Poljska, Poljska 2

Vigri Suvalki - Rakov Čestohova

Vigri Suvalki

Rakov Čestohova



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rakov Čestohova 21 14 6 1 36 : 10 (+26) 48
2 Sandecja Novi Sac 21 10 8 3 23 : 12 (+11) 38
3 Stal Mjelec 21 10 7 4 30 : 14 (+16) 37
4 LKS Lođ 21 10 7 4 32 : 18 (+14) 37
5 Podbeskidzje 21 9 5 7 30 : 22 (+8) 32
6 Puša Niepolomice 21 8 6 7 24 : 27 (-3) 30
7 GKS 1962 Jastrzebje 21 7 8 6 24 : 27 (-3) 29
8 Hojničanka 21 7 8 6 29 : 27 (+2) 29
9 Termalika Bruk-Bet 21 7 6 8 32 : 34 (-2) 27
10 Druteks-Bitovija 21 5 11 5 33 : 28 (+5) 26
11 GKS Tihi 21 6 8 7 28 : 26 (+2) 26
12 Odra Opole 20 6 5 9 28 : 33 (-5) 23
13 Varta 21 6 5 10 19 : 27 (-8) 23
14 Črobri Glogov 21 6 5 10 14 : 21 (-7) 23
15 Vigri Suvalki 20 5 7 8 22 : 33 (-11) 22
16 Stomil Olštin 21 6 4 11 20 : 29 (-9) 22
17 GKS Katovice 21 4 6 11 16 : 28 (-12) 18
18 Garbarnija 21 4 4 13 16 : 40 (-24) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rakov Čestohova 10 7 3 0 17 : 5 24 11 7 3 1 19 : 5 24
2. Sandecja Novi Sac 10 7 3 0 13 : 2 24 11 3 5 3 10 : 10 14
3. Stal Mjelec 11 6 4 1 19 : 5 22 10 4 3 3 11 : 9 15
4. LKS Lođ 10 5 2 3 15 : 9 17 11 5 5 1 17 : 9 20
5. Podbeskidzje 10 3 3 4 12 : 13 12 11 6 2 3 18 : 9 20
6. Puša Niepolomice 10 5 1 4 11 : 12 16 11 3 5 3 13 : 15 14
7. GKS 1962 Jastrzebje 11 3 4 4 12 : 16 13 10 4 4 2 12 : 11 16
8. Hojničanka 11 5 5 1 22 : 15 20 10 2 3 5 7 : 12 9
9. Termalika Bruk-Bet 11 3 4 4 14 : 14 13 10 4 2 4 18 : 20 14
10. Druteks-Bitovija 10 1 7 2 14 : 13 10 11 4 4 3 19 : 15 16
11. GKS Tihi 11 5 3 3 19 : 11 18 10 1 5 4 9 : 15 8
12. Odra Opole 11 6 2 3 19 : 11 20 9 0 3 6 9 : 22 3
13. Varta 11 3 3 5 11 : 15 12 10 3 2 5 8 : 12 11
14. Črobri Glogov 11 3 3 5 8 : 8 12 10 3 2 5 6 : 13 11
15. Vigri Suvalki 10 3 3 4 12 : 19 12 10 2 4 4 10 : 14 10
16. Stomil Olštin 8 3 2 3 10 : 11 11 13 3 2 8 10 : 18 11
17. GKS Katovice 11 1 5 5 9 : 13 8 10 3 1 6 7 : 15 10
18. Garbarnija 11 2 1 8 8 : 19 7 10 2 3 5 8 : 21 9

Vigri Suvalki

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.12.2018 Rakov Čestohova 0:3 3+ Poljska, Kup 2018/2019
01.12.2018 Črobri Glogov 2:0 0-2 Poljska 2 2018/2019
28.11.2018 Hojničanka 1:3 3+ Poljska 2 2018/2019
10.11.2018 GKS 1962 Jastrzebje 1:3 3+ Poljska 2 2018/2019
07.11.2018 Stomil Olštin 3:2 3+ Poljska, Kup 2018/2019
03.11.2018 Rakov Čestohova 0:3 3+ Poljska 2 2018/2019
28.10.2018 Puša Niepolomice 1:1 0-2 Poljska 2 2018/2019
19.10.2018 Sandecja Novi Sac 0:2 0-2 Poljska 2 2018/2019
13.10.2018 GKS Tihi 2:2 3+ Poljska 2 2018/2019
06.10.2018 LKS Lođ 1:2 3+ Poljska 2 2018/2019

Rakov Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.12.2018 Vigri Suvalki 3:0 3+ Poljska, Kup 2018/2019
02.12.2018 Odra Opole 2:0 0-2 Poljska 2 2018/2019
23.11.2018 Hojničanka 1:0 0-2 Poljska 2 2018/2019
17.11.2018 GKS 1962 Jastrzebje 5:1 3+ Poljska 2 2018/2019
11.11.2018 Puša Niepolomice 3:1 3+ Poljska 2 2018/2019
03.11.2018 Vigri Suvalki 3:0 3+ Poljska 2 2018/2019
30.10.2018 Leh Poznanj 1:0 0-2 Poljska, Kup 2018/2019
27.10.2018 Sandecja Novi Sac 2:0 0-2 Poljska 2 2018/2019
24.10.2018 LKS Lođ 1:1 0-2 Poljska 2 2018/2019
20.10.2018 GKS Tihi 0:0 0-2 Poljska 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
06.12.2018 0:3 3+ Poljska, Kup 2018/2019
03.11.2018 0:3 3+ Poljska 2 2018/2019
31.03.2018 1:0 0-2 Poljska 2 2017/2018
27.09.2017 0:3 3+ Poljska 2 2017/2018
Vigri Suvalki
Ukupno 4 1 0 3 1:9 (-8) 10 0,25 2,25 2,50 1 3 25:75
Domaćin 3 0 0 3 0:9 (-9) 9 0,00 3,00 3,00 0 3 0:100
Gost 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno