POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(34)
Engleska
(130)
Nemačka
(81)
Italija
(60)
Francuska
(41)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Argentina
(35)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(2)
Bangladeš
(2)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Brazil
(29)
Bugarska
(18)
Češka
(9)
Čile
(16)
Danska
(23)
Egipat
(8)
Ekvador
(3)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(16)
Grčka
(15)
Gruzija
(4)
Gvatemala
(6)
Holandija
(27)
Honduras
(5)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Indonezija
(3)
Iran
(2)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(21)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(14)
Kanada
(3)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(11)
Kipar
(7)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(3)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Norveška
(22)
Oman
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(8)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(25)
Rusija
(29)
SAD
(26)
Salvador
(6)
Saud. Arabija
(6)
Severna Irska
(9)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(11)
Švajcarska
(11)
Švedska
(55)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(9)
Vels
(3)
Venecuela
(4)
Rezultati po danu
<
10.05.2009. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Srbija 3 (Zapad)
Sloboda Čačak
0:0
Železnicar Lajkovac
Švajcarska 1
Belincona
2:1
Jang Bojs
Sion
1:4
Grashopers
Švedska 1
GAIS Geteborg
1:1
Elfsborg
Halmštad
2:1
Ergrite
Malme
2:1
Đurgarden
Švedska 2
Asiriska Fereningen
2:1
Sirius
Falkenberg
0:1
Atvidaberg
GIF Sundsval
1:1
Kviding
Ljungskil
4:1
Vasbi Junajted
Mjalbi
2:2
Engelholm
Švedska 3 (Jug)
IFK Vernamo
0:1
IF Silvia
Odevold
1:3
Motala
Sleipner
1:0
Limhamn Bunkeflo 2007
Švedska 3 (Sever)
Brage
5:2
Grendals
Degerforš
1:0
Sirianska Kerburan
Forvard
1:1
Enćeping
Umea
0:2
Valsta Sirianska
Vesteras
2:1
Karlstad Junajted
Švedska 4 J.Sveland
Eskilstuna Siti
2:4
Nikeping
Gute
2:2
Elvsje AIK
Panelinios
0:5
Hamarbi Talang
Švedska 4 Norland
Pitea
2:2
Ersboda
Švedska 4 S.Sveland
Skiljebo
0:1
Rasunda
Solentuna Junajted
0:4
Dalkurd FF
Švedska 4 Z.Getaland
Ramlesa Sedra
2:1
Gunilse
Tajland 1
Muang Tong Junajted
1:0
Pataja Junajted
Rajnavi Rejong
1:1
Nakhon Pathom
Samut Songkhram
0:1
Čonburi
Tajland 2
Pračinburi
5:0
Nakon Savan
Songkla
1:0
Surat Tani
Tai Ervejz
0:2
Sisaket
Tai Honda
1:0
Rojal Tai Er Fors
Turska 1
Kajzerispor
3:0
Gacijantepspor
Turska 2
Altaj
1:3
Kajzeri Erđiješspor
Boluspor
3:1
Gingoren Beledijespor
Čajkur Rizespor
2:1
Karšijaka
Kardemir Karabukspor
3:0
Kartalspor
Kasimpašaspor
0:1
Sakarijaspor
Malatijaspor
0:1
Giresunspor
Samsunspor
1:1
Adanaspor
Turska 3 I - 2.deo
Bozujukspor
0:0
Dardanelspor
Bugsas Spor
3:1
Bejlerbeji
Darica Genčlerbirligi
3:2
Sarijer SK
Pendikspor
1:2
Gebzespor
Turska 3 II - 2.deo
Adana Demirspor
1:2
Turgutluspor
Alanijaspor
2:0
Marmaris Beledijezi GSK
Denizli Beledijespor
3:1
Afjonkarahisarspor
Fethijespor
2:2
Altinordu
Turska 3 III - 2.deo
Alibejkojspor
1:2
Zejtinburnuspor
Kirikalespor
1:1
Turk Telekomspor
Kiršehir Beledijespor
1:0
Maltepespor
Konja Sekerspor
5:2
Etimesgut Sekerspor
Turska 3 IV - 2.deo
Arsinspor
6:1
Jimpaš Jozgatspor
Čankiri Beledijespor
1:2
Akčabat Sebatspor
Erzurumspor
3:1
Karsspor
Pazarspor
1:0
Ofspor
Turska 3 V - 2.deo
Gaskispor
2:4
Adijamanspor
Iskenderun Demir Čelikspor
0:2
Malatija Beledijespor
Mardinspor
4:1
Sanliurfaspor
Sanliurfa Beledijespor
0:2
Elazigspor
Turska 3 za ulazak u 2.ligu
Čorumspor
1:0
Tarsus Idman Jurdu
Korfez Beledijespor
3:1
Bukaspor
Mersin Idman Jurdu
1:1
Bejkozspor 1908
Tokatspor
1:0
Dijarbakir BB Diskispor
Vanspor
0:3
Ejupspor
Utakmica je završena 1:0, ali je registrovana službenim rezultatom 0:3.
Ukrajina 1
Dinamo Kijev
3:2
Tavrija
Metalurg Zaporožje
0:0
Karpati
Šahtjor
3:0
Harkov
Urugvaj 1 (Klausura)
Defensor Sporting
2:1
Rasing Montevideo
Liverpul Montevideo
2:1
Penjarol
River Plata Montevideo
2:1
Atletiko Sero
Uzbekistan 1
Bunedkor
4:0
Buhoro
Kizilkum Zarafšon
0:5
Pahtakor
Nefči Fergana
2:0
Andižon
Venecuela 1 (Klausura)
Aragva
2:2
UA Marakaibo
Deportivo Anzoategui
5:1
Estrelja Roha
Estudijantes Merida
2:1
Karabobo
Gvaros de Lara
2:1
Minerven Bolivar
Karakas
2:1
Atletiko El Vigia
Ljaneros Guanare
2:3
Deportivo Tačira
Mineros de Gvajana
1:0
Monagas
Portugeza Araure
1:0
Deportivo Italija
Zulija
0:1
Zamora Barinas
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno