POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(182)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(4)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(14)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(8)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(5)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
12.05.2014. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Austrija 1
Viener Nojštat
5:2
Trenkvalder Admira
Azerbejdžan 1
Baku
1:0
AZAL
Inter Baku
0:0
Gabala
Nefči
2:1
Ravan
Simurk
2:2
Hazar-Lankaran
Sumgait FK
1:0
Karabah
Brazil 3 - 1.faza
Fortaleza
1:0
Agua de Maraba
Bugarska 1 - 2.deo
Černomorec Burgas
1:2
Lokomotiva Sofija
Lubimec 2007
1:2
Slavija Sofija
Pirin Goce Delčev
1:2
Beroe
Egipat 1
El Minija
3:2
Ismaili
Engleska 2 Plej of
polufinale
Kvins Park Rendžers
1:1
Vigan Atletik
2:1 nakon produžetaka.
Engleska 4 Plej of
polufinale
Jork Siti
0:1
Flitvud Taun
Estonija 1
Infonet
0:4
Levadia Talin
Finska 1
Honka
1:0
Lahti
IFK Mariehamn
2:2
Inter Turku
MiPa 47
3:2
Jaro
RoPS Rovaniemi
0:1
HJK Helsinki
TPS Turku
2:0
SJK Seinajoen
VPS Vasa
1:1
KuPS
Finska 2
Džez Pori
2:2
Haka
Vikingit
0:4
KooTeePee
Finska 3 Istok
Atlantis
3:1
Keski-Usima
Island 1
Fram
1:0
Tor
IBV Vestmanaejar
1:3
Filkir
Keflavik
2:0
Breidablik
KR Rejkjavik
0:1
FH Hafnarfjardar
Stjernan
0:0
Vikingur Rejkjavik
Izrael 2 - 2.deo
Beitar Tel Aviv Ramla
0:4
Hapoel Afula
Makabi Netanija
2:0
Hapoel Ramat Gan
Jamajka 1 - Plej of
polufinale (r)
Arnet Gardens
1:2
Voterhaus
Japan 2
Konsadole Saporo
0:1
Ehim
Nemačka 4 (Jugozapad)
1899 Hofenhajm II
3:1
Valdhof 07
Nemačka 4 (Zapad)
KFC Irdingen
0:3
Rot Vajs Oberhauzen
Norveška 1
Sandnes Ulf
0:2
Rozenborg
Norveška 3 I
Jerv
4:1
Stromsgodset 2
Vindbjart
2:4
Od 2
Norveška 3 II
Molde 2
2:2
Rede
Norveška 3 III
Stabek 2
1:2
Vard Haugesund
Norveška 3 IV
Finsnes
2:1
Valerenga 2
Poljska 1 - 2.deo
Šlonsk Vroclav
1:0
Viđev
Prijateljski (rep.)
Avganistan
1:0
Kirgistan
Igrano u Kuvajtu.
Rumunija 1
CFR 1907 Kluž
1:0
Brašov
Korona Brašov
0:2
Univerzitatea Kluž
Steaua
2:2
Panduri
Rusija 2
Alanija
0:3
Ufa
Službeni rezultat.
Dinamo Sankt Peterburg
2:3
Torpedo
Saljut
0:3
SKA Energija
Službeni rezultat.
SAD 2 Proleće
Nju Jork Kosmos
1:0
Minesota Junajted
Švedska 1
Atvidaberg
1:0
Haken
Falkenberg
1:0
Đurgarden
IF Bromapojkarna
0:1
Helsingborg
Malme
3:1
Halmštad
Švedska 2
Engelholm
2:2
IFK Vernamo
Esters
1:0
Sirianska Sodertalje
GAIS Geteborg
1:0
Sirius
Hamarbi
3:1
Huskvarna
Jenćeping Sedra
1:2
Varbergs BoIS
Švedska 3 (Jug)
Odevold
3:2
Trolhetan
Utsiktens
0:0
Kviding
Švedska 3 (Sever)
Brage
2:0
Vesteras
Švedska 4 Norland
Sandvikens
1:0
Hudiksvals
Švedska 4 S.Sveland
Sirianska Kerburan
2:1
Skiljebo
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno