Ponuda po danu


Po takmičenju

 

EP do 21, UEFA European Championship Hungary and Slovenia 2021 - Preliminary round Group Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.10. (Pon) 15:00 Češka do 21-Škotska do 21 1.85 3.47 4.07 1.88 1.89 (9)
14.10. (Pon) 16:00 Finska do 21-Danska do 21 4.05 3.55 1.82 1.97 1.81 (9)
14.10. (Pon) 16:30 Jermenija do 21-Italija do 21 13.69 6.65 1.16 2.42 1.51 (9)
14.10. (Pon) 17:00 San Marino do 21-Hrvatska do 21 40.29 16.57 1.02 4.55 1.17 (7)
14.10. (Pon) 17:30 Rumunija do 21-Severna Irska do 21 1.37 4.53 7.53 1.99 1.80 (9)
15.10. (Uto) 16:00 Poljska do 21-Srbija do 21 2.02 3.00 3.18 (1)
15.10. (Uto) 19:00 Slovačka do 21-Francuska do 21 4.38 3.60 1.52 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Irska do 21 4 3 1 0 7 : 1 (+6) 10
2 Island do 21 3 2 0 1 9 : 6 (+3) 6
3 Italija do 21 2 1 1 0 5 : 0 (+5) 4
4 Švedska do 21 2 1 0 1 6 : 3 (+3) 3
5 Jermenija do 21 3 1 0 2 3 : 7 (-4) 3
6 Luksemburg do 21 4 0 0 4 0 : 13 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Irska do 21 3 2 1 0 4 : 0 7 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Island do 21 2 2 0 0 9 : 1 6 1 0 0 1 0 : 5 0
3. Italija do 21 1 1 0 0 5 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Švedska do 21 2 1 0 1 6 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Jermenija do 21 1 1 0 0 2 : 0 3 2 0 0 2 1 : 7 0
6. Luksemburg do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 4 0 0 4 0 : 13 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Švajcarska do 21 2 2 0 0 7 : 1 (+6) 6
2 Gruzija do 21 3 2 0 1 8 : 2 (+6) 6
3 Francuska do 21 1 1 0 0 5 : 0 (+5) 3
4 Slovačka do 21 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
5 Lihtenštajn do 21 4 1 0 3 3 : 13 (-10) 3
6 Azerbejdžan do 21 4 1 0 3 2 : 10 (-8) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Švajcarska do 21 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 5 : 0 3
2. Gruzija do 21 1 1 0 0 4 : 0 3 2 1 0 1 4 : 2 3
3. Francuska do 21 1 1 0 0 5 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Slovačka do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 5 : 4 3
5. Lihtenštajn do 21 3 1 0 2 3 : 9 3 1 0 0 1 0 : 4 0
6. Azerbejdžan do 21 2 1 0 1 2 : 4 3 2 0 0 2 0 : 6 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Austrija do 21 3 3 0 0 10 : 1 (+9) 9
2 Engleska do 21 2 2 0 0 5 : 2 (+3) 6
3 Kosovo do 21 3 2 0 1 7 : 3 (+4) 6
4 Turska do 21 5 1 1 3 7 : 12 (-5) 4
5 Albanija do 21 4 0 2 2 5 : 10 (-5) 2
6 Andora do 21 3 0 1 2 3 : 9 (-6) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Austrija do 21 1 1 0 0 3 : 0 3 2 2 0 0 7 : 1 6
2. Engleska do 21 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 3 : 2 3
3. Kosovo do 21 1 1 0 0 3 : 1 3 2 1 0 1 4 : 2 3
4. Turska do 21 2 0 1 1 4 : 5 1 3 1 0 2 3 : 7 3
5. Albanija do 21 2 0 0 2 1 : 6 0 2 0 2 0 4 : 4 2
6. Andora do 21 3 0 1 2 3 : 9 1 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Grčka do 21 3 2 1 0 7 : 1 (+6) 7
2 Škotska do 21 3 2 1 0 4 : 1 (+3) 7
3 Češka do 21 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
4 Litvanija do 21 4 1 1 2 3 : 3 (0) 4
5 Hrvatska do 21 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
6 San Marino do 21 3 0 0 3 0 : 10 (-10) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Grčka do 21 2 2 0 0 6 : 0 6 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Škotska do 21 2 1 1 0 2 : 0 4 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Češka do 21 2 1 1 0 3 : 1 4 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Litvanija do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 4 1 1 2 3 : 3 4
5. Hrvatska do 21 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. San Marino do 21 1 0 0 1 0 : 3 0 2 0 0 2 0 : 7 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska do 21 3 2 1 0 7 : 2 (+5) 7
2 Rusija do 21 3 1 2 0 3 : 2 (+1) 5
3 Srbija do 21 3 1 1 1 2 : 2 (0) 4
4 Bugarska do 21 3 1 1 1 4 : 1 (+3) 4
5 Estonija do 21 3 1 0 2 2 : 9 (-7) 3
6 Letonija do 21 3 0 1 2 2 : 4 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska do 21 1 1 0 0 4 : 0 3 2 1 1 0 3 : 2 4
2. Rusija do 21 2 1 1 0 3 : 2 4 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Srbija do 21 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 0 1 1 : 1 3
4. Bugarska do 21 2 0 1 1 0 : 1 1 1 1 0 0 4 : 0 3
5. Estonija do 21 2 1 0 1 2 : 5 3 1 0 0 1 0 : 4 0
6. Letonija do 21 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 1 1 2 : 3 1

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Severna Makedonija do 21 2 2 0 0 9 : 2 (+7) 6
2 Španija do 21 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
3 Kazahstan do 21 4 2 0 2 6 : 5 (+1) 6
4 Izrael do 21 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
5 Crna Gora do 21 4 1 0 3 5 : 6 (-1) 3
6 Farska Ostrva do 21 3 0 0 3 2 : 13 (-11) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Severna Makedonija do 21 1 1 0 0 7 : 1 3 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Španija do 21 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Kazahstan do 21 2 0 0 2 1 : 3 0 2 2 0 0 5 : 2 6
4. Izrael do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
5. Crna Gora do 21 3 1 0 2 5 : 4 3 1 0 0 1 0 : 2 0
6. Farska Ostrva do 21 1 0 0 1 1 : 3 0 2 0 0 2 1 : 10 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Holandija do 21 2 2 0 0 9 : 3 (+6) 6
2 Portugalija do 21 3 2 0 1 8 : 4 (+4) 6
3 Norveška do 21 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
4 Belorusija do 21 3 1 1 1 11 : 3 (+8) 4
5 Kipar do 21 3 1 0 2 3 : 7 (-4) 3
6 Gibraltar do 21 3 0 0 3 0 : 15 (-15) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Holandija do 21 2 2 0 0 9 : 3 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Portugalija do 21 1 1 0 0 4 : 0 3 2 1 0 1 4 : 4 3
3. Norveška do 21 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Belorusija do 21 3 1 1 1 11 : 3 4 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Kipar do 21 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 0 2 2 : 7 0
6. Gibraltar do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 0 3 0 : 15 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Finska do 21 3 2 1 0 7 : 1 (+6) 7
2 Danska do 21 2 2 0 0 4 : 2 (+2) 6
3 Rumunija do 21 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
4 Ukrajina do 21 3 1 0 2 4 : 5 (-1) 3
5 Severna Irska do 21 3 0 2 1 2 : 3 (-1) 2
6 Malta do 21 3 0 1 2 0 : 8 (-8) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Finska do 21 2 1 1 0 5 : 1 4 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Danska do 21 2 2 0 0 4 : 2 6 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Rumunija do 21 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Ukrajina do 21 2 1 0 1 4 : 2 3 1 0 0 1 0 : 3 0
5. Severna Irska do 21 1 0 1 0 0 : 0 1 2 0 1 1 2 : 3 1
6. Malta do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 1 2 0 : 8 1

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 BiH do 21 2 1 1 0 4 : 0 (+4) 4
2 Nemačka do 21 1 1 0 0 5 : 1 (+4) 3
3 Moldavija do 21 2 1 0 1 2 : 5 (-3) 3
4 Vels do 21 3 1 0 2 3 : 7 (-4) 3
5 Belgija do 21 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BiH do 21 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Nemačka do 21 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 5 : 1 3
3. Moldavija do 21 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 4 0
4. Vels do 21 2 1 0 1 2 : 5 3 1 0 0 1 1 : 2 0
5. Belgija do 21 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 1 0
Prvaci grupa i najbolja drugoplasirana ekipa (pri čemu se ne računaju rezultati sa ekipama koje završe na 6. mestu) idu direktno na završni turnir , ostalih osam drugoplasiranih ekipa idu u plej of.
18+ igrajte odgovorno