POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(181)
Nemačka
(42)
Italija
(48)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(1)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Grčka
(21)
Gvatemala
(2)
Holandija
(29)
Hrvatska
(8)
Indija
(4)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(13)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
09.07.2008. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Austrija 1
Austrija Beč
1:1
Austrija Kernten
Kapfenberger SV
0:1
LASK
Red Bul Salcburg
6:0
Matersburg
Rid
3:0
Rajndorf Altah
Belorusija 1
Šahtjor Soligorsk
2:1
Vitebsk
Brazil 1
Atletiko Mineiro
1:1
Flamengo
Fluminense
3:0
Atletiko Paranaense
Internasional
1:0
Gojas
Koritiba
4:0
Portugeza Sao Paulo
Nautiko Kapibaribe
2:1
Sao Paulo
Santos
1:1
Gremio
Vitoria Baija
5:2
Botafogo
Čile 1 (Klausura)
Everton Vina del Mar
2:0
Kobresal
Ekvador 1 - I deo
LDU Kito
1:1
Makara
Finska, Kup
1/8 finala
KuPS
0:2
HJK Helsinki
TPS Turku
0:1
Haka
Japan 2
Ehim
0:2
Sanfreće Hirošima
Jokohama
0:0
Ventforet Kofu
Montedio Jamagata
0:2
Serezo Osaka
Roaso Kumamoto
1:3
Mito Holihok
Sagan Tosu
1:2
Vegalta Sendai
Tespa Kusacu
1:2
Avispa Fukuoka
Tokušima Vortis
1:1
Šonan Belmare
Južna Afrika 1 Plej of/aut
finale
Aziz Kara
0:0
Bej Junajted
Kanadsko Prvenstvo
Vankuver Vajtkeps
2:2
Toronto
Litvanija 1
Kaunas
1:0
Siduva
Malezija, Kup gr.
Johor
6:1
ATM
Melaka
1:1
Kelantan
Perak
2:0
Pahang
Sabah
1:2
Kuala Lumpur Siti
Saravak
2:3
Selangor
Terenganu
2:0
Negeri Sembilan
UPB Maj Tim
1:0
Perlis
Norveška 1
Ham Kam
2:1
Rozenborg
Norveška 2
Nibergsund
1:2
Sandefjord
Norveška, Kup
1/16 finala
Hod
1:2
Alesund
Prijateljski
Bazel
6:1
Legija Varšava
Er Junajted
1:2
Partik Tistl
Fremad Amager
0:4
Deportivo La Korunja
Kolorado Rapids
0:0
Tigres UANL
Kolumbus Kru
2:1
Independiente
Makabi Haifa
2:0
Bnei Jehuda
Makabi Tel Aviv
1:2
Ašdod
Olimpijakos
0:2
Groclin
Real Solt Lejk
1:4
Santos Laguna
Sparta Prag
1:0
MTK
Steaua
2:2
Svindon Taun
Teskoma Zlin
1:0
Ruh Hožov
Vil 1900
0:6
Aston Vila
Visla Krakov
1:1
Koper
Vojvodina
2:0
Vašaš
Zaglebje Lubin
1:1
Lehija Gdanjsk
ZTS Dubnica
2:1
Viktorija Žižkov
Đer ETO
1:1
Karpati
Rusija 1
Saturn
0:0
FK Moskva
Zenit
3:4
Spartak Naljčik
Singapur, Kup
četvrtfinale
Tampines Rovers
0:1
Houm Junajted
Sirija, Kup
četvrtfinale
Al Karama
1:0
Al Džaiš Damask
Al Majd
2:1
Efrin
Slovenija, Superkup
Domžale
0:0
Interblok
0:0 nakon produžetaka, 6:7 penalima.
Švedska 1
Elfsborg
0:1
Gefle
Tajland 1
Krung Tai Benk
2:0
Bangkok Bank
Port Autoriti
1:1
Kastoms Dipartment
Rojal Tai Armi
0:2
TOT
Tajland Tobako Monopoli
1:1
Osotspa
Uzbekistan 1
Lokomotiv Taškent
2:1
OTMK Olmalik
Šurtan Guzor
2:1
Kizilkum Zarafšon
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno