POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(89)
Nemačka
(52)
Italija
(31)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Andora
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(24)
Azerbejdžan
(5)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(17)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(5)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(4)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(8)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(21)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Norveška
(16)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(26)
Portugalija
(28)
Rumunija
(20)
Rusija
(16)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(10)
Severna Irska
(6)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(43)
Tajland
(6)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
29.11.2006. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 3, Primera B Metropolitana - Apertura
Taljeres Remedios
1:2
Temperlej
Igrano na stadionu Lanusa.
Bolivija 1 (Klausura - 2.faza)
Bluming
2:2
Univerzitario Sukre
Bolivar
7:1
Orijente Petrolero
Crna Gora, Kup
četvrtfinale (r)
Dečić
1:1
Sutjeska
Grbalj
1:0
Crvena Stijena
Mladost Podgorica
0:0
Rudar Pljevlja
Zeta
1:0
Zora
Engleska 1
Aston Vila
1:3
Mančester Siti
Bolton Vonderers
0:1
Čelzi
Fulam
2:1
Arsenal
Liverpul
0:0
Portsmaut
Mančester Junajted
3:0
Everton
Engleska 2
Derbi Kaunti
2:1
Ipsvič Taun
Sautempton
4:3
Birmingem Siti
Engleska, Liga Trofej
četvrtfinale - jug
Bristol Rovers
1:0
Piterboro Junajted
Notingem Forest
2:2
Bristol Siti
Penalima 2:4.
Engleska, Liga Trofej
četvrtfinale - sever
Česterfild
4:4
Čester Siti
Penalima 3:1.
Port Vejl
2:3
Kru Aleksandra
Grčka 3 Jug
Jerapetra
1:1
Rodos
Gvatemala 1 Apertura Plej of
1. kolo
Zakapa
0:1
CSD Munisipal
Holandija 1
Vitese
1:3
Herenven
Hrvatska, Kup
četvrtfinale (r)
Konavljanin
2:1
Rijeka
Italija 4 A
Leko
3:1
Bieleze 1902
Italija, Kup
1/8 finala (r)
Inter
4:0
Mesina
Roma
2:0
Triestina
Kolumbija 1 Plej of/aut
Atletiko Uila
2:0
Valedupar
Kup UEFA - II faza
AZ Alkmar
2:2
Slovan Liberec
Bešiktaš
2:1
Klub Briž
Dinamo Bukurešt
2:1
Bajer Leverkuzen
Grashopers
0:4
Sevilja
Livorno
1:1
Makabi Haifa
Osasuna
3:1
Odenze
Partizan
1:4
Okser
Rasing Lens
1:2
Parma
Makedonija, Kup
četvrtfinale (r)
Cementarnica 55
1:1
Vardar
Milano Kumanovo
1:1
Rabotnički Kometal
Pobeda
6:1
Drita
Renova
1:2
Pelister
Maroko 1
Olimpik Huribga
1:0
Magreb Fes
Omnisport Meknes
1:0
Radža Kazablanka
Mađarska, Kup
1/8 finala (r)
MTK
5:0
Đer ETO
Ujpešt
4:2
Lombard Papa
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
polufinale
Pačuka
1:1
Deportivo Toluka
Poljska, Liga Kup gr.
Groclin
1:0
Pogon
Prijateljski (rep.)
Salvador
0:0
Panama
San Marino, Kup gr.
Kailungo
0:2
Fiorentino
La Fiorita
2:0
Murata
Libertas
3:1
Juvenes Dogana
Trinidad i Tobago 1 - 2.deo
Nil i Mesi Kaledonija AIA
2:4
Džo Pablik
Nort Ist Stars
2:3
Superstar Rendžers
San Huan Habloteh
0:1
V Konekšn
Trinidad i Tobago, Kup
četvrtfinale
Nort Ist Stars
1:0
San Huan Habloteh
Sent Klers Kuočing Skul
4:9
Nil i Mesi Kaledonija AIA
V Konekšn
0:1
Polis FK
VASA FK
4:2
Feniks FK
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno