POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(182)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(4)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(14)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(8)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(5)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
10.02.2018. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Holandija 1
Sparta Roterdam
1:2
PSV Ajndhoven
Utreht
2:1
PEC Cvole
Holandija 3
Ijselmervogels
1:0
Ekscelzior Masluis
Lise
3:2
TEC
Hrvatska 1
Osijek
2:4
Dinamo Zagreb
Rijeka
4:0
Istra 1961
Indija 1 - I Liga
Indian Erous
2:1
Čurčil Braders
NEROKA
0:0
Aizovl
Indija 1 - Superliga
Džamšedpur
1:0
NortIst Junajted
Irak 1.
Al Hudod
0:0
Al Naft
Island, Liga Kup gr.
Breidablik
7:0
IR Rejkjavik
Italija 1
Krotone
1:1
Atalanta
Napoli
4:1
Lacio
Spal
0:4
Milan
Italija 2
Askoli Kalčo 1898
1:2
Empoli
Avelino
1:1
Ćezena
Bari
1:0
Frozinone
Karpi 1909
1:1
Kremoneze
Peskara
1:0
Salernitana
Pro Verćeli
0:0
Breša
Specija
1:1
Venecija
Ternana
0:1
Virtus Entela
Italija 3 B
AlbinoLefe
0:0
Basano Virtus 55
Fermana
4:2
Teramo
Pordenone
0:3
Feralpi Salo
Ravena
1:2
Fano
Renate
1:3
Triestina
Sambenedeteze
0:0
Ređana
Santarkanđelo
1:3
Padova
Sudtirol
1:2
Gubio
Izrael 1 - 1.deo
Bnei Jehuda
2:1
Makabi Petah Tikva
Hapoel Aškelon
1:3
Beitar Jerusalim
Hapoel Ranana
1:1
Hapoel Haifa
Makabi Haifa
4:0
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Japan, Superkup
Kavasaki Frontale
2:3
Serezo Osaka
Jordan 1
Al Akaba
3:3
Al Buka
Al Jarmuk Aman
0:1
Al Ramta
Južna Afrika, Kup
1/16 finala
Fiva Jang Stars
0:2
Čipa Junajted
Moroka Svolous
1:1
Maricburg Junajted
1:3 nakon produžetaka.
Orlando Pajrats
2:0
Ajaks Kejptaun
Stinberg Junajted
3:1
Orbit Koledž
Katar 1
Al Arabi Doha
0:4
Al Ahli Doha
Al Karitijat
3:2
Al Markija
Kenija 1
Bandari
0:0
Hemelil Šugar
Kakamega Houmbojs
0:1
Sofapaka
Kariobangi Šarks
2:2
Vihiga Junajted
Nakumat
3:3
Tika Junajted
Tusker
0:0
Posta Rendžers
Kipar 1
Ermis Aradipos
2:1
NEA Salamina
Etnikos Ahna
0:4
Doksa Katokopia
Omonija
3:0
Aris Limasol
Kipar 2
AE Zakaki
2:0
Omonija Aradipou
Aja Napa
3:0
ASIL Lusi
Halkanoras Idaliou
3:1
THOI Lakatamias
Karmiotisa
4:1
Digenis Oroklinis
PAEEK
0:2
Anagenisis Derinia
Kolumbija 1, 1.deo
Alijanca Petrolera
1:0
Itagui Leones
Amerika Kali
1:1
Deportes Tolima
Atletiko Uila
1:0
Deportivo Kali
Envigado
2:0
Rionegro FK
Kolumbija 2
Bogota
1:2
Atletiko Kali
Valedupar
1:0
Union Magdalena
Kuvajt 2
Al Jarmuk
0:0
Al Šabab Kuvajt
Al Sahel
0:1
Al Fahahel
Sulajbihat
1:1
Burgan
Liban, Kup
četvrtfinale
Al Nabi Šet
0:2
Aka Ahli
Libija 1 - 2.deo
Al Ahli Bengazi
2:1
Al Hilal Bengazi
Al Akhdar
1:2
Al Nasr Bengazi
Al Andalus
2:2
Šabab al Džabal
Al Kortabea
0:2
Al Nadžma Bengazi
Al Madina
1:0
Al Vahda Tripoli
Al Mahala
0:2
Al Ahli Tripoli
Al Nasr Bengazi
3:1
Kalij Sirt
Al Tavun Adždabija
1:0
Al-Anvar
Malezija 1
Kuala Lumpur Siti
1:0
Johor Darul Takzim
Pahang
3:0
Kelantan
Perak
0:2
PKNS
Terenganu
4:1
Selangor
Malezija 2
Saravak
2:3
FELKRA
UKM
1:0
Johor Darul Takzim II
Malta 1
Balzan Juts
1:1
Florijana
Birkirkara
2:1
Sliema Vonderers
Maroko 1
Hasania Agadir
0:0
Čabab Rif Hoseima
Vidad Kazablanka
1:2
Radža Kazablanka
Meksiko 1 (Klausura)
Kruz Azul
0:2
Nekaksa
Lobos BUAP
3:1
Atlas
Monarkas Morelija
1:2
Pumas UNAM
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
0:2
Keretaro
Meksiko 2 (Klausura)
Atletiko San Luis
1:3
Kafetaleros de Tapačula
Korekaminos UAT
2:1
Mursielagos
Potros UAEM
1:0
Kimarones de Sonora
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
4:2
Majnc 05
Ajntraht Frankfurt
4:2
Keln
Bajer Leverkuzen
0:2
Herta
Bajern Minhen
2:1
Šalke 04
Borusija Dortmund
2:0
Hamburger SV
Hanover 96
2:1
Frajburg
Nemačka 2
Duizburg
2:2
Arminija Bilefeld
Jan Regenzburg
2:0
Hajdenhajm 1846
Union Berlin
3:1
Fortuna 95 Dizeldorf
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno