Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 2nd Divisionen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.11. (Ned) 12:00 Slagels-HIK Helerup 2.65 3.05 2.40 1.69 2.03 (1)
01.11. (Ned) 12:00 Tisted-Midelfart 2.70 3.15 2.30 1.97 1.73 (1)
01.11. (Ned) 13:00 Nikebing-Nestved 2.30 3.25 2.65 2.00 1.71 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jamerbugt 10 7 3 0 26 : 11 (+15) 24
2 B 93 10 7 0 3 20 : 13 (+7) 21
3 Frem 10 5 5 0 15 : 6 (+9) 20
4 Dalum 10 5 3 2 14 : 12 (+2) 18
5 VSK Arhus 10 4 5 1 11 : 7 (+4) 17
6 Tisted 9 4 2 3 14 : 10 (+4) 14
7 Arhus Fremad 10 3 4 3 14 : 13 (+1) 13
8 Midelfart 9 4 0 5 19 : 16 (+3) 12
9 Brabrand 10 3 2 5 14 : 14 (0) 11
10 Holbek 10 3 2 5 13 : 18 (-5) 11
11 Sudvest 05 10 3 2 5 13 : 18 (-5) 11
12 Nesbi 10 2 1 7 13 : 26 (-13) 7
13 SfB-Oure FA 10 2 1 7 10 : 25 (-15) 7
14 Holstebro 10 1 2 7 12 : 19 (-7) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jamerbugt 4 4 0 0 12 : 1 12 6 3 3 0 14 : 10 12
2. B 93 5 2 0 3 9 : 9 6 5 5 0 0 11 : 4 15
3. Frem 6 3 3 0 10 : 5 12 4 2 2 0 5 : 1 8
4. Dalum 5 3 2 0 8 : 5 11 5 2 1 2 6 : 7 7
5. VSK Arhus 4 0 3 1 4 : 5 3 6 4 2 0 7 : 2 14
6. Tisted 4 3 0 1 7 : 3 9 5 1 2 2 7 : 7 5
7. Arhus Fremad 5 2 2 1 9 : 5 8 5 1 2 2 5 : 8 5
8. Midelfart 5 2 0 3 11 : 10 6 4 2 0 2 8 : 6 6
9. Brabrand 5 3 1 1 8 : 4 10 5 0 1 4 6 : 10 1
10. Holbek 5 2 0 3 8 : 8 6 5 1 2 2 5 : 10 5
11. Sudvest 05 5 1 2 2 7 : 8 5 5 2 0 3 6 : 10 6
12. Nesbi 6 1 1 4 7 : 13 4 4 1 0 3 6 : 13 3
13. SfB-Oure FA 5 1 0 4 3 : 12 3 5 1 1 3 7 : 13 4
14. Holstebro 5 1 2 2 9 : 8 5 5 0 0 5 3 : 11 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nikebing 9 7 2 0 24 : 6 (+18) 23
2 AB Kopenhagen 10 7 2 1 17 : 8 (+9) 23
3 Nestved 9 6 3 0 19 : 4 (+15) 21
4 HIK Helerup 9 6 2 1 15 : 8 (+7) 20
5 Hilerod 10 5 2 3 13 : 11 (+2) 17
6 FA 2000 10 5 2 3 10 : 9 (+1) 17
7 Vanlose 10 4 3 3 14 : 12 (+2) 15
8 KFUM Roskilde 10 4 1 5 12 : 20 (-8) 13
9 Slagels 9 2 4 3 9 : 10 (-1) 10
10 Roskilde 10 3 1 6 11 : 15 (-4) 10
11 Skovshoved IF 10 1 4 5 15 : 19 (-4) 7
12 Bronshoj 10 1 2 7 14 : 21 (-7) 5
13 Avarta 10 1 2 7 4 : 14 (-10) 5
14 Tarnbi 10 0 2 8 5 : 25 (-20) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nikebing 4 3 1 0 12 : 3 10 5 4 1 0 12 : 3 13
2. AB Kopenhagen 5 3 2 0 7 : 4 11 5 4 0 1 10 : 4 12
3. Nestved 5 5 0 0 14 : 0 15 4 1 3 0 5 : 4 6
4. HIK Helerup 5 5 0 0 13 : 5 15 4 1 2 1 2 : 3 5
5. Hilerod 4 3 0 1 6 : 3 9 6 2 2 2 7 : 8 8
6. FA 2000 5 4 1 0 5 : 1 13 5 1 1 3 5 : 8 4
7. Vanlose 6 3 1 2 9 : 7 10 4 1 2 1 5 : 5 5
8. KFUM Roskilde 5 1 1 3 4 : 11 4 5 3 0 2 8 : 9 9
9. Slagels 4 2 2 0 7 : 3 8 5 0 2 3 2 : 7 2
10. Roskilde 5 3 0 2 6 : 4 9 5 0 1 4 5 : 11 1
11. Skovshoved IF 5 1 3 1 10 : 8 6 5 0 1 4 5 : 11 1
12. Bronshoj 5 0 2 3 5 : 9 2 5 1 0 4 9 : 12 3
13. Avarta 5 1 1 3 4 : 7 4 5 0 1 4 0 : 7 1
14. Tarnbi 5 0 2 3 3 : 12 2 5 0 0 5 2 : 13 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno