POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(8)
Indija
(4)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(1)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(2)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(13)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(3)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
14.08.2019. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Rusija 2
Neftehimik Nižnekamsk
1:2
Rotor
Šinjik
0:0
Jenisej
SKA-Habarovsk
1:2
Mordovija
Spartak Moskva II
1:2
Tekstilčik
Tom
0:0
Himki
Torpedo
3:1
Avangard Kursk
Rusija 3 Istok
Dinamo Barnaul
1:0
Čita
Irtiš Omsk
2:0
Zenit Irkutsk
Russia 3 Ural Povolžje
Lada Toljati
0:2
Ural II
SAD 1
Orlando Siti
1:0
Sporting Kanzas Siti
SAD 2
Laudon Junajted
1:2
Čarlston Bateri
Red Bul Njujork 2
1:2
Pitsburg Riverhaunds
Salvador 1 Apertura
Čalatenango
1:0
Agvila
Hokoro
1:2
Alijanca San Salvador
Singapur 1
Džejlang Internacional
2:1
Tampines Rovers
Houm Junajted
1:3
Balestier Kalsa
Slovenija, Kup
1/16 finala
Bistrica Crensovci
2:2
Brda Dobrovo
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
Bled
1:3
Celje
Brežice 1919
1:2
Triglav
Dobrovce
0:10
Radomlje
Koper
6:0
Beltinci
NK Grad
1:4
Krško
Odranci
1:3
Aluminij
Pesnica
1:5
Gorica
Šencur
0:1
Nafta 1903
Tolmin
3:2
Šampion Celje
Videm
1:4
Tabor
Srbija 2 - 1.deo
Bačka B.Palanka
3:0
Smederevo 1924
Kolubara
0:0
Budućnost Dobanovci
Metalac G.Milanovac
1:3
Kabel
OFK Žarkovo
0:0
Novi Pazar
Radnički 1923
0:4
Dinamo Vranje
Sinđelić
1:1
Radnički Pirot
Trajal
1:0
Grafičar
Zlatibor
1:0
Zemun
Švajcarska 1
Cirih
2:1
St. Galen
Švedska 4 J.Sveland
Hudinge IF
7:2
Sodertalje
Švedska, Kup
2.kolo
IFK Stoksund
0:1
Ostersunds
Karlstad Junajted
2:3
AFC Eskilstuna
Lunds
0:1
Varbergs BoIS
UEFA Superkup
Liverpul
1:1
Čelzi
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 5:4.
Igrano u Istanbulu , Turska.
Venecuela 1 (Klausura)
Aragva
1:0
Karakas
Deportivo Tačira
1:0
Estudijantes Merida
Klub Deportivo Lara
1:1
Mineros de Gvajana
Lala
2:2
Estudijantes de Karakas
Metropolitanos
4:3
Truhiljanos
Portugeza Araure
0:1
Karabobo
Zamora Barinas
1:1
Monagas
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno