Ponuda po danu
Po takmičenju
Bolivija, Copa Tigo - Group stage
Grupa A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | : | 7 | (+17) | 24 |
2 | Horhe Vilsterman | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | : | 11 | (+9) | 17 |
3 | Rojal Pari | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 13 |
4 | Libertad GM | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 17 | (-7) | 13 |
5 | Real Tomajapo | 10 | 3 | 3 | 4 | 7 | : | 13 | (-6) | 12 |
6 | Orijente Petrolero | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | : | 19 | (-12) | 6 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolivar | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | : | 2 | 15 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 9 | |
2. | Horhe Vilsterman | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 5 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | 7 | |
3. | Rojal Pari | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 12 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 12 | 1 | |
4. | Libertad GM | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 12 | 6 | |
5. | Real Tomajapo | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
6. | Orijente Petrolero | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | 5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 12 | 1 |
Grupa B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aurora | 8 | 3 | 4 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 13 |
2 | Strongest | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | : | 6 | (+4) | 12 |
3 | Gvabira | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 7 | (+2) | 11 |
4 | Palmaflor del Tropiko | 8 | 2 | 4 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 10 |
5 | Real Santa Kruz | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | : | 11 | (-7) | 6 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aurora | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 2 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 7 | |
2. | Strongest | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 1 | 9 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | |
3. | Gvabira | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 4 | |
4. | Palmaflor del Tropiko | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 3 | 2 | |
5. | Real Santa Kruz | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 4 |
Grupa C
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bluming | 10 | 7 | 1 | 2 | 16 | : | 8 | (+8) | 22 |
2 | Olvejs Redi | 10 | 4 | 3 | 3 | 20 | : | 17 | (+3) | 15 |
3 | Univerzitario de Vinto | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | : | 17 | (0) | 15 |
4 | Nasional Potosi | 10 | 3 | 3 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 12 |
5 | Vaka Diez | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | : | 21 | (-7) | 12 |
6 | Ind. Petrolero | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | : | 17 | (-7) | 8 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bluming | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 10 | |
2. | Olvejs Redi | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | : | 6 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 11 | 4 | |
3. | Univerzitario de Vinto | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 6 | 13 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 11 | 2 | |
4. | Nasional Potosi | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | : | 4 | 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 13 | 4 | |
5. | Vaka Diez | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 9 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 15 | 3 | |
6. | Ind. Petrolero | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 4 |
1.mesto - Kopa Libertadores
18+ igrajte odgovorno