POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(10)
Španija
(31)
Engleska
(134)
Nemačka
(50)
Italija
(34)
Francuska
(41)
Srbija
(1)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(5)
Argentina
(35)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(30)
Bugarska
(9)
Češka
(8)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(6)
Ekvador
(6)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Iran
(4)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nikaragva
(1)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(20)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(6)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(27)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Venecuela
(1)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
21.11.2012. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Skenderbeu
3:1
Fljamurtari
Argentina 2
Krusero del Norte
0:1
Rozario Sentral
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Temperlej
0:1
Defensores Belgrano
Belorusija, Kup
1/8 finala
Neman
1:1
Gomelj
Penalima 4:5.
Bosna i Hercegovina, Kup
četvrtfinale (r)
Čelik
1:1
Široki Brijeg
Penalima 4:5.
Sloga Doboj
1:1
GOŠK Gabela
Željezničar
3:0
Olimpik Sarajevo
Zrinjski
3:0
Zvijezda Gradačac
Čile 1 (Klausura) - Plej of
četvrtfinale
Rangers Talka
1:0
Deportes Ikike
Union Espanjola
0:0
Universidad Čile
Crna Gora, Kup
četvrtfinale
Budućnost Podgorica
2:0
Zeta
Crna Gora, Kup
četvrtfinale (r)
Lovćen
1:1
Čelik Nikšić
Mladost Podgorica
1:1
Petrovac
Mornar
1:1
Grbalj
Ekvador 1 - II deo
Barselona Gvajakil
0:0
Manta
Deportivo Kuenka
0:0
Makara
El Nasional
0:2
Independiente del Valje
LDU Kito
3:0
Deportivo Kito
LDU Loha
2:2
Emelek
Tekniko Universitario
2:1
Olmedo Riobamba
Grčka 2
Anagenizi Epanomi
1:1
Panahaiki
Anagenizi Janica
0:1
Etnikos Gazoros
Apolon Smirnis
1:0
Kavala
Ergotelis
0:0
Fokikos
Iraklis
0:0
Doksa Drama
Iraklis Psahna
2:1
Vizas
Kalitea
1:0
Niki Volos
Olimpijakos Volos
0:0
Panetolikos
Panseraikos
0:0
Trasivolos
Pierikos
1:1
Kaloni Lekanopedio
Gvatemala 1 Apertura
Markense
2:0
Malakateko
Honduras 1 Apertura Plej of
četvrtfinale (r)
Maraton
2:2
Atletiko Čoloma
Motagva
3:2
Real Espanja
Hrvatska, Kup
četvrtfinale
Cibalia
1:1
Osijek
Irak 1.
Najaf
1:1
Karbala
Iran 2 A
Esteglal Ahvaz
2:1
Mašin Sazi Tabriz
Etka Gorgan
2:0
Naft Masdžed Solejman
Gol Gohar
2:2
Nasaji Mazandaran
Gostareš Fulad
2:1
Abumuslim
Mes Sarkhesme
1:0
Šahrdari Arak
Parseh Teheran
0:3
Alvand Hamedan
Šahin Bušer
0:3
Sang Ahan
Iran 2 B
Fulad Jazd
0:0
Iranjavan Bušer
Hafari
1:3
Šardari Bandar Abaz
Niroj Zamini
0:1
Šardari Jasuj
PAS Hamedan
0:1
Mes Rafsanjan
Rahian Kermanšah
0:0
Jadavaran Šalamčeh
Saipa Šomal
1:3
Barg Širaz
Šardari Tabriz
1:0
Esteglal Kuzestan
Italija 3 A
Sudtirol Alto Adiđe
3:0
Feralpi Salo
Jamajka 1 - 1.deo
Hambl Lajons
1:2
Arnet Gardens
Harbur Vju
7:0
Savana
Portmor Junajted
1:2
Kavalie
Tivoli Gardens
2:0
Montego Bej Junajted
Jermenija 1
Banants
1:1
MIKA
Impuls
3:0
Gandzasar
Pjunik
1:2
Širak
Južna Afrika 1
Blek Leopards
0:4
Orlando Pajrats
Fri Stejt Stars
0:0
Pretorija Juniversiti
Golden Erouz
0:1
Blemfontejn Seltik
Mamelodi Sandauns
1:1
AmaZulu
Južna Koreja 1 - 2.deo
Busan I`Park
1:1
Pohang Stilers
Gangvon
2:3
Čunam Dragons
Gjeongnam
0:0
Suvon Samsung Bluvings
Gvangju FK
1:1
Inčeon Junajted
Jeonbuk Hjundai Motors
3:3
Ulsan Hjundai Horang-i
Sangju Sangmu Feniks
0:2
Dedžon Sitizen
Službeni rezultat.
Seongnam Ilva Čunma
0:2
Daegu
Seul
1:0
Jeju Junajted
Kipar, Kup
1/16 finala
Aja Napa
2:0
Nikos i Sokratis Erimis
Kolumbija, 2.deo Plej of
Atletiko Nasional
0:1
Independiente Medeljin
Deportivo Pasto
1:0
Junior
Itagui Ditaires
0:1
La Ekidad
Kostarika 1 Invierno
Alahuelense
2:1
Munisipal Perez Zeledon
Liga Šampiona - I faza
Ajaks
1:4
Borusija Dortmund
Anderleht
1:3
Milan
Arsenal
2:0
Monpelje
Dinamo Kijev
0:2
Pari Sen Žermen
Mančester Siti
1:1
Real Madrid
Porto
3:0
Dinamo Zagreb
Šalke 04
1:0
Olimpijakos
Zenit
2:2
Malaga
Makedonija, Kup
četvrtfinale (r)
Metalurg Skoplje
1:5
Škendija 79
Renova
0:1
Teteks
Sileks
3:0
Drita
Vardar
2:0
Pelister
Maroko 1
FUS Rabat
2:1
Vidad Kazablanka
Omnisport Meknes
0:1
Radža Kazablanka
Mađarska, Kup
1/8 finala
Bekeščaba Elore
0:1
Vašaš
Budapešt Honved
4:0
Diožđer
Dunaujvaroš
2:1
Bodajk Šiofok
Letaverteš
0:1
Solnok MAV
Njiređhaza Spartakus
3:2
Debrecin
Tisaujvaroš
1:1
Dunakanjar Vac
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
polufinale
Dorados Sinaloa
1:1
Nekaksa
Nemačka 4 (Sever)
Vilhelmshafen
2:1
Hamburger SV II
Norveška 1 Plej of/aut
Ulensaker/Kisa
0:4
Sandnes Ulf
Paragvaj 1 (Klausura)
Gvarani Asunsion
1:0
Sero Portenjo Prezidente Franco
Olimpija Asunsion
2:2
Takuari
Rubio Nu
2:7
Libertad
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno