Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.11. (Pet) 17:00 Gornjik Zabže-Visla Plok 2.13 3.36 3.35 1.77 2.05 (11)
22.11. (Pet) 19:30 Leh Poznanj-Pjast 1.96 3.52 3.68 1.97 1.83 (11)
23.11. (Sub) 14:00 Korona-Rakov Čestohova 2.53 3.20 2.79 1.71 2.12 (11)
23.11. (Sub) 16:30 Pogon-Legija Varšava 3.41 3.34 2.11 1.79 2.02 (11)
23.11. (Sub) 19:00 Lehija Gdanjsk-LKS Lođ 1.71 3.80 4.60 2.10 1.73 (11)
24.11. (Ned) 14:00 Jagielonija-Arka 1.73 3.76 4.51 2.00 1.81 (11)
24.11. (Ned) 16:30 Šlonsk Vroclav-Visla Krakov 1.56 4.02 5.64 2.01 1.80 (11)
25.11. (Pon) 17:00 Krakovija-Zaglebje Lubin 2.07 3.40 3.44 1.90 1.90 (11)
29.11. (Pet) 17:00 Zaglebje Lubin-Gornjik Zabže 2.02 3.30 3.56 (1)
29.11. (Pet) 19:30 Visla Plok-Leh Poznanj 2.65 3.14 2.62 (1)
30.11. (Sub) 14:00 Arka-Pogon 2.72 3.17 2.54 (1)
30.11. (Sub) 16:30 Pjast-Šlonsk Vroclav 2.01 3.32 3.58 (1)
30.11. (Sub) 19:00 Legija Varšava-Korona 1.39 4.78 6.65 (1)
01.12. (Ned) 11:30 Rakov Čestohova-Jagielonija 2.62 3.15 2.65 (1)
01.12. (Ned) 14:00 LKS Lođ-Krakovija 2.88 3.18 2.40 (1)
01.12. (Ned) 16:30 Visla Krakov-Lehija Gdanjsk 2.86 3.20 2.41 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 15 9 2 4 28 : 14 (+14) 29
2 Pjast 15 8 4 3 19 : 11 (+8) 28
3 Pogon 15 8 4 3 17 : 12 (+5) 28
4 Šlonsk Vroclav 15 7 6 2 21 : 14 (+7) 27
5 Krakovija 15 8 3 4 22 : 14 (+8) 27
6 Visla Plok 15 8 2 5 20 : 22 (-2) 26
7 Jagielonija 15 6 5 4 25 : 20 (+5) 23
8 Lehija Gdanjsk 15 5 6 4 17 : 15 (+2) 21
9 Leh Poznanj 15 5 5 5 24 : 18 (+6) 20
10 Rakov Čestohova 15 6 1 8 17 : 21 (-4) 19
11 Zaglebje Lubin 15 5 4 6 25 : 23 (+2) 19
12 Gornjik Zabže 15 3 7 5 14 : 19 (-5) 16
13 Arka 15 3 4 8 12 : 23 (-11) 13
14 Korona 15 3 3 9 7 : 19 (-12) 12
15 Visla Krakov 15 3 2 10 14 : 26 (-12) 11
16 LKS Lođ 15 3 2 10 15 : 26 (-11) 11
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 8 5 1 2 20 : 7 16 7 4 1 2 8 : 7 13
2. Pjast 8 5 2 1 11 : 5 17 7 3 2 2 8 : 6 11
3. Pogon 7 3 2 2 8 : 6 11 8 5 2 1 9 : 6 17
4. Šlonsk Vroclav 7 4 3 0 15 : 10 15 8 3 3 2 6 : 4 12
5. Krakovija 8 5 1 2 12 : 6 16 7 3 2 2 10 : 8 11
6. Visla Plok 8 5 2 1 14 : 7 17 7 3 0 4 6 : 15 9
7. Jagielonija 7 4 1 2 13 : 9 13 8 2 4 2 12 : 11 10
8. Lehija Gdanjsk 8 2 4 2 8 : 7 10 7 3 2 2 9 : 8 11
9. Leh Poznanj 7 2 2 3 12 : 8 8 8 3 3 2 12 : 10 12
10. Rakov Čestohova 8 4 0 4 10 : 10 12 7 2 1 4 7 : 11 7
11. Zaglebje Lubin 8 3 3 2 15 : 10 12 7 2 1 4 10 : 13 7
12. Gornjik Zabže 7 3 3 1 8 : 5 12 8 0 4 4 6 : 14 4
13. Arka 7 1 4 2 4 : 7 7 8 2 0 6 8 : 16 6
14. Korona 7 2 1 4 4 : 7 7 8 1 2 5 3 : 12 5
15. Visla Krakov 7 3 0 4 10 : 7 9 8 0 2 6 4 : 19 2
16. LKS Lođ 8 2 1 5 10 : 12 7 7 1 1 5 5 : 14 4
18+ igrajte odgovorno