POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(10)
Španija
(31)
Engleska
(134)
Nemačka
(50)
Italija
(34)
Francuska
(41)
Srbija
(1)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(5)
Argentina
(35)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(30)
Bugarska
(9)
Češka
(8)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(6)
Ekvador
(6)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Iran
(4)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nikaragva
(1)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(20)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(6)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(27)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Venecuela
(1)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
03.08.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Poljska 3
Blekitni Stargard
1:0
Elana Torun
Gornjik Lečna
0:0
Leh Poznanj II
Gruf Vejherovo
0:2
GKS Katovice
Olimpija Elblag
1:1
Gornjik Polkovice
Pogon Siedlice
0:0
Resovija
Skra Čestohova
1:3
Garbarnija
Žnic Pruškov
4:1
Stal Stalova Vola
Portugalija, Liga Kup - 1.deo
2.kolo
Belenenseš
0:1
Santa Klara
Famalikao
0:2
Sporting Kovilja
Kasa Pia
2:0
Boavišta
Leikšoeš
1:2
Maritimo
Nasional Madeira
2:2
Šaveš
Penalima - 3:4.
Pasoš Fereira
1:1
Estoril Praia
Penalima - 5:4.
Penafiel
1:0
Tondela
Portimonense
2:0
Akademika
Rio Ave
6:1
Oliveirense
Vitoria Setubal
1:0
Moreirense
Žil Visente
3:2
Desportivo Aveš
Rumunija 1 - 1.deo
Botošani
1:1
Gaz Metan Mediaš
Čindia Targovište
1:4
CFR 1907 Kluž
Rumunija 2
Rapid Bukurešt
0:0
Farul
SS Politehnika Temišvar
0:1
Mioveni
Turis-Oltul Turnu Magurele
2:0
Panduri
UTA Arad
3:0
Dunarea Kalaraš
Vitorul Targu Žiju
2:1
Sportul Snagov
Rusija 1
Krila Sovjetov
1:2
Lokomotiva Moskva
Spartak Moskva
0:0
Dinamo Moskva
Ural
2:2
Rostov
Zenit
1:1
Krasnodar
Rusija 2
Čajka Peščanokopskoje
0:0
Nižnij Novgorod
Čertanovo
0:0
Himki
Fakel
2:1
Mordovija
Krasnodar II
0:1
Rotor
Luč
2:4
Spartak Moskva II
Neftehimik Nižnekamsk
1:2
Tekstilčik
Šinjik
1:3
Avangard Kursk
SKA-Habarovsk
2:0
Baltika
Tom
0:0
Jenisej
Rusija 3 Istok
Čita
4:2
Novosibirsk
Zenit Irkutsk
0:1
Sahalin
SAD 1
Atlanta Junajted
3:0
Los Anđeles Galaksi
Nju Ingland Revolušn
0:2
Los Andjeles FK
Orlando Siti
2:0
Dalas
Red Bul Njujork
2:0
Toronto
SAD 2
Čarlston Bateri
0:5
Tampa Bej Roudis
Nort Karolina
1:2
Indi Ileven
Pitsburg Riverhaunds
4:0
Memfis 901
Ril Monarks
1:0
Kolorado Springs Svičbeks
Šarlot Indipendens
0:1
Luisvil Siti
Salvador 1 Apertura
Alijanca San Salvador
3:0
Onse Deportivo
Hokoro
2:1
Santa Tekla
Severna Irska 2 - 1.deo
Belikler Komrejds
3:2
Kvins Juniversiti Belfast
Belinamalard Junajted
0:1
Nokbreda
Dandela
1:0
Dergvju
Harlend i Volf Velders
2:0
Njuri Siti
Lafgal
0:0
Portadaun
PSNI
0:4
Ards
Singapur 1
Tampines Rovers
3:0
Houm Junajted
Voriors
2:0
Jang Lajons
Škotska 1 - 1.deo
Hibernijan
1:0
Sent Miren
Livingston
0:0
Madervel
Ros Kaunti
3:0
Hamilton Akademikal
Seltik
7:0
Sent Džonston
Škotska 2
Aloa Atletik
1:1
Partik Tistl
Dandi Junajted
4:1
Invernes Kaledonijen
Er Junajted
4:2
Grinok Morton
Erbrot
0:0
Kvin of Saut
Škotska 3
Dambarton
0:1
Rejt Rovers
Erdrioniens
0:2
Forfar Atletik
Klajd
1:1
Ist Fajf
Piterhed
0:0
Falkirk
Stranrer
2:2
Montrouz
Škotska 4
Brešin Siti
0:1
Anan Atletik
Eldžin Siti
3:0
Kaudenbit
Kouv Rendžers
5:0
Edinburg Siti
Stenhausmir
2:3
Albion Rovers
Stirling Albion
0:1
Kvins Park
Slovačka 1 - 1.deo
MFK Ružomberok
0:1
Pohronie
MŠK Žilina
2:1
AS Trenčin
Senica
0:3
Slovan Bratislava
ViOn
1:0
Zemplin Mihalovce
Slovačka 2
Komarno
2:2
Puhov
MFK Dubnica
4:1
ŠTK Šamorin
Partizan Bardejov
1:1
Slavoj Trebišov
Poprad
3:2
Košice
Skalica
3:1
Železarne Podbrezova
Tatran Liptovski Mikulaš
2:0
Slovan Bratislava B
Slovenija 1
Aluminij
1:1
Rudar Velenje
Mura
1:1
Maribor
Slovenija 2
Bilje
1:1
Fužinar
Drava
0:1
Krka
Dravograd
1:3
Gorica
Koper
1:1
Brda Dobrovo
Krško
6:0
Rogaška
Radomlje
2:0
Brežice 1919
Roltek Dob
3:3
Jadran Dekani
Srbija 1
Inđija
1:0
Napredak
Radnički Niš
2:1
Javor Matis
Vojvodina
5:0
Rad
Srbija 2 - 1.deo
Radnički 1923
3:0
Radnički Pirot
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno