POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(181)
Nemačka
(42)
Italija
(48)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(1)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(8)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Grčka
(21)
Holandija
(29)
Hrvatska
(8)
Indija
(4)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(13)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
18.05.2015. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Bahrein 1
Manama Klub
1:0
Rifa
Belorusija 1
Slutsk
0:1
Naftan
Bugarska 1 - 2.deo
Haskovo
1:3
Černo More
Bugarska 2
Vereja
1:1
Dobrudža
Češka 1
Viktorija Plzenj
2:0
Visočina Jihlava
Danska 1
Nordsjalend
1:3
Esbjerg
Sonderjisk
1:1
Randers
Egipat 1
El Radža Marsa Matruh
1:0
Alab Damanhour
ENPPI
2:2
Al Dakhlija
Gouna
0:1
El Masri Klub
Itihad El Šorta
0:1
Talaea El Džaiš
Petrodžet
1:2
Haras El Hodud
Vadi Degla
2:1
Al Nasr Kairo
Engleska 1
Vest Bromvič Albion
3:0
Čelzi
Finska 2
TPS Turku
5:0
MP Mikeli
Finska 3 Jug
IF Gnistan
0:1
Honka
Finska 3 Zapad
Masku
0:2
MuSa
Iran 2 plej aut
Esteglal Ahvaz
3:2
Šardari Tabriz
Irska, Liga Kup
četvrtfinale
Galvej Junajted
0:0
Bohemijans
1:0 nakon produžetaka.
UCC
0:5
Dandalk
Italija 1
Fiorentina
3:0
Parma
Napoli
3:2
Ćezena
Izrael 1 - 2.deo
Makabi Petah Tikva
1:2
Beitar Jerusalim
Izrael 2 - 2.deo
Bnei Jehuda
5:1
Makabi Ahi Nazaret
Hapoel Rišon LeZion
1:1
Hakoah Amidar Ramat Gan
Makabi Kiriat Gat
5:0
Makabi Javne
Jamajka 1 - Plej of
polufinale (r)
Hambl Lajons
2:3
Arnet Gardens
Jordan, Kup
polufinale (r)
Det Ras
4:2
Al Ramta
Južna Koreja 2
Gangvon
0:1
Gjeongnam
Kolumbija 2
Amerika Kali
2:2
Deportes Kindio
Real Kartagena
2:2
Fortaleza Zipakira
Makedonija 1 - 2.deo
Metalurg Skoplje
1:3
Sileks
Norveška 3 I
KFUM Oslo
2:0
Stabek 2
Valerenga 2
5:0
Lin
Norveška 3 II
Alta
1:1
Stromsgodset 2
Lilestrem 2
0:2
Orn-Horten
Norveška 3 III
Od 2
3:0
Filingsdalen
Norveška 3 IV
Molde 2
2:3
Alesund 2
Portugalija 1
Boavišta
0:1
Nasional Madeira
Portugalija 2
Atletiko Lisabon
3:0
Desportivo Aveš
Vitoria Gimaraeš B
1:1
Sporting Braga B
Prijateljski (rep.)
Lesoto
1:2
Madagaskar
Igrano u Fokengu, Južna Afrika.
Tanzanija
0:1
Svazilend
Igrano u Fokengu, Južna Afrika.
Rumunija 1
Univerzitatea Kluž
0:0
Astra Đurđiu
Rusija 1
Ural
2:1
Dinamo Moskva
San Marino 1 Plej of
4.kolo
Tre Fiori
0:3
Juvenes Dogana
Saudijska Arabija 1
Nadžran
1:2
Hadžer
Singapur 1
Albireks Nigata II
0:4
Voriors
Švajcarska 2
Volen
1:3
Servet
Švedska 1
Halmštad
2:3
Đurgarden
Švedska 3 (Jug)
Norbi
0:0
Ergrite
Švedska 3 (Sever)
Vesteras
0:3
Brage
Švedska 4 Norland
Bodens
3:0
Bergnasets AIK
Švedska 4 S.Getaland
IK Gautiod
3:2
IFK Skevde
Švedska 4 S.Sveland
BKV Nortalje
0:1
Sirianska Kerburan
Enskede
1:1
Solentuna
Gamla Upsala
0:1
Kvarnsvedens
Švedska 4 Z.Getaland
Iterbi IS
0:1
Asiriska BK
Kortedala
1:2
Torslanda
Tadžikistan 1
Istaravšan
0:1
Istiklol
Turska 1
Bešiktaš
0:1
Konjaspor
Čajkur Rizespor
3:1
Akhisar Beledijespor
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno