Poljska, Poljska 3

Žnic Pruškov - Gornjik Lečna

Žnic Pruškov

 

Gornjik Lečna

  (Bogdanka Lecna)


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Stal Režov 9 6 1 2 16 : 11 (+5) 19
2 Gornjik Lečna 9 5 3 1 13 : 9 (+4) 18
3 Resovija 9 5 2 2 15 : 6 (+9) 17
4 Garbarnija 9 4 4 1 10 : 5 (+5) 16
5 Žnic Pruškov 9 5 1 3 17 : 14 (+3) 16
6 Druteks-Bitovija 9 4 3 2 15 : 12 (+3) 15
7 Viđev 9 4 3 2 14 : 9 (+5) 15
8 Olimpija Elblag 9 4 3 2 15 : 7 (+8) 15
9 Blekitni Stargard 9 5 0 4 11 : 12 (-1) 15
10 GKS Katovice 9 4 2 3 14 : 10 (+4) 14
11 Leh Poznanj II 9 4 1 4 10 : 13 (-3) 13
12 Pogon Siedlice 9 3 3 3 10 : 9 (+1) 12
13 Elana Torun 9 3 2 4 12 : 12 (0) 11
14 Gornjik Polkovice 9 2 4 3 11 : 10 (+1) 10
15 Skra Čestohova 9 2 2 5 4 : 12 (-8) 8
16 Stal Stalova Vola 9 1 2 6 6 : 17 (-11) 5
17 Legionovia 9 1 0 8 8 : 21 (-13) 3
18 Gruf Vejherovo 9 0 2 7 5 : 17 (-12) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Stal Režov 6 5 1 0 12 : 5 16 3 1 0 2 4 : 6 3
2. Gornjik Lečna 4 2 1 1 4 : 4 7 5 3 2 0 9 : 5 11
3. Resovija 4 2 1 1 6 : 2 7 5 3 1 1 9 : 4 10
4. Garbarnija 5 2 2 1 3 : 2 8 4 2 2 0 7 : 3 8
5. Žnic Pruškov 4 2 0 2 9 : 7 6 5 3 1 1 8 : 7 10
6. Druteks-Bitovija 5 3 1 1 10 : 7 10 4 1 2 1 5 : 5 5
7. Viđev 4 2 2 0 8 : 4 8 5 2 1 2 6 : 5 7
8. Olimpija Elblag 5 1 2 2 7 : 5 5 4 3 1 0 8 : 2 10
9. Blekitni Stargard 4 2 0 2 5 : 6 6 5 3 0 2 6 : 6 9
10. GKS Katovice 5 2 1 2 8 : 7 7 4 2 1 1 6 : 3 7
11. Leh Poznanj II 3 2 0 1 4 : 4 6 6 2 1 3 6 : 9 7
12. Pogon Siedlice 4 1 1 2 1 : 3 4 5 2 2 1 9 : 6 8
13. Elana Torun 5 2 1 2 9 : 9 7 4 1 1 2 3 : 3 4
14. Gornjik Polkovice 5 0 3 2 5 : 7 3 4 2 1 1 6 : 3 7
15. Skra Čestohova 4 2 1 1 3 : 3 7 5 0 1 4 1 : 9 1
16. Stal Stalova Vola 4 0 1 3 2 : 7 1 5 1 1 3 4 : 10 4
17. Legionovia 5 1 0 4 4 : 9 3 4 0 0 4 4 : 12 0
18. Gruf Vejherovo 5 0 1 4 3 : 12 1 4 0 1 3 2 : 5 1

Žnic Pruškov

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 Gornjik Lečna 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
08.09.2019 Olimpija Elblag 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
31.08.2019 Blekitni Stargard 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
25.08.2019 Druteks-Bitovija 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
21.08.2019 Gruf Vejherovo 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
17.08.2019 Pogon Siedlice 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
10.08.2019 Resovija 0:3 3+ Poljska 3 2019/2020
03.08.2019 Stal Stalova Vola 4:1 3+ Poljska 3 2019/2020
28.07.2019 GKS Katovice 3:1 3+ Poljska 3 2019/2020
19.05.2019 ROV 1964 Ribnik 0:3 3+ Poljska 3 2018/2019

Gornjik Lečna

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 Žnic Pruškov 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
07.09.2019 Resovija 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
31.08.2019 Stal Stalova Vola 3:1 3+ Poljska 3 2019/2020
25.08.2019 GKS Katovice 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
21.08.2019 Viđev 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
18.08.2019 Elana Torun 1:3 3+ Poljska 3 2019/2020
10.08.2019 Gornjik Polkovice 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
03.08.2019 Leh Poznanj II 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
27.07.2019 Garbarnija 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
18.05.2019 Radomjak 5:2 3+ Poljska 3 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
28.04.2019 2:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
13.10.2018 2:2 3+ Poljska 3 2018/2019
15.07.2010 1:4 3+ Prijateljski 2010
02.05.2010 2:0 0-2 Poljska 2 2009/2010
27.09.2009 1:2 3+ Poljska 2 2009/2010
17.05.2009 0:2 0-2 Poljska 2 2008/2009
08.10.2008 3:2 3+ Poljska 2 2008/2009
Žnic Pruškov
Ukupno 8 3 1 4 12:14 (-2) 26 1,50 1,75 3,25 3 5 38:63
Domaćin 4 2 0 2 5:4 (+1) 9 1,25 1,00 2,25 3 1 75:25
Gost 4 1 1 2 7:10 (-3) 17 1,75 2,50 4,25 0 4 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno