Ponuda po danu
Po takmičenju
Rusija, Rusija 1
Zenit - Krasnodar
Zenit
Krasnodar
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit | 25 | 15 | 5 | 5 | 44 | : | 22 | (+22) | 50 |
2 | Krasnodar | 25 | 14 | 7 | 4 | 41 | : | 25 | (+16) | 49 |
3 | Dinamo Moskva | 25 | 12 | 8 | 5 | 42 | : | 33 | (+9) | 44 |
4 | Lokomotiva Mos. | 25 | 10 | 11 | 4 | 42 | : | 34 | (+8) | 41 |
5 | Spartak Moskva | 24 | 11 | 5 | 8 | 34 | : | 29 | (+5) | 38 |
6 | CSKA Moskva | 24 | 9 | 10 | 5 | 44 | : | 33 | (+11) | 37 |
7 | Rostov | 25 | 10 | 7 | 8 | 37 | : | 38 | (-1) | 37 |
8 | Krila Sovjetov | 24 | 10 | 6 | 8 | 42 | : | 35 | (+7) | 36 |
9 | Rubin | 25 | 10 | 6 | 9 | 23 | : | 30 | (-7) | 36 |
10 | Pari NN | 25 | 8 | 4 | 13 | 24 | : | 33 | (-9) | 28 |
11 | Fakel | 24 | 6 | 8 | 10 | 19 | : | 27 | (-8) | 26 |
12 | Orenburg | 25 | 6 | 8 | 11 | 28 | : | 33 | (-5) | 26 |
13 | Ural | 25 | 6 | 6 | 13 | 24 | : | 39 | (-15) | 24 |
14 | Baltika | 25 | 6 | 5 | 14 | 25 | : | 31 | (-6) | 23 |
15 | Akhmat Grozni | 24 | 6 | 5 | 13 | 23 | : | 37 | (-14) | 23 |
16 | PFC Soči | 24 | 4 | 7 | 13 | 26 | : | 39 | (-13) | 19 |
Ruski klubovi su trenutno suspendovani od strane UEFA.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenit | 13 | 8 | 2 | 3 | 21 | : | 10 | 26 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23 | : | 12 | 24 | |
2. | Krasnodar | 13 | 10 | 2 | 1 | 23 | : | 10 | 32 | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | : | 15 | 17 | |
3. | Dinamo Moskva | 12 | 7 | 2 | 3 | 17 | : | 13 | 23 | 13 | 5 | 6 | 2 | 25 | : | 20 | 21 | |
4. | Lokomotiva Mos. | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | : | 16 | 22 | 12 | 5 | 4 | 3 | 21 | : | 18 | 19 | |
5. | Spartak Moskva | 12 | 7 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | 24 | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | : | 18 | 14 | |
6. | CSKA Moskva | 12 | 7 | 3 | 2 | 25 | : | 14 | 24 | 12 | 2 | 7 | 3 | 19 | : | 19 | 13 | |
7. | Rostov | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | : | 17 | 25 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | : | 21 | 12 | |
8. | Krila Sovjetov | 12 | 7 | 4 | 1 | 29 | : | 14 | 25 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 21 | 11 | |
9. | Rubin | 12 | 4 | 4 | 4 | 11 | : | 16 | 16 | 13 | 6 | 2 | 5 | 12 | : | 14 | 20 | |
10. | Pari NN | 13 | 7 | 2 | 4 | 19 | : | 16 | 23 | 12 | 1 | 2 | 9 | 5 | : | 17 | 5 | |
11. | Fakel | 11 | 3 | 5 | 3 | 9 | : | 8 | 14 | 13 | 3 | 3 | 7 | 10 | : | 19 | 12 | |
12. | Orenburg | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 | : | 13 | 18 | 13 | 1 | 5 | 7 | 10 | : | 20 | 8 | |
13. | Ural | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | : | 20 | 15 | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 | : | 19 | 9 | |
14. | Baltika | 12 | 5 | 3 | 4 | 12 | : | 12 | 18 | 13 | 1 | 2 | 10 | 13 | : | 19 | 5 | |
15. | Akhmat Grozni | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | : | 20 | 12 | 12 | 3 | 2 | 7 | 9 | : | 17 | 11 | |
16. | PFC Soči | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | : | 17 | 13 | 12 | 1 | 3 | 8 | 10 | : | 22 | 6 |
Zenit
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Rubin | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Orenburg | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Spartak Moskva | 0:0 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Krasnodar | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Baltika | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Spartak Moskva | 2:1 | 3+ | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Krila Sovjetov | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
13.03.2024 | Dinamo Moskva | 2:0 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Ural | 4:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Spartak Moskva | 0:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 |
Krasnodar
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Baltika | 3:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
19.04.2024 | Fakel | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Zenit | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Pari NN | 4:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Lokomotiva Mos. | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Himki | 0:2 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Rostov | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Rubin | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | CSKA Moskva | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Orenburg | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
13.05.2023 | 2:2 | 3+ | Rusija 1 | 2022/2023 | |||
30.10.2022 | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2022/2023 | |||
25.04.2022 | 3:1 | 3+ | Rusija 1 | 2021/2022 | |||
07.08.2021 | 3:2 | 3+ | Rusija 1 | 2021/2022 | |||
17.04.2021 | 2:2 | 3+ | Rusija 1 | 2020/2021 | |||
08.11.2020 | 3:1 | 3+ | Rusija 1 | 2020/2021 | |||
05.07.2020 | 4:2 | 3+ | Rusija 1 | 2019/2020 | |||
03.08.2019 | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2019/2020 | |||
20.04.2019 | 3:2 | 3+ | Rusija 1 | 2018/2019 | |||
07.10.2018 | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2018/2019 | |||
07.04.2018 | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2017/2018 | |||
24.09.2017 | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2017/2018 | |||
17.05.2017 | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2016/2017 | |||
27.11.2016 | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2016/2017 | |||
05.03.2016 | 0:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2015/2016 | |||
15.08.2015 | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2015/2016 | |||
06.12.2014 | 4:0 | 3+ | Rusija 1 | 2014/2015 | |||
18.10.2014 | 2:2 | 3+ | Rusija 1 | 2014/2015 | |||
12.04.2014 | 4:1 | 3+ | Rusija 1 | 2013/2014 | |||
17.07.2013 | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2013/2014 | |||
21.04.2013 | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2012/2013 | |||
07.10.2012 | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2012/2013 | |||
28.08.2011 | 5:0 | 3+ | Rusija 1 | 2011/2012 | |||
01.05.2011 | 0:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2011/2012 |
Zenit | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 26 | 16 | 7 | 3 | 52:26 | (+26) | 78 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 10 | 16 | 38:62 |
Domaćin | 13 | 8 | 3 | 2 | 28:13 | (+15) | 41 | 2,15 | 1,00 | 3,15 | 5 | 8 | 38:62 |
Gost | 13 | 8 | 4 | 1 | 24:13 | (+11) | 37 | 1,85 | 1,00 | 2,85 | 5 | 8 | 38:62 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari