Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Liga Profesional

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.07. (Sub) 16:30 Kolon-Lanus 2.10 3.10 3.53 1.83 1.94 (2)
24.07. (Sub) 18:45 San Lorenco-Sentral Kordoba SdE 2.35 3.10 3.08 1.54 2.38 (2)
24.07. (Sub) 21:00 Rasing Klub-Himnazia La Plata 1.94 3.15 4.05 1.44 2.66 (2)
24.07. (Sub) 23:15 Banfild-Boka Juniors 2.55 3.20 3.30 1.48 2.53 (2)
25.07. (Ned) 16:30 Defensa Husticia-Godoj Kruz 2.00 3.25 3.70 1.61 2.24 (2)
25.07. (Ned) 16:30 Patronato-Sarmiento 2.30 3.03 3.13 1.51 2.45 (2)
25.07. (Ned) 18:45 Rozario Sentral-Velez Sarsfild 2.98 3.00 2.43 1.58 2.30 (2)
25.07. (Ned) 21:00 River Plata-Union Santa Fe 1.50 3.90 7.30 1.84 1.92 (2)
25.07. (Ned) 23:15 Estudijantes LP-Independiente 2.47 2.98 2.93 1.49 2.50 (2)
26.07. (Pon) 21:00 Taljeres-Arsenal Sarandi 1.98 3.25 3.88 1.58 2.30 (2)
26.07. (Pon) 23:15 Arg. Juniors-Njuels Old Bojs 2.46 2.98 3.10 1.51 2.43 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Estudijantes LP 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Lanus 1 1 0 0 4 : 2 (+2) 3
3 Patronato 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Njuels Old Bojs 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
5 Kolon 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
6 Godoj Kruz 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
7 Hurakan B.Aires 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
8 Atletiko Tukuman 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
9 Aldosivi 2 1 0 1 1 : 2 (-1) 3
10 Himnazia La Plata 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
11 Arsenal Sarandi 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
12 Banfild 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
13 Boka Juniors 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
14 Sentral Kordoba SdE 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
15 San Lorenco 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
16 Union Santa Fe 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
17 Arg. Juniors 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
18 Independiente 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
19 Rasing Klub 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
20 Velez Sarsfild 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
21 Platense 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
22 Taljeres 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
23 Defensa Husticia 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
24 River Plata 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
25 Rozario Sentral 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
26 Sarmiento 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
1.mesto, pobednik Kupa, Kolon (pobednik Liga Kupa) i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
Banfild (pobednik plej ofa za Kup Sudamerikana) i 5 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Estudijantes LP 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Lanus 1 1 0 0 4 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Patronato 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
4. Njuels Old Bojs 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Kolon 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
6. Godoj Kruz 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Hurakan B.Aires 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
8. Atletiko Tukuman 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 2 : 4 0
9. Aldosivi 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 1 : 0 3
10. Himnazia La Plata 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Arsenal Sarandi 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Banfild 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
13. Boka Juniors 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
14. Sentral Kordoba SdE 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
15. San Lorenco 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
16. Union Santa Fe 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
17. Arg. Juniors 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
18. Independiente 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
19. Rasing Klub 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
20. Velez Sarsfild 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
21. Platense 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 2 : 2 1
22. Taljeres 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
23. Defensa Husticia 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
24. River Plata 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
25. Rozario Sentral 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
26. Sarmiento 1 0 0 1 0 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno