POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(10)
Indija
(5)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(6)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(41)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(1)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
19.03.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Afrička LŠ kval.
1.kolo (r)
ASPL 2000
2:2
Al Hilal Omdurman
Barak Jang Kontrolers
2:0
Feroviario Beira
Penalima - 1:4.
Bidvest Vits
0:0
Al Ahli Kairo
CAPS Junajted
0:0
TP Mazembe
Enugu Rendžers
2:1
Zamalek
Horoja
2:1
Esperans Tunis
Sent Džordž Addis Abeba
2:0
Leopard
Tanda
1:2
Etoal Sahel
Vita Klub
2:0
Gambija Ports Autoriti
Afrički Kup Konfederacije kv.
1.kolo (r)
APEJES Akademi
1:0
ASEK Mimosas
Hilal Obajed
1:0
Sanga Balende
Penalima - 5:3.
Mbabane Svolous
3:0
Azam
RIpablik of Siera Leone Armed Forsis
0:3
Klub Afrikan
Službeni rezultat.
Supersport Junajted
4:0
Al Ahli Šandi
Albanija 1
Luftetari
2:1
Tirana
Vlaznija
0:0
Teuta
Andora 1 - 1.deo
Henlai
0:6
FK Santa Koloma
Ordino
1:1
Engordani
Sant Đulija
0:2
Lusitanos
UE Santa Koloma
3:0
Inkamp
Angola 1
Bravos Makvis
3:1
Akademika Lobito
Grupo Desportivo Interklub
4:0
Progreso Lunda Sul
Primeiro de Majo
4:1
Desportivo Uila
Sagrada Esperansa
1:0
Primeiro de Agosto
Argentina 1
Belgrano
2:0
Rasing Klub
Boka Juniors
1:2
Taljeres
Estudijantes La Plata
1:0
Patronato
Godoj Kruz
2:0
San Lorenco
Olimpo
1:0
Banfild
Sarmiento
2:1
Temperlej
Argentina 2
Boka Unidos
0:3
Điljermo Braun
Flandria
1:0
Vilja Dalmine
Himnazia Huhuj
2:0
Krusero del Norte
Huventud Unida
5:1
Daglas Heig
Los Andes
1:0
Sportivo Estudijantes
Sentral Kordoba Santjago del Estero
2:0
Ol Bojs
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Atletiko Feniks
1:1
Platense
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut 1.deo
Guarani Antonio Franko
4:4
Himnazia Esgrima
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej of 1.deo
Huventud Antoniana
0:1
Himnazia Tiro de Salta
KA Alvarado
0:0
Deportivo Madrin
Sarmiento Resistensija
1:0
Altos Hornos Zapla
Union Sunčales
1:0
Sportivo Las Parehas
Union Vilja Krauze
1:0
Čako For Ever
Australija 1
Adelejd Junajted
2:1
Brizbejn Rour
Vestern Sidnej Vonderers
3:1
Velington Feniks
Austrija 1
Red Bul Salcburg
5:0
Austrija Beč
Austrija 3 Centar
Šturm Am.
0:2
Glajsdorf 09
Azerbejdžan 1
AZAL
1:1
Gabala
Zira
0:0
Karabah
Belorusija, Kup
četvrtfinale (r)
BATE
2:1
Minsk
Slutsk
2:0
Torpedo BelAZ
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Sema
3:0
Zvijezda Gradačac
Novi Travnik
0:0
Jedinstvo Bihać
Sloga Simin Han
2:1
Bosna Visoko
Brazil, Gaučo 1.deo
Gremio
1:1
Veranopolis
Paso Fundo
0:0
Kruzeiro Porto Alegre
Brazil, Karioka Rio
Fluminense
1:3
Nova Iguaku
Portugeza Rio de Žaneiro
2:1
Makae
Vasko da Gama
0:0
Botafogo
Volta Redonda
3:2
Madureira
Brazil, Mineiro 1.deo
Amerika Teofilo Otoni
0:2
Amerika Mineiro
Kruzeiro
1:1
Tombense
Uberlandija
2:0
Kaldense
URT
2:1
AK Vilja Nova
Brazil, Paulista
AFE Feroviaria
1:0
Korintijans
Santos
1:2
Palmeiras
Bugarska 1 - 1.deo
Levski
2:0
Botev Plovdiv
Neftohimik
1:3
Černo More
Bugarska 2
Lokomotiv 1929 Sofija
1:0
Ludogorec Razgrad II
Oborište
3:1
CSKA SofiJa II
Češka 1
Bohemijans 1905 Prag
1:2
Dukla
Hradec Kralove
0:0
Zbrojovka Brno
Jablonec
5:0
Visočina Jihlava
Karvina
2:3
Viktorija Plzenj
Češka 2
MAS Taborsko
2:0
Sigma Olomouc
Viktorija Žižkov
1:0
Varnsdorf
Čile 1 (Klausura)
Kobresal
1:2
Universidad Katolika
Universidad Čile
2:1
Union Espanjola
Čile 2
Kokimbo Unido
1:0
Deportes La Serena
Kuriko Unido
1:0
Santjago Morning
Rangers Talka
0:2
Puerto Mont
San Markos Arika
3:0
Kobreloa
Crna Gora 2
Igalo
0:0
Berane
Jezero
1:2
Ibar Rožaje
Kom
0:0
Cetinje
Mornar
4:0
Bratstvo
Radnički Berane
0:2
Otrant
Danska 1 - 1.deo
AGF Arhus
1:2
Odenze
Brondbi
3:2
Lingbi
Esbjerg
1:1
Horsens
Midtilend
1:2
Nordsjalend
Silkeborg
1:3
FK Kopenhagen
Sonderjisk
1:0
Randers
Viborg
2:1
Alborg
Danska 2
AB Kopenhagen
1:2
Vejle
Fredericija
0:0
Herfolge Boldklub Koge
Nestved
1:1
Fremad Amager
Nikebing
2:3
Skive
Danska 3 2.deo
B 93
2:1
Greve
Holbek
4:1
Midelfart
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno