Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Universidad Katolika - Deportes Ikike
Universidad Katolika
Deportes Ikike
(Munisipal Ikike)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportes Ikike | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | (+9) | 16 |
2 | Universidad Čile | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
3 | Kobreloa | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
4 | O Higins | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 9 |
5 | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 8 |
6 | Everton VdM | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 8 |
7 | Kokimbo Unido | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 8 |
8 | Kolo Kolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 2 | (+3) | 7 |
9 | Union Espanjola | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
10 | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
11 | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
12 | Univ. Katolika | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 5 |
13 | Union La Kalera | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 5 |
14 | Audaks Italijano | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | (-5) | 4 |
15 | Kobresal | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 2 |
16 | Deportes Kopijapo | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | (-8) | 0 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportes Ikike | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 3 | 9 | |
2. | Universidad Čile | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
3. | Kobreloa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
4. | O Higins | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
5. | Palestino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Everton VdM | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
7. | Kokimbo Unido | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | |
8. | Kolo Kolo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 4 | |
9. | Union Espanjola | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
10. | Njublense | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
11. | Uačipato | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
12. | Univ. Katolika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
13. | Union La Kalera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
14. | Audaks Italijano | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
15. | Kobresal | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
16. | Deportes Kopijapo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 |
Universidad Katolika
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.03.2024 | Union La Kalera | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Audaks Italijano | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Everton VdM | 2:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
05.03.2024 | Kokimbo Unido | 0:2 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
02.03.2024 | Palestino | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Njublense | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Union La Kalera | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
02.12.2023 | Deportes Kopijapo | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Uačipato | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Universidad Čile | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 |
Deportes Ikike
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.03.2024 | O Higins | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.03.2024 | Kobresal | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Kokimbo Unido | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Union La Kalera | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Everton VdM | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
19.02.2024 | Audaks Italijano | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
10.12.2023 | Sant. Vonderers | 3:3 | 3+ | Čile 2 | 2023 | |||
04.12.2023 | Sant. Vonderers | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2023 | |||
26.11.2023 | Antofagasta | 3:0 | 3+ | Čile 2 | 2023 | |||
19.11.2023 | Antofagasta | 2:2 | 3+ | Čile 2 | 2023 |
Međusobni susreti
Universidad Katolika | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 27 | 13 | 11 | 3 | 55:31 | (+24) | 86 | 2,04 | 1,15 | 3,19 | 14 | 13 | 52:48 |
Domaćin | 15 | 7 | 7 | 1 | 30:18 | (+12) | 48 | 2,00 | 1,20 | 3,20 | 8 | 7 | 53:47 |
Gost | 12 | 6 | 4 | 2 | 25:13 | (+12) | 38 | 2,08 | 1,08 | 3,17 | 6 | 6 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari