POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(10)
Indija
(5)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(4)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(41)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(1)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
11.11.2009. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 1 (Apertura)
Rozario Sentral
3:0
Estudijantes La Plata
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Deportivo Moron
1:1
Sarmiento
Azerbejdžan, Kup
1/8 finala (r)
Bakili
0:0
Baku
Gabala
1:0
Olimpik-Suvalan
Ganca
0:1
Simurk
Karvan
2:3
Inter Baku
Mugan
0:1
Hazar-Lankaran
Nefči ISM
0:2
Nefči
Šahdag
0:0
Karabah
Turan
0:0
Standard Sumgait
Belorusija, Kup
1/8 finala
Belšina Bobruisk
0:1
Šahtjor Soligorsk
Gomelj
1:1
DSK-Gomelj
Granit Mikaševiči
0:1
Neman
Torpedo Žodino
5:0
Veras
Belorusija, Kup
1/8 finala (r)
Slavija Mozir
1:3
Naftan
Bosna i Hercegovina, Kup
četvrtfinale (r)
Borac Banja Luka
1:0
Leotar
Rudar Prijedor
0:0
Željezničar
Sloboda Tuzla
1:0
Slavija Srpsko Sarajevo
Zrinjski
1:0
Sloga Doboj
Brazil 1
Palmeiras
2:2
Sport Resife
Brazil 2
Brazilijense
2:2
Sao Kaetano
Češka, Kup
1/8 finala (r)
Teplice
2:1
Hradec Kralove
Čile, Kup
polufinale
Munisipal Ikike
1:1
Santjago Morning
4:2 penalima.
Union San Felipe
2:0
Universidad Konsepsion
Engleska, Kup
1.kolo
Ročdejl
0:2
Luton Taun
Ponovljena utakmica.
Engleska, Liga Trofej
četvrtfinale - jug
Sautempton
2:1
Čarlton Atletik
Estonija 2
Flora II
4:2
Flora Rakvere
Levadia Talin II
3:1
TJK Legion
Tame Auto
1:4
Ajaks Lasname
Vaprus
0:2
Vorior Valga
Viljandi Tulevik II
2:3
Lotus
Grčka 3 Jug
Haidari
1:1
Vizas
Kalitea
2:1
Panegialios
Keravnos Kerateas
1:0
Olimpijakos Hersonisos
Panahaiki
1:1
Aias Salamina
Panargijakos
0:0
Agia Paraskevi
Platanias
1:0
Ruf
Saronikos Egina
2:2
Korintos
Zakintos
5:0
Atsalenios
Grčka 3 Sever
Anagenizi Janica
3:0
Termaikos
Fokikos
0:0
Makedonikos
Jordaikos 2007
2:0
Etnikos Filipiadas
Kastorija
1:2
Anagenizi Epanomi
Odiseas
2:2
Verija
PAO Neoi Epivates
0:1
Kozani
Trikala
1:0
Pirsos
Vizaltiakos Nigrita
3:0
Niki Volos
Gvatemala 1 Apertura
CSD Munisipal
1:0
Penjarol La Mesilja
Kselahu MC
3:1
Markense
Ksinabahul
0:0
Halapa
Sučitepekez
1:1
Heredija
Universidad San Karlos
0:0
Huventud Retalteka
Zakapa
1:0
Komunikasiones
Indonezija 1
Persitara
1:2
Persebaja
Izrael, Liga Kup gr.
Makabi Haifa
0:0
Hapoel Ber Ševa
Japan, Kup
1/16 finala
FK Tokio
3:2
Tespa Kusacu
Kavasaki Frontale
3:1
Kataler Tojama
Katar, Stars Kup gr.
Al Sad
3:3
Al Arabi Doha
Katar Sports Klub
3:0
Al Šamal
Kazahstan, Kup
polufinale (r)
Atirau
2:1
Žetisu
Šahtjor Karaganda
1:0
Aktobe
2:0 nakon produžetaka.
Kolumbija, Kup
finale
Deportivo Pasto
2:1
Santa Fe
Kopa Sudamerikana
polufinale
Sero Portenjo
0:1
Fluminense
Kuvajt, Fed Kup gr.
Al Sahel
2:0
Al Tadamon
Kaitan
0:0
Al Arabi
Kuvajt Klub
1:0
Sulajbihat
Mađarska, Kup
četvrtfinale
Sigetsentmikloš
0:3
Zalaegeršeg
Mađarska, LK - 1.deo
Njiređhaza Spartakus
3:4
Ferencvaroš
Moldavija 1
Iskra-Stal
1:0
Vitorul
Pakistan 1
Karači Elektrik Suplaj Korporejšn
2:1
Pakistan Er Fors
Nešnl Benk ov Pakistan
0:3
Pakistan Nejvi
Voter i Pauer Divelopment Autoriti
0:1
Kan Risrč Laboratoris
Panama 1 Klausura
Alijanca Panama
1:2
Atletiko Čiriki
Arabe Unido
4:2
Atletiko Veraguense
Čepo
3:3
Sporting San Migelito
Plaza Amador
0:0
Munisipal Čorilo
San Francisko La Čorera
3:5
Tauro
Poljska 2
Gornjik Lečna
3:1
KSZO Ostroviec
Gornjik Zabže
1:1
Visla Plock
LKS Lođ
3:0
Dolčan Zabki
MKS Klucbork
1:3
Podbeskidzje
Pogon
1:0
GKP Gorzov Velkopolski
Varta
2:0
Motor
Žnic Pruškov
0:2
GKS Katovice
Poljska, Kup
1/8 finala
Lehija Gdanjsk
1:0
Odra
Portugalija, Liga Kup - 2.deo
Fatima
2:1
Maritimo
Žil Visente
0:0
Rio Ave
Prijateljski (rep.)
Jemen
2:1
Tanzanija
Rumunija 2 I
Sageata Stejaru
1:0
Steaua II
Salvador 1 Apertura
Alijanca San Salvador
0:0
Nejapa
FAS
4:1
Atletiko Balboa
Isidro Metapan
3:1
Vista Hermoza
Munisipal Limenjo
1:1
L.A. Firpo
Španija, Kup
1/16 finala (r)
Atletik Bilbao
2:2
Rajo Valjekano
Espanjol
1:1
Hetafe
Majorka
1:0
Valjadolid
Rasing Santander
4:1
Salamanka
Srbija 2
Banat
1:1
Kolubara
Bežanija
2:0
Mladost Apatin
Dinamo Vranje
2:0
Radnički Niš
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno