusija 2 2018/2019
24.11.2018 Mordovija 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019

Čertanovo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.04.2019 PFC Soči 1:2 3+ Rusija 2 2018/2019
13.04.2019 Tom 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
07.04.2019 Luč Energija 0:0 0-2 Rusija 2 2018/2019
30.03.2019 Sibir 2:1 3+ Rusija 2 2018/2019
24.03.2019 Tambov 0:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
16.03.2019 Tjumen 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
10.03.2019 Mordovija 0:2 0-2 Rusija 2 2018/2019
03.03.2019 SKA-Habarovsk 3:1 3+ Rusija 2 2018/2019
24.11.2018 Krasnodar II 3:0 3+ Rusija 2 2018/2019
18.11.2018 Baltika 0:2 0-2 Rusija 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
16.03.2019 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
01.09.2018 0:4 3+ Rusija 2 2018/2019
Tjumen
Ukupno 2 0 1 1 1:5 (-4) 6 0,50 2,50 3,00 1 1 50:50
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 1 0 0 1 0:4 (-4) 4 0,00 4,00 4,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno