Ponuda po danu


Po takmičenju

Poljska, Poljska 1 - 1.deo

Rakov Čestohova - Šlonsk Vroclav

Rakov Čestohova

Šlonsk Vroclav



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 26 16 3 7 54 : 26 (+28) 51
2 Pjast 26 13 4 9 28 : 25 (+3) 43
3 Krakovija 26 13 3 10 35 : 25 (+10) 42
4 Šlonsk Vroclav 26 11 9 6 34 : 29 (+5) 42
5 Leh Poznanj 26 11 9 6 45 : 25 (+20) 42
6 Pogon 26 11 8 7 27 : 23 (+4) 41
7 Lehija Gdanjsk 26 10 8 8 32 : 33 (-1) 38
8 Jagielonija 26 10 7 9 35 : 35 (0) 37
9 Rakov Čestohova 26 11 3 12 32 : 37 (-5) 36
10 Visla Plok 26 10 6 10 32 : 41 (-9) 36
11 Zaglebje Lubin 26 9 6 11 41 : 40 (+1) 33
12 Gornjik Zabže 26 8 9 9 34 : 36 (-2) 33
13 Visla Krakov 26 9 4 13 33 : 38 (-5) 31
14 Korona 26 7 5 14 15 : 30 (-15) 26
15 Arka 26 6 7 13 22 : 37 (-15) 25
16 LKS Lođ 26 5 5 16 25 : 44 (-19) 20
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 14 10 1 3 37 : 12 31 12 6 2 4 17 : 14 20
2. Pjast 13 9 2 2 17 : 9 29 13 4 2 7 11 : 16 14
3. Krakovija 13 9 1 3 21 : 9 28 13 4 2 7 14 : 16 14
4. Šlonsk Vroclav 13 7 5 1 24 : 19 26 13 4 4 5 10 : 10 16
5. Leh Poznanj 13 7 3 3 27 : 10 24 13 4 6 3 18 : 15 18
6. Pogon 12 5 3 4 13 : 10 18 14 6 5 3 14 : 13 23
7. Lehija Gdanjsk 13 5 4 4 14 : 13 19 13 5 4 4 18 : 20 19
8. Jagielonija 13 7 3 3 20 : 11 24 13 3 4 6 15 : 24 13
9. Rakov Čestohova 13 7 2 4 18 : 14 23 13 4 1 8 14 : 23 13
10. Visla Plok 13 6 3 4 19 : 16 21 13 4 3 6 13 : 25 15
11. Zaglebje Lubin 13 6 4 3 26 : 17 22 13 3 2 8 15 : 23 11
12. Gornjik Zabže 13 8 4 1 25 : 12 28 13 0 5 8 9 : 24 5
13. Visla Krakov 13 6 2 5 19 : 11 20 13 3 2 8 14 : 27 11
14. Korona 13 5 2 6 10 : 10 17 13 2 3 8 5 : 20 9
15. Arka 13 3 6 4 12 : 15 15 13 3 1 9 10 : 22 10
16. LKS Lođ 13 4 3 6 16 : 18 15 13 1 2 10 9 : 26 5

Rakov Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.03.2020 Pogon 0:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
03.03.2020 Visla Plok 2:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
28.02.2020 Pjast 2:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
22.02.2020 Arka 2:3 3+ Poljska 1 2019/2020
15.02.2020 Legija Varšava 2:2 3+ Poljska 1 2019/2020
08.02.2020 Leh Poznanj 0:3 3+ Poljska 1 2019/2020
21.12.2019 Lehija Gdanjsk 3:0 3+ Poljska 1 2019/2020
14.12.2019 Gornjik Zabže 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
08.12.2019 Krakovija 0:3 3+ Poljska 1 2019/2020
05.12.2019 Krakovija 0:0 0-2 Poljska, Kup 2019/2020

Šlonsk Vroclav

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.03.2020 Jagielonija 0:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
04.03.2020 Korona 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
01.03.2020 Zaglebje Lubin 1:3 3+ Poljska 1 2019/2020
21.02.2020 Gornjik Zabže 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
15.02.2020 Pogon 0:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
07.02.2020 Lehija Gdanjsk 2:2 3+ Poljska 1 2019/2020
20.12.2019 Krakovija 0:2 0-2 Poljska 1 2019/2020
14.12.2019 Leh Poznanj 1:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
08.12.2019 Legija Varšava 0:3 3+ Poljska 1 2019/2020
30.11.2019 Pjast 3:0 3+ Poljska 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
21.10.2019 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
Rakov Čestohova
Ukupno 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Domaćin 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno