Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Universidad Čile - Union La Kalera
Universidad Čile
Union La Kalera
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportes Ikike | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 13 |
2 | Universidad Čile | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
3 | Kobreloa | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
4 | O Higins | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | (+2) | 9 |
5 | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 8 |
6 | Everton VdM | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 8 |
7 | Kolo Kolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 2 | (+3) | 7 |
8 | Union Espanjola | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
9 | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
10 | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
11 | Kokimbo Unido | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 5 |
12 | Univ. Katolika | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 5 |
13 | Union La Kalera | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 5 |
14 | Audaks Italijano | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 4 |
15 | Kobresal | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 2 |
16 | Deportes Kopijapo | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | (-8) | 0 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportes Ikike | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
2. | Universidad Čile | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
3. | Kobreloa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
4. | O Higins | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
5. | Palestino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Everton VdM | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
7. | Kolo Kolo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 4 | |
8. | Union Espanjola | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
9. | Njublense | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
10. | Uačipato | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
11. | Kokimbo Unido | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
12. | Univ. Katolika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
13. | Union La Kalera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
14. | Audaks Italijano | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
15. | Kobresal | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
16. | Deportes Kopijapo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 |
Universidad Čile
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.03.2024 | Kobresal | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | O Higins | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Kolo Kolo | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Deportes Kopijapo | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
24.02.2024 | Audaks Italijano | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Njublense | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
03.12.2023 | Kobresal | 3:4 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
24.11.2023 | Kokimbo Unido | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Univ. Katolika | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
06.11.2023 | Everton VdM | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 |
Union La Kalera
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.03.2024 | Univ. Katolika | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Palestino | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
12.03.2024 | Kobreloa | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
06.03.2024 | Everton VdM | 1:0 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
03.03.2024 | Deportes Ikike | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Uačipato | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Univ. Katolika | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
01.12.2023 | Kokimbo Unido | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
24.11.2023 | Union Espanjola | 4:0 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Kolo Kolo | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.08.2023 | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
02.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
02.07.2022 | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2022 | |||
06.02.2022 | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2022 | |||
05.12.2021 | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2021 | |||
22.08.2021 | 4:1 | 3+ | Čile 1 | 2021 | |||
18.11.2020 | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2020 | |||
08.02.2020 | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2020 | |||
18.08.2019 | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2019 | |||
07.04.2019 | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2019 | |||
29.09.2018 | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2018 | |||
22.04.2018 | 1:6 | 3+ | Čile 1 | 2018 | |||
26.04.2016 | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2015/2016 | |||
29.11.2015 | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2015/2016 | |||
03.05.2015 | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2014/2015 | |||
06.12.2014 | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2014/2015 | |||
29.03.2014 | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2013/2014 | |||
02.11.2013 | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2013/2014 | |||
16.03.2013 | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2013 | |||
29.09.2012 | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2012 | |||
15.04.2012 | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2012 | |||
12.10.2011 | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2011 | |||
16.04.2011 | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2011 |
Universidad Čile | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 23 | 12 | 5 | 6 | 37:27 | (+10) | 64 | 1,61 | 1,17 | 2,78 | 11 | 12 | 48:52 |
Domaćin | 11 | 6 | 4 | 1 | 17:10 | (+7) | 27 | 1,55 | 0,91 | 2,45 | 6 | 5 | 55:45 |
Gost | 12 | 6 | 1 | 5 | 20:17 | (+3) | 37 | 1,67 | 1,42 | 3,08 | 5 | 7 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari