Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 2nd Divisionen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.05. (Pet) 17:00 HIK Helerup-Nestved 2.25 3.10 2.90 1.87 1.81 (1)
15.05. (Sub) 11:00 SfB-Oure FA-Brabrand 6.00 3.95 1.45 2.15 1.61 (1)
15.05. (Sub) 11:00 Sudvest 05-B 93 5.60 4.10 1.45 2.45 1.48 (1)
15.05. (Sub) 11:00 Vanlose-Skovshoved IF 1.71 3.60 4.05 2.18 1.59 (1)
15.05. (Sub) 11:30 KFUM Roskilde-Slagels 2.95 3.30 2.15 1.97 1.73 (1)
15.05. (Sub) 11:30 VSK Arhus-Holstebro 1.37 4.45 6.40 2.55 1.45 (1)
15.05. (Sub) 11:45 FA 2000-Hilerod 2.75 3.10 2.35 1.80 1.89 (1)
15.05. (Sub) 12:00 Arhus Fremad-Frem 2.00 3.45 3.10 2.28 1.54 (1)
15.05. (Sub) 12:00 Holbek-Midelfart 4.25 3.65 1.67 2.18 1.59 (1)
15.05. (Sub) 12:00 Nesbi-Jamerbugt 5.75 4.05 1.45 2.28 1.54 (1)
15.05. (Sub) 13:00 Bronshoj-Roskilde 2.75 3.20 2.30 1.97 1.73 (1)
15.05. (Sub) 13:00 Nikebing-AB Kopenhagen 1.57 3.75 4.85 2.18 1.59 (1)
15.05. (Sub) 14:00 Tisted-Dalum 1.57 3.55 5.20 2.02 1.69 (1)
16.05. (Ned) 11:00 Avarta-Tarnbi 1.55 3.60 5.30 2.02 1.69 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jamerbugt 22 15 5 2 48 : 23 (+25) 50
2 B 93 22 13 5 4 43 : 23 (+20) 44
3 Tisted 22 11 5 6 31 : 21 (+10) 38
4 Frem 22 10 8 4 33 : 24 (+9) 38
5 Arhus Fremad 22 10 7 5 41 : 31 (+10) 37
6 Midelfart 22 11 1 10 39 : 30 (+9) 34
7 VSK Arhus 22 9 7 6 26 : 19 (+7) 34
8 Brabrand 22 10 3 9 30 : 27 (+3) 33
9 Dalum 22 9 5 8 30 : 34 (-4) 32
10 Nesbi 22 7 5 10 30 : 40 (-10) 26
11 Holbek 22 7 3 12 29 : 39 (-10) 24
12 Sudvest 05 22 5 6 11 26 : 35 (-9) 21
13 SfB-Oure FA 22 3 2 17 26 : 62 (-36) 11
14 Holstebro 22 1 4 17 20 : 44 (-24) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jamerbugt 11 10 1 0 27 : 4 31 11 5 4 2 21 : 19 19
2. B 93 11 6 2 3 22 : 13 20 11 7 3 1 21 : 10 24
3. Tisted 11 7 2 2 16 : 6 23 11 4 3 4 15 : 15 15
4. Frem 12 7 4 1 20 : 10 25 10 3 4 3 13 : 14 13
5. Arhus Fremad 11 6 3 2 24 : 13 21 11 4 4 3 17 : 18 16
6. Midelfart 11 6 0 5 22 : 17 18 11 5 1 5 17 : 13 16
7. VSK Arhus 10 3 3 4 12 : 12 12 12 6 4 2 14 : 7 22
8. Brabrand 11 7 2 2 16 : 7 23 11 3 1 7 14 : 20 10
9. Dalum 12 4 4 4 15 : 20 16 10 5 1 4 15 : 14 16
10. Nesbi 11 3 3 5 12 : 18 12 11 4 2 5 18 : 22 14
11. Holbek 10 4 0 6 16 : 17 12 12 3 3 6 13 : 22 12
12. Sudvest 05 11 2 5 4 13 : 14 11 11 3 1 7 13 : 21 10
13. SfB-Oure FA 11 2 1 8 16 : 35 7 11 1 1 9 10 : 27 4
14. Holstebro 11 1 3 7 13 : 22 6 11 0 1 10 7 : 22 1

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nikebing 22 17 4 1 54 : 19 (+35) 55
2 HIK Helerup 22 14 5 3 36 : 19 (+17) 47
3 AB Kopenhagen 22 14 5 3 39 : 23 (+16) 47
4 Nestved 22 11 6 5 41 : 25 (+16) 39
5 Hilerod 22 12 3 7 28 : 24 (+4) 39
6 FA 2000 22 9 7 6 25 : 22 (+3) 34
7 Roskilde 22 9 3 10 27 : 28 (-1) 30
8 Vanlose 22 7 7 8 26 : 25 (+1) 28
9 Slagels 22 7 5 10 24 : 27 (-3) 26
10 Bronshoj 22 5 5 12 31 : 39 (-8) 20
11 KFUM Roskilde 22 5 5 12 26 : 38 (-12) 20
12 Avarta 22 5 5 12 19 : 36 (-17) 20
13 Skovshoved IF 22 3 6 13 25 : 40 (-15) 15
14 Tarnbi 22 1 4 17 16 : 52 (-36) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nikebing 11 8 3 0 25 : 8 27 11 9 1 1 29 : 11 28
2. HIK Helerup 11 9 0 2 25 : 12 27 11 5 5 1 11 : 7 20
3. AB Kopenhagen 11 6 3 2 19 : 15 21 11 8 2 1 20 : 8 26
4. Nestved 11 6 2 3 20 : 8 20 11 5 4 2 21 : 17 19
5. Hilerod 11 7 0 4 16 : 14 21 11 5 3 3 12 : 10 18
6. FA 2000 11 6 3 2 14 : 9 21 11 3 4 4 11 : 13 13
7. Roskilde 12 6 1 5 13 : 10 19 10 3 2 5 14 : 18 11
8. Vanlose 11 5 3 3 12 : 9 18 11 2 4 5 14 : 16 10
9. Slagels 11 4 3 4 14 : 12 15 11 3 2 6 10 : 15 11
10. Bronshoj 11 3 4 4 16 : 16 13 11 2 1 8 15 : 23 7
11. KFUM Roskilde 10 2 3 5 13 : 18 9 12 3 2 7 13 : 20 11
12. Avarta 11 3 3 5 12 : 16 12 11 2 2 7 7 : 20 8
13. Skovshoved IF 11 1 3 7 14 : 22 6 11 2 3 6 11 : 18 9
14. Tarnbi 11 0 4 7 10 : 25 4 11 1 0 10 6 : 27 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno