POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(10)
Španija
(31)
Engleska
(133)
Nemačka
(50)
Italija
(34)
Francuska
(41)
Srbija
(1)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(5)
Argentina
(31)
Australija
(12)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Bahrein
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(30)
Bugarska
(9)
Češka
(8)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(6)
Ekvador
(6)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Iran
(3)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(19)
Nikaragva
(1)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(20)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(6)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(27)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Venecuela
(1)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
27.10.2016. (Četvrtak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Alžir 1
Čabab Aures Batna
2:1
USM Alžir
Mouloudija Alžir
0:0
Ženes Sportiv de la Saoura
RC Relizane
1:0
Čabab Riadhi Belouizdad
Argentina 3, Torneo Federal A
Agropekuario Argentino
3:0
General Belgrano
Čako For Ever
1:1
Guarani Antonio Franko
Defensores Pronunsiamiento
0:0
Himnazia Esgrima
Deportivo Roka
1:1
Deportivo Madrin
Fero Karil Oeste General Piko
2:0
Rivadavia Linkoln
Himnazia Esgrima Mendoza
1:0
Gutierez
Huventud Antoniana
3:1
Altos Hornos Zapla
Sportivo Desamparados
2:0
Deportivo Maipu
Union Sunčales
4:1
Sportivo Las Parehas
Belgija 1
Gent
1:0
Standard
Vasland - Beveren
0:0
Rojal Muskron-Peruvelc
Brazil 1
Sport Resife
1:0
Ponte Preta
Bugarska, Kup
1/8 finala
Botev Plovdiv
3:0
Neftohimik
Sozopolj
0:1
Pirin Blagoevgrad
Vereja
1:0
Pomorje
Danska 2
Herfolge Boldklub Koge
0:3
Vejle
Danska, Kup
1/16 finala
Fremad Amager
1:3
Midtilend
Egipat 1
El Masri Klub
1:3
ENPPI
Ismaili
1:2
Misr El Makaša
Zamalek
0:0
Smouha Sporting
Estonija 2
Mardu Starbunker
1:3
Flora II
Grčka, Kup - Po grupama
Asteras Tripolis
1:0
Verija
Atletik Union of Sparta
4:0
Hanija
Lamia
1:0
Anagenizi Kardicas 1904
Panatinaikos
0:0
Iraklis
Panelefsiniakos
0:5
Trikala
Panseraikos
0:2
Kisamikos
Gvatemala 1 Apertura
Markense
1:1
Komunikasiones
Miktlan
1:2
Kselahu MC
Sučitepekez
0:1
Deportivo Guastatoja
Holandija, Kup
1/16 finala
Ajndhoven
1:2
Herenven
PEC Cvole
2:1
VVV Venlo
Indija 1 - Superliga
Delhi Dajnamos
1:1
Pune Siti
Irak 1.
Al Talaba
3:0
Karbala
Amanat Bagdad
2:1
Al Kahraba
Naft Al Junob
1:1
Al Zavra
Iran 1
Fulad
1:1
Esteglal Teheran
Gostareš Fulad
0:2
Traktor Sazi
Mašin Sazi Tabriz
1:4
Pajkan
Saba Kom
2:3
Padideh Horasan
Saipa
1:1
Sepahan
Italija 1
Palermo
1:3
Udineze
Izrael, Liga Kup
četvrtfinale
Makabi Tel Aviv
3:2
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Jamajka 1
Džamalko
1:2
Tivoli Gardens
Juniversiti of Vest Indis Pelikans
4:0
Bojs Taun
Portmor Junajted
1:1
Reno FK
Voterhaus
1:1
Maverli/Hjudžhenden
Jermenija 1
Alaškert
0:4
Gandzasar
Južna Afrika, Liga Kup
1/8 finala
Mamelodi Sandauns
2:0
Polokvane Siti
Katar 1
Al Ahli Doha
1:3
Al Kor
Al Sailija
1:2
Al Šahanija
Kuvajt 1
Al Šabab Kuvajt
1:2
Al Naser
Al Salmija
2:1
Burgan
Kuvajt Klub
4:0
Al Sahel
Sulajbihat
2:3
Al Tadamon
Libija 1 - 1.deo
Al Itihad Tripoli
2:0
Al Ahli Tripoli
Meksiko, Kup Apertura
polufinale
Klub Amerika
1:1
Gvadalahara Čivas
Penalima - 3:4.
Norveška, Kup
polufinale
Stromsgodset
1:2
Kongsvinger
Oman 1
Al Nasr Salalah
1:0
Al Kabura
Al Šabab Oman
0:2
Sohar
Al Suvaik
0:0
Džalan
Dofar
1:0
Al Rustak
Muskat
2:0
Al Nahda Al Buraimi
Oman Klub
1:3
Al Oruba
Saham
3:2
Fandža
Peru 1 Ligvila
Univ. San Martin
4:4
Univerzitario
Portugalija, Liga Kup - 1.deo
2.kolo
Rio Ave
1:1
Šaveš
3:1 nakon produžetaka.
Rumunija, Kup
1/16 finala
Balotešti
0:4
Vitorul Konstanca
CS Afumati
1:0
Botošani
Foresta Sućeava
1:2
Steaua
Nuova Mama Mia Bećićerecu Mic
0:1
Astra Đurđiu
Rusija, Kup
1/8 finala
Anži
4:0
Zenit
Krasnodar
2:2
Orenburg
3:2 nakon produžetaka.
Krila Sovjetov
1:3
Lokomotiva Moskva
SAD 1 Plej of
četvrtfinale
DC Junajted
2:4
Montreal Impakt
Los Anđeles Galaksi
3:1
Real Solt Lejk
Sudan, Kup
finale
Al Hilal Omdurman
2:1
Hilal Obajed
Švajcarska, Kup
1/8 finala
Cirih
2:1
St. Galen
Konic
1:1
Lucern
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 4:5.
Švedska 1
AIK
2:1
Haken
GIF Sundsval
1:3
IFK Geteborg
Helsingborg
1:2
Đurgarden
Jenćeping Sedra
1:1
Erebro
UAE 1
Al Dafra
2:1
Al Itihad Kalba
Al Džazira
5:0
Bani Jas
Al Vasl
2:0
Šardža
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
11.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno