POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(9)
Španija
(31)
Engleska
(131)
Nemačka
(38)
Italija
(32)
Francuska
(41)
Srbija
(1)
Afrika
(1)
Argentina
(32)
Australija
(12)
Austrija
(14)
Bahrein
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
Bolivija
(3)
Brazil
(31)
Bugarska
(9)
Češka
(8)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(5)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(9)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(20)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Iran
(3)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(13)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(3)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(11)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(14)
Kostarika
(3)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(20)
Nikaragva
(2)
Norveška
(4)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(1)
Paragvaj
(5)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(20)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(16)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(6)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(17)
Tajland
(3)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(2)
Uganda
(2)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
13.09.2017. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Almirante Braun
0:1
Kolegiales
Atletiko San Miguel
1:1
San Telmo
Defensores Belgrano
2:1
Akasuso
Deportivo Espanjol
0:2
KA Atlanta
Taljeres Remedios
0:2
Atletiko Feniks
Tristan Suarez
2:0
Vilja San Karlos
Argentina, Kup
1/16 finala
Điljermo Braun
0:1
Boka Juniors
Australija, Kup
četvrtfinale
Hajdelberg Junajted
0:3
Adelejd Junajted
Sidnej
2:0
Melburn Siti
Austrija 3 Zapad
Kicbil
1:2
Vergl
Azijska LŠ - završni deo
četvrtfinale (r)
Urava Red Dajmonds
4:1
Kavasaki Frontale
Azijski Kup - završni deo
četvrtfinale (r)
April 25
0:0
Bengaluru
Bangladeš 1
Mohamedan Daka
0:0
Rahmatganj MFS
Tim Bangladeš Jut Mils Korporejšn
0:1
Šeik Rasel
Bolivija 1 (Klausura)
Sport Bojs Varnes
3:2
Nasional Potosi
Brazil 2
Krikiuma
1:2
Žuventud
Čile, Kup
četvrtfinale
Kuriko Unido
1:1
Antofagasta
Union San Felipe
1:3
Uačipato
Crna Gora, Kup
1/8 finala
Budućnost Podgorica
2:0
Iskra Danilovgrad
Crvena Stijena
0:1
Igalo
Dečić
1:2
Mornar
Grbalj
2:1
Bokelj
Lovćen
0:1
Berane
Mladost Podgorica
4:0
Zeta
Otrant
0:2
Ibar Rožaje
Rudar Pljevlja
0:0
Sutjeska
Danska 2
Skive
2:2
Fredericija
Viborg
2:0
Vejle
Engleska 2
Fulam
2:1
Hal Siti
Engleska 6 (Sever)
Darlington
3:0
Junajted of Mančester
Estonija 2
Elva
1:1
Mardu Starbunker
Kuresare
3:4
Talina Kalev
Rakvere Tarvas
1:0
Flora II
Santos Tartu
4:1
Tartu JK Velko
Filipini 1
Global
3:1
Davao Agilas
Finska 3 A
MP Mikeli
4:0
Legirus Inter
Gruzija, Kup
četvrtfinale
Čikhura
3:0
Dila Gori
Rustavi
0:0
Dinamo Tbilisi
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 0:3.
Honduras 1 Apertura
Real Sosijedad Tokoa
1:2
Lobos UPNFM
Jermenija, Kup
četvrtfinale
Širak
1:1
Ararat
Južna Afrika 1
Bidvest Vits
1:3
Golden Erouz
Kejp Taun Siti
0:2
Kajzer Čifs
Kamerun 1
Bamboutos
2:2
Union Duala
Igl Rojal Menua
1:1
APEJES Akademi
Stad Renard de Melong
1:1
UMS de Loum
Kenija 1
AFC Leopards
0:1
SoNi Šugar
Kariobangi Šarks
3:0
Mathare Junajted
Nzoia Šugar
3:0
Bandari
Posta Rendžers
0:0
Muhoroni Jut
Tika Junajted
2:2
Nakumat
Tusker
2:1
Zoo Keričo
Ulinzi Stars
2:1
Sofapaka
Vestern Stima
0:0
Kakamega Houmbojs
Kirgistan 1
Abdiš-Ata Kant
2:0
Alga Biškek
Himik Kara-Balta
1:2
Dordoi Biškek
Nefči Kočkor-Ata
1:3
Alaj Oš
Kolumbija 2, 2.deo
Bojaka Čiko
0:0
Orsomarso
Deportivo Pereira
2:1
Union Magdalena
Kolumbija, Kup
polufinale
Independiente Medeljin
1:1
Deportivo Kali
Kopa Libertadores - II faza
četvrtfinale
San Lorenco
2:0
Lanus
Kopa Sudamerikana
1/8 finala (r)
Independiente
2:0
Atletiko Tukuman
Kopa Sudamerikana
1/8 finala
Šapekoense
0:0
Flamengo
Sero Portenjo
0:0
Junior
Sport Resife
3:1
Ponte Preta
Letonija, Kup
četvrtfinale
Riga
2:2
Jelgava
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 3:1.
Libija 1 - 1.deo
Olimpik Azaveja
1:0
Al Čarara
Liga Šampiona - I faza
Fejenord
0:4
Mančester Siti
Liverpul
2:2
Sevilja
Maribor
1:1
Spartak Moskva
Porto
1:3
Bešiktaš
RB Lajpcig
1:1
Monako
Real Madrid
3:0
APOEL
Šahtjor
2:1
Napoli
Totenhem Hotspur
3:1
Borusija Dortmund
Litvanija 1
Jonava
1:1
Stumbras
Siduva
5:1
Trakai
Makedonija, Kup
1/8 finala
Bregalnica Štip
2:3
Pobeda
Kožuv
2:2
Teteks
Pelister
4:2
Borec
Rabotnički
1:1
Škendija 79
Renova
3:2
Struga
Sileks
1:0
Akademija Pandev
Skoplje
3:0
Euromilk Gorno Lisiče
Maroko, Kup
1/8 finala
AS Sali
0:2
Čabab Rif Hoseima
Čabab Atlas Kenifra
0:1
Hasania Agadir
Difa El Žadida
0:0
Itihad Tanger
Rapid Oued Zem
1:0
Olimpik Huribga
Meksiko, Kup Apertura gr.
Monarkas Morelija
2:1
Nekaksa
Pačuka
2:1
Kimarones de Sonora
Potros UAEM
1:2
Atlas
Tiburones Rohos de Verakruz
3:1
Oaksaka
Tigres UANL
1:3
Zakatepek
Universidad de Guadalahara
3:0
Dorados Sinaloa
Službeni rezultat.
Nemačka 4 (Bajern)
Nirnberg II
1:2
Bajern Minhen II
Nemačka 4 (Jugozapad)
Vormatija Vorms
1:2
Ofenbaher Kikers
Nikaragva 1 (Apertura)
Real Madriz
0:2
Deportivo Valter Fereti
Norveška 3 II
Brine
2:3
Vidar
Oman 1
Al Nahda Al Buraimi
3:2
Sohar
Al Nasr Salalah
2:0
Oman Klub
Al Šabab Oman
2:0
Al Mdibi
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
11.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno