Ponuda po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 2
NAC Breda - TOP Os
NAC Breda
TOP Os
(Os)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viljem II | 34 | 22 | 7 | 5 | 71 | : | 30 | (+41) | 73 |
2 | Roda | 34 | 20 | 10 | 4 | 65 | : | 30 | (+35) | 70 |
3 | Groningen | 34 | 20 | 7 | 7 | 64 | : | 28 | (+36) | 67 |
4 | Dordreht | 34 | 17 | 12 | 5 | 66 | : | 45 | (+21) | 63 |
5 | ADO Den Hag | 34 | 16 | 10 | 8 | 65 | : | 44 | (+21) | 58 |
6 | De Grafšap | 34 | 18 | 4 | 12 | 54 | : | 47 | (+7) | 58 |
7 | NAC Breda | 34 | 14 | 8 | 12 | 56 | : | 51 | (+5) | 50 |
8 | MVV Mastriht | 34 | 14 | 7 | 13 | 58 | : | 54 | (+4) | 49 |
9 | Jong AZ Alkmar | 34 | 14 | 7 | 13 | 53 | : | 55 | (-2) | 49 |
10 | Kambur | 34 | 13 | 6 | 15 | 67 | : | 65 | (+2) | 45 |
11 | VVV Venlo | 34 | 12 | 9 | 13 | 48 | : | 51 | (-3) | 45 |
12 | Emen | 34 | 13 | 6 | 15 | 49 | : | 56 | (-7) | 45 |
13 | Helmond Sport | 34 | 12 | 8 | 14 | 46 | : | 50 | (-4) | 44 |
14 | Jong Ajaks | 34 | 10 | 9 | 15 | 51 | : | 59 | (-8) | 39 |
15 | Ajndhoven | 34 | 8 | 14 | 12 | 41 | : | 53 | (-12) | 38 |
16 | Telstar | 34 | 9 | 6 | 19 | 41 | : | 60 | (-19) | 33 |
17 | TOP Os | 34 | 10 | 2 | 22 | 28 | : | 57 | (-29) | 32 |
18 | Jong PSV | 34 | 8 | 7 | 19 | 54 | : | 76 | (-22) | 31 |
19 | Den Boš | 34 | 7 | 8 | 19 | 32 | : | 60 | (-28) | 29 |
20 | Jong Utreht | 34 | 5 | 9 | 20 | 29 | : | 67 | (-38) | 24 |
Mladi (''Jong'') timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viljem II | 17 | 13 | 2 | 2 | 41 | : | 18 | 41 | 17 | 9 | 5 | 3 | 30 | : | 12 | 32 | |
2. | Roda | 17 | 13 | 3 | 1 | 38 | : | 13 | 42 | 17 | 7 | 7 | 3 | 27 | : | 17 | 28 | |
3. | Groningen | 17 | 10 | 5 | 2 | 33 | : | 14 | 35 | 17 | 10 | 2 | 5 | 31 | : | 14 | 32 | |
4. | Dordreht | 17 | 10 | 6 | 1 | 36 | : | 18 | 36 | 17 | 7 | 6 | 4 | 30 | : | 27 | 27 | |
5. | ADO Den Hag | 17 | 8 | 5 | 4 | 37 | : | 23 | 29 | 17 | 8 | 5 | 4 | 28 | : | 21 | 29 | |
6. | De Grafšap | 17 | 10 | 3 | 4 | 28 | : | 17 | 33 | 17 | 8 | 1 | 8 | 26 | : | 30 | 25 | |
7. | NAC Breda | 17 | 7 | 4 | 6 | 25 | : | 25 | 25 | 17 | 7 | 4 | 6 | 31 | : | 26 | 25 | |
8. | MVV Mastriht | 17 | 7 | 4 | 6 | 30 | : | 24 | 25 | 17 | 7 | 3 | 7 | 28 | : | 30 | 24 | |
9. | Jong AZ Alkmar | 17 | 11 | 2 | 4 | 35 | : | 20 | 35 | 17 | 3 | 5 | 9 | 18 | : | 35 | 14 | |
10. | Kambur | 17 | 6 | 4 | 7 | 34 | : | 33 | 22 | 17 | 7 | 2 | 8 | 33 | : | 32 | 23 | |
11. | VVV Venlo | 17 | 9 | 3 | 5 | 31 | : | 25 | 30 | 17 | 3 | 6 | 8 | 17 | : | 26 | 15 | |
12. | Emen | 17 | 8 | 2 | 7 | 26 | : | 24 | 26 | 17 | 5 | 4 | 8 | 23 | : | 32 | 19 | |
13. | Helmond Sport | 17 | 8 | 5 | 4 | 29 | : | 21 | 29 | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 | : | 29 | 15 | |
14. | Jong Ajaks | 17 | 8 | 4 | 5 | 26 | : | 18 | 28 | 17 | 2 | 5 | 10 | 25 | : | 41 | 11 | |
15. | Ajndhoven | 17 | 3 | 7 | 7 | 18 | : | 28 | 16 | 17 | 5 | 7 | 5 | 23 | : | 25 | 22 | |
16. | Telstar | 17 | 7 | 4 | 6 | 28 | : | 26 | 25 | 17 | 2 | 2 | 13 | 13 | : | 34 | 8 | |
17. | TOP Os | 17 | 7 | 0 | 10 | 18 | : | 32 | 21 | 17 | 3 | 2 | 12 | 10 | : | 25 | 11 | |
18. | Jong PSV | 17 | 4 | 4 | 9 | 26 | : | 33 | 16 | 17 | 4 | 3 | 10 | 28 | : | 43 | 15 | |
19. | Den Boš | 17 | 3 | 5 | 9 | 17 | : | 33 | 14 | 17 | 4 | 3 | 10 | 15 | : | 27 | 15 | |
20. | Jong Utreht | 17 | 4 | 6 | 7 | 15 | : | 22 | 18 | 17 | 1 | 3 | 13 | 14 | : | 45 | 6 |
NAC Breda
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.04.2024 | Dordreht | 1:4 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Groningen | 1:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
29.03.2024 | MVV Mastriht | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
23.03.2024 | Roda | 1:3 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | VVV Venlo | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Jong Ajaks | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | Jong Utreht | 3:1 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Jong AZ Alkmar | 3:2 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
19.02.2024 | Kambur | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
16.02.2024 | Telstar | 1:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2023/2024 |
TOP Os
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.04.2024 | Roda | 1:4 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
05.04.2024 | Ajndhoven | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
29.03.2024 | VVV Venlo | 0:2 | 0-2 | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Helmond Sport | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
11.03.2024 | Emen | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Den Boš | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | De Grafšap | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Jong Utreht | 3:0 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
16.02.2024 | Jong Ajaks | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Groningen | 0:3 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
NAC Breda | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 16 | 11 | 5 | 0 | 38:11 | (+27) | 49 | 2,38 | 0,69 | 3,06 | 7 | 9 | 44:56 |
Domaćin | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:4 | (+17) | 25 | 2,63 | 0,50 | 3,13 | 3 | 5 | 38:63 |
Gost | 8 | 5 | 3 | 0 | 17:7 | (+10) | 24 | 2,13 | 0,88 | 3,00 | 4 | 4 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari