POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(41)
Engleska
(59)
Nemačka
(42)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(10)
Albanija
(2)
Andora
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(18)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(41)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(5)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(7)
Finska
(23)
Gibraltar
(1)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(4)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(5)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(18)
Izrael
(8)
Japan
(29)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(8)
Kamerun
(2)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(5)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(9)
Luksemburg
(4)
Mađarska
(16)
Meksiko
(13)
Moldavija
(1)
Nikaragva
(2)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(29)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(22)
Rusija
(39)
SAD
(40)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Severna Irska
(6)
Škotska
(20)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(11)
Švedska
(41)
Tajland
(6)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(3)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(9)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
04.05.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Nemačka 1
Verder
2:2
1899 Hofenhajm
Nemačka 2
Bohum
2:1
Keln
Sandhauzen
3:1
Ingolštat 04
Nemačka 3
Babelsberg 03
3:1
Unterhahing
Hajdenhajm 1846
2:2
Borusija Dortmund II
Halešer
1:0
Alemanija Ahen
Hanza
2:2
Ofenbaher Kikers
Kemnicer
1:2
Rot Vajs Erfurt
Osnabrik
1:0
Vaker Burghauzen
Projsen Minster
0:1
Štutgarter Kikers
Nemačka 4 (Bajern)
1860 Minhen II
1:0
Memingen
Augsburg II
0:3
Nirnberg II
Bajern Hof
1:1
1860 Rozenhajm
Grojter Firt II
3:0
Ismaning
Ilertisen
0:1
Eltersdorf
Rajn am Leh
0:0
Ajntraht Bamberg
Vircburger Kikers
4:0
Buhbach
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ajntraht Trir
0:0
Sonenhof Grosaspah
Frajburg II
5:1
Bajern Alzenau
Fulendorf
0:0
Kajzerslautern II
Homburg
1:1
Hesen Kasel
Majnc 05 II
2:1
07 Elversberg
Nemačka 4 (Sever)
Sent Pauli 1910 II
4:6
Hanover 96 II
Volfsburg II
3:0
Viktorija Hamburg
Nemačka 4 (Severoistok)
Cvikau
4:0
Torgelover SV Grajf
Energi Kotbus II
1:4
RB Lajpcig
Karl Cajs Jena
2:1
Herta II
Magdeburg
1:0
Optik Ratenov
Nemačka 4 (Zapad)
Fortuna 95 Dizeldorf II
0:0
Kraj
Keln II
0:3
Videnbrik 2000
Rot Vajs Esen
1:6
Bor. Menhen. II
Sportfrojnde Zigen
0:5
Bohum II
Nikaragva 1 (Kl. - 2.deo)
Real Esteli
1:0
Managva
Norveška 1
Alesund
2:2
Rozenborg
Sandnes Ulf
1:2
Valerenga
Norveška 2
Stabek
2:2
Brine
Norveška 3 I
Asker
2:1
Berum
Nesoden
2:3
Skarbovik
Norveška 3 II
Fram Larvik
3:3
Tonsberg
Norveška 3 III
Egersund
1:3
Asane
Nest Sotra
2:0
Algard
Notoden
1:2
Vidar
Norveška 3 IV
Eidsvold Turn
1:1
Skedsmo
OFC Liga Šampiona
polufinale
Amikal
0:2
Vejtejker Junajted
Oman 1
Fandža
3:0
Al Masna
Oman, Kup
polufinale (r)
Al Oruba
1:0
Al Suvaik
Panama 1 Klausura Plej of
polufinale
Arabe Unido
0:0
San Francisko La Čorera
Sporting San Migelito
2:1
Tauro
Paragvaj 1 (Apertura)
Sero Portenjo
4:0
Sol de Amerika
Peru 1 - Apertura
Deportivo Pasifiko
2:1
Sport Huankajo
Inti Gas Deportes
2:2
Huan Aurih
Univerzitario
1:0
Union Komersio
Poljska 1
GKS Belhatov
2:0
Gornjik Zabže
Leh Poznanj
1:0
Visla Krakov
Viđev
3:0
Jagielonija
Poljska 2
Arka
2:1
GKS Tihi
GKS Katovice
0:0
Sandecja Novi Sac
Krakovija
2:2
Kolejarz Strože
LKS Lođ
0:3
Termalika Bruk-Bet
Službeni rezultat.
Okočimski Brzesko
2:2
Miedž Legnica
Stomil Olštin
0:0
Polonija Bitom
Poljska 3 Istok
Olimpija Elblag
0:1
Siarka Tarnobržeg
Pogon Siedlice
1:0
Vigri Suvalki
Puša Njepolomice
1:0
Resovija
Stal Režov
0:0
Garbarnija
Stal Stalova Vola
2:1
Svit Novi Dvor
Visla Pulavi
1:1
Žnic Pruškov
Poljska 3 Zapad
Bitovija Bitov
3:1
Rozvoj Katovice
Črobri Glogov
3:0
Lech Ripin
Službeni rezultat.
Gornjik Valbržih
0:3
Jarota
Kalisija
1:0
MKS Olava
MKS Klucbork
4:1
Gruf Vejherovo
Rakov Čestohova
0:3
Polkovice
Ruh Zdjesovice
3:0
Elana Torun
Tur Turek
0:1
Hojničanka
Portugalija 1
Nasional Madeira
1:3
Porto
Portugalija 2
Penafiel
1:2
Santa Klara
Porto B
1:2
Feirense
Sporting Kovilja
0:3
Portimonense
Sporting Lisabon B
1:1
Tondela
Trofense
2:3
Benfika B
Vitoria Gimaraeš B
1:1
Leikšoeš
Republika Srpska 1
Drina HE
1:0
Mladost Gacko
Drina Zvornik
1:1
Sloboda Mrkonjić Grad
Ljubić
2:2
Podrinje
Mladost Velika Obarska
2:1
Borac Šamac
Modriča Maksima
2:1
Kozara
Sloga Doboj
3:0
Sloboda Novi Grad
Sutjeska Foča
1:0
Rudar Ugljevik
Rumunija 1
Astra Đurđiu
0:0
Ocelul
Brašov
2:0
Rapid Bukurešt
Turnu Severin
2:2
Petrolul Ploešti
Univerzitatea Kluž
2:1
Vaslui
Rumunija 2 II
Unirea Alba Julija
0:3
Damila Maćiuca
Službeni rezultat.
Rusija 1
Anži
2:1
Rubin
CSKA Moskva
1:0
Terek
Rostov
0:2
Kubanj
Zenit
4:0
Alanija
SAD 1
Filadelfija Junion
2:2
Sijetl Saunders
Kolorado Rapids
1:0
Toronto
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno