Poljska, Poljska 2

Zaglebje Sosnovjec - GKS Katovice

Zaglebje Sosnovjec

GKS Katovice



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Čojničanka 9 6 0 3 19 : 9 (+10) 18
2 Miedž Legnica 9 5 3 1 15 : 8 (+7) 18
3 Odra Opole 9 5 2 2 14 : 10 (+4) 17
4 Črobri Glogov 9 5 2 2 11 : 7 (+4) 17
5 Stal Mjelec 9 5 2 2 14 : 11 (+3) 17
6 Bitovija 9 5 1 3 14 : 8 (+6) 16
7 GKS Tihi 9 4 2 3 11 : 13 (-2) 14
8 Stomil Olštin 9 4 1 4 12 : 13 (-1) 13
9 Olimpija Grudžadž 9 4 1 4 7 : 8 (-1) 13
10 Puša Niepolomice 9 3 2 4 10 : 10 (0) 11
11 Podbeskidzje 9 3 2 4 11 : 14 (-3) 11
12 Gornjik Lecna 9 3 2 4 10 : 14 (-4) 11
13 Pogon Siedlice 9 3 2 4 9 : 13 (-4) 11
14 Zaglebje Sosn. 9 3 1 5 10 : 13 (-3) 10
15 Vigri Suvalki 8 2 2 4 5 : 9 (-4) 8
16 GKS Katovice 9 2 2 5 10 : 14 (-4) 8
17 Rakov Čestohova 8 2 2 4 10 : 13 (-3) 8
18 Ruh Horžov (-5) 9 1 1 7 10 : 15 (-5) -1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Čojničanka 4 4 0 0 14 : 3 12 5 2 0 3 5 : 6 6
2. Miedž Legnica 4 2 2 0 7 : 3 8 5 3 1 1 8 : 5 10
3. Odra Opole 5 4 0 1 9 : 5 12 4 1 2 1 5 : 5 5
4. Črobri Glogov 5 2 1 2 7 : 6 7 4 3 1 0 4 : 1 10
5. Stal Mjelec 5 3 1 1 8 : 6 10 4 2 1 1 6 : 5 7
6. Bitovija 5 4 0 1 10 : 4 12 4 1 1 2 4 : 4 4
7. GKS Tihi 4 3 1 0 7 : 4 10 5 1 1 3 4 : 9 4
8. Stomil Olštin 4 4 0 0 9 : 2 12 5 0 1 4 3 : 11 1
9. Olimpija Grudžadž 4 2 1 1 4 : 2 7 5 2 0 3 3 : 6 6
10. Puša Niepolomice 5 2 1 2 7 : 6 7 4 1 1 2 3 : 4 4
11. Podbeskidzje 4 3 0 1 6 : 2 9 5 0 2 3 5 : 12 2
12. Gornjik Lecna 4 2 1 1 7 : 6 7 5 1 1 3 3 : 8 4
13. Pogon Siedlice 4 1 2 1 3 : 3 5 5 2 0 3 6 : 10 6
14. Zaglebje Sosn. 5 3 0 2 6 : 4 9 4 0 1 3 4 : 9 1
15. Vigri Suvalki 4 1 1 2 3 : 5 4 4 1 1 2 2 : 4 4
16. GKS Katovice 5 1 1 3 4 : 6 4 4 1 1 2 6 : 8 4
17. Rakov Čestohova 5 0 2 3 4 : 8 2 3 2 0 1 6 : 5 6
18. Ruh Horžov (-5) 4 1 1 2 6 : 6 4 5 0 0 5 4 : 9 0

Zaglebje Sosnovjec

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.09.2017 Čojničanka 1:3 3+ Poljska 2 2017/2018
13.09.2017 GKS Katovice 3:0 3+ Poljska 2 2017/2018
09.09.2017 Odra Opole 0:1 0-2 Poljska 2 2017/2018
26.08.2017 Rakov Čestohova 2:2 3+ Poljska 2 2017/2018
23.08.2017 Puša Niepolomice 1:0 0-2 Poljska 2 2017/2018
18.08.2017 Miedž Legnica 1:4 3+ Poljska 2 2017/2018
13.08.2017 Pogon Siedlice 1:0 0-2 Poljska 2 2017/2018
10.08.2017 Korona 0:0 0-2 Poljska, Kup 2017/2018
05.08.2017 Gornjik Lecna 1:2 3+ Poljska 2 2017/2018
29.07.2017 Olimpija Grudžadž 0:1 0-2 Poljska 2 2017/2018

GKS Katovice

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.09.2017 Stal Mjelec 2:3 3+ Poljska 2 2017/2018
13.09.2017 Zaglebje Sosn. 0:3 3+ Poljska 2 2017/2018
09.09.2017 Vigri Suvalki 0:1 0-2 Poljska 2 2017/2018
27.08.2017 Odra Opole 1:1 0-2 Poljska 2 2017/2018
23.08.2017 Čojničanka 1:0 0-2 Poljska 2 2017/2018
19.08.2017 Rakov Čestohova 3:1 3+ Poljska 2 2017/2018
11.08.2017 Puša Niepolomice 1:2 3+ Poljska 2 2017/2018
05.08.2017 Miedž Legnica 1:1 0-2 Poljska 2 2017/2018
29.07.2017 Pogon Siedlice 1:2 3+ Poljska 2 2017/2018
04.06.2017 Bitovija 1:1 0-2 Poljska 2 2016/2017

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.09.2017 3:0 3+ Poljska 2 2017/2018
17.03.2017 1:0 0-2 Poljska 2 2016/2017
24.08.2016 0:0 0-2 Poljska 2 2016/2017
29.11.2015 2:1 3+ Poljska 2 2015/2016
08.08.2015 1:0 0-2 Poljska 2 2015/2016
11.07.2012 1:2 3+ Prijateljski 2012
25.02.2012 0:0 0-2 Prijateljski 2012
27.01.2010 1:1 0-2 Prijateljski 2010
18.11.2009 0:0 0-2 Prijateljski 2009
Zaglebje Sosnovjec
Ukupno 9 4 4 1 9:4 (+5) 13 1,00 0,44 1,44 6 3 67:33
Domaćin 7 3 3 1 8:4 (+4) 12 1,14 0,57 1,71 4 3 57:43
Gost 2 1 1 0 1:0 (+1) 1 0,50 0,00 0,50 2 0 100:0
Brzi meni