POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(31)
Engleska
(66)
Nemačka
(37)
Italija
(32)
Francuska
(33)
Srbija
(2)
Argentina
(35)
Australija
(6)
Austrija
(20)
Azija
(3)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(1)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
BIH
(4)
Brazil
(32)
Bugarska
(2)
Češka
(8)
Čile
(15)
Danska
(13)
Egipat
(6)
Ekvador
(6)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Holandija
(19)
Honduras
(5)
Hrvatska
(5)
Indija
(2)
Indonezija
(1)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(3)
Izrael
(7)
Japan
(29)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(5)
Kamerun
(5)
Kanada
(5)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(1)
Litvanija
(1)
Mađarska
(7)
Meksiko
(9)
Norveška
(5)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(26)
Rumunija
(20)
Rusija
(29)
SAD
(40)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(7)
Škotska
(20)
Slovačka
(8)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(9)
Švedska
(21)
Tajland
(6)
Turska
(21)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(9)
Rezultati po danu
<
05.11.2018. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Alžir 1
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
1:2
Entente Setif
Husein Dej
0:0
Olimpik de Medea
Argentina 1
Defensa Husticia
3:2
Velez Sarsfild
Argentina 2
Almagro
1:1
Điljermo Braun
Arsenal Sarandi
4:1
Kilmes
Santamarina
2:0
Čakarita Juniors
Belorusija 1
Smoleviči
1:1
Gomelj
Brazil 1
Sport Resife
1:0
Seara
Brazil 2
Gojas
1:0
Sampajo Korea
Bugarska 1 - 1.deo
Beroe
2:0
Slavija Sofija
Bugarska 2
Ludogorec Razgrad II
3:1
Strumska Slava
Češka 1
Slovan Liberec
1:0
Mlada Boleslav
Danska 1 - 1.deo
Vejle
3:1
Horsens
Egipat 1
Zamalek
2:1
Haras El Hodud
Engleska 1
Hadersfild Taun
1:0
Fulam
Engleska 6 (Jug)
Čelmsford Siti
1:0
Čipenhem Taun
Francuska 2
Mec
0:1
Okser
Grčka 1
Asteras Tripolis
0:1
Ksanti
Grčka 2
Panahaiki
1:0
Atletik Union of Sparta
Holandija 2
Jong PSV
0:1
Den Boš
Hrvatska 1
Inter Zaprešić
0:0
Slaven Belupo
Rijeka
5:1
Rudeš
Hrvatska 2
Osijek II
2:0
Zadar
Indija 1 - I Liga
Indian Erous
1:0
Šilong Ladžong
Indija 1 - Superliga
Kerala Blasters
1:2
Bengaluru
Indonezija 1
Barito Putera
3:1
PS TIRA
Iran 1
Mašin Sazi Tabriz
0:0
Esteglal Teheran
Italija 2
Peskara
4:2
Leće
Italija 3 A
Juventus do 23
0:2
Pjaćenca
Italija 3 B
Triestina
3:1
Đana Erminio
Italija 3 C
Rende
3:2
Ređina
Izrael 1 - 1.deo
Makabi Haifa
1:2
Beitar Jerusalim
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Aškelon
1:0
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
1:2
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Petah Tikva
1:2
Hapoel Akre
Kipar 1
NEA Salamina
1:0
Doksa Katokopia
Kirgistan 1
Himik Kara-Balta
2:3
Akademi Futbol
Kolumbija 1, 2.deo
Atletiko Nasional
0:0
La Ekidad
Deportivo Pasto
1:1
Independiente Medeljin
Kolumbija 2, Plej of
Real Kartagena
1:2
Kukuta Deportivo
Kostarika 1 Apertura
Herediano
1:0
Alahuelense
Meksiko 1 (Apertura)
Atlas
0:0
Leon
Meksiko 2 (Apertura)
Tampiko Madero
0:3
Mineros Zakatekas
Nemačka 2
Hamburger SV
1:0
Keln
Nemačka 3
Osnabrik
2:1
KFC Irdingen
Nemačka 4 (Jugozapad)
Štutgart II
0:2
Frankfurt 1899
Norveška 1
Lilestrem
1:1
Bodo/Glimt
Obala Slonovače 1
Musou
0:1
Sporting Gagnoa
Rasing Abidžan
1:0
Akad. F. Amadu Dialo
Paragvaj 1 (Klausura)
Deportivo Santani
1:0
Sportivo Lukenjo
Sol de Amerika
3:2
Gvarani Asunsion
Poljska 1 - 1.deo
Zaglebje Sosnovjec
1:4
Jagielonija
Portugalija 1
Rio Ave
3:3
Nasional Madeira
Šaveš
1:2
Desportivo Aveš
Rumunija 1 - 1.deo
Konkordija Čiajna
0:0
Gaz Metan Mediaš
Voluntari
0:1
Dinamo Bukurešt
Rusija 1
Anži
2:1
Jenisej
Orenburg
1:0
Rubin
Ufa
1:2
Krila Sovjetov
SAD 1 Plej of
polufinale - istok
Njujork Siti
0:1
Atlanta Junajted
SAD 1 Plej of
polufinale - zapad
Real Solt Lejk
1:1
Sporting Kanzas Siti
Španija 1
Espanjol
1:0
Atletik Bilbao
Srbija 2 - 1.deo
Metalac G.Milanovac
2:0
Zlatibor
OFK Žarkovo
2:1
Sinđelić
Švedska 1
Dalkurd FF
1:2
Đurgarden
Elfsborg
1:2
IF Bromapojkarna
Sirius
1:1
Kalmar
Treleborg
0:1
Ostersunds
Švedska 2
GAIS Geteborg
1:1
Esters
Varbergs BoIS
1:2
Brage
Turska 1
Goztep
2:0
Čajkur Rizespor
Sivasspor
0:0
Konjaspor
Turska 2
Genčlerbirligi
1:0
Giresunspor
Istanbulspor
3:0
Balikesirspor
Turska 3 Bela
Hacetepe
1:2
Bodrumspor
UAE 1
Ajman Klub
2:1
Daba Al Fudžaira
Al Džazira
2:0
Al Vasl
Al Fudžaira
3:3
Al Vahda Abu Dabi
Šabab Al Ahli Dubai
2:1
Emirejts Klub
Uzbekistan 1 - 2.deo
Buhoro
2:6
Pahtakor
Bunedkor
2:2
Lokomotiv Taškent
Kokon 1912
2:1
Kizilkum Zarafšon
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno