Rusija, Rusija 2

FK Armavir - Čertanovo

FK Armavir

  (Torpedo Armavir)

Čertanovo

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 18 14 1 3 30 : 13 (+17) 43
2 Himki 18 11 4 3 34 : 10 (+24) 37
3 Rotor 18 11 2 5 29 : 18 (+11) 35
4 Čertanovo 18 8 8 2 19 : 13 (+6) 32
5 Šinjik 18 8 5 5 29 : 24 (+5) 29
6 Neftehimik Niž. 18 8 5 5 24 : 17 (+7) 29
7 Baltika 18 8 5 5 24 : 16 (+8) 29
8 SKA-Habarovsk 18 7 6 5 26 : 20 (+6) 27
9 Tom 18 6 8 4 19 : 13 (+6) 26
10 Čajka Peščanokopskoje 18 6 6 6 19 : 19 (0) 24
11 Nižnij Novgorod 18 6 6 6 16 : 19 (-3) 24
12 Avangard Kursk 18 4 8 6 18 : 25 (-7) 20
13 FK Armavir 18 4 8 6 15 : 19 (-4) 20
14 Luč 18 4 7 7 21 : 26 (-5) 19
15 Krasnodar II 18 4 6 8 20 : 24 (-4) 18
16 Jenisej 18 4 6 8 15 : 27 (-12) 18
17 Spartak Moskva II 18 4 5 9 24 : 30 (-6) 17
18 Tekstilčik 18 4 2 12 21 : 40 (-19) 14
19 Mordovija 18 3 4 11 13 : 28 (-15) 13
20 Fakel 18 2 6 10 9 : 24 (-15) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 11 9 1 1 21 : 8 28 7 5 0 2 9 : 5 15
2. Himki 8 7 0 1 19 : 3 21 10 4 4 2 15 : 7 16
3. Rotor 7 4 1 2 15 : 12 13 11 7 1 3 14 : 6 22
4. Čertanovo 8 2 4 2 9 : 9 10 10 6 4 0 10 : 4 22
5. Šinjik 8 3 2 3 10 : 11 11 10 5 3 2 19 : 13 18
6. Neftehimik Niž. 8 3 3 2 9 : 8 12 10 5 2 3 15 : 9 17
7. Baltika 8 4 1 3 10 : 7 13 10 4 4 2 14 : 9 16
8. SKA-Habarovsk 11 5 3 3 13 : 7 18 7 2 3 2 13 : 13 9
9. Tom 10 4 4 2 11 : 6 16 8 2 4 2 8 : 7 10
10. Čajka Peščanokopskoje 8 3 2 3 8 : 8 11 10 3 4 3 11 : 11 13
11. Nižnij Novgorod 10 4 3 3 10 : 12 15 8 2 3 3 6 : 7 9
12. Avangard Kursk 10 3 5 2 11 : 12 14 8 1 3 4 7 : 13 6
13. FK Armavir 10 3 6 1 9 : 7 15 8 1 2 5 6 : 12 5
14. Luč 12 2 4 6 13 : 19 10 6 2 3 1 8 : 7 9
15. Krasnodar II 7 0 4 3 6 : 9 4 11 4 2 5 14 : 15 14
16. Jenisej 7 1 3 3 8 : 13 6 11 3 3 5 7 : 14 12
17. Spartak Moskva II 8 2 1 5 9 : 14 7 10 2 4 4 15 : 16 10
18. Tekstilčik 8 2 1 5 11 : 21 7 10 2 1 7 10 : 19 7
19. Mordovija 10 2 1 7 5 : 14 7 8 1 3 4 8 : 14 6
20. Fakel 11 1 5 5 4 : 14 8 7 1 1 5 5 : 10 4

FK Armavir

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2019 Rotor 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Jenisej 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Tekstilčik 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 Avangard Kursk 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
21.09.2019 Luč 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
15.09.2019 Čertanovo 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
07.09.2019 Nižnij Novgorod 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Mordovija 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 SKA-Habarovsk 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
18.08.2019 Baltika 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020

Čertanovo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2019 Torpedo 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Avangard Kursk 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Spartak Moskva II 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 Luč 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.09.2019 Orenburg 0:0 0-2 Rusija, Kup 2019/2020
21.09.2019 Šinjik 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
15.09.2019 FK Armavir 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
07.09.2019 Neftehimik Niž. 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Nižnij Novgorod 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 Tom 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
10.11.2018 1:3 3+ Rusija 2 2018/2019
08.08.2018 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
FK Armavir
Ukupno 3 0 2 1 3:5 (-2) 8 1,00 1,67 2,67 2 1 67:33
Domaćin 2 0 1 1 2:4 (-2) 6 1,00 2,00 3,00 1 1 50:50
Gost 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno