Bugarska, Bugarska 2

Septemvri - Ludogorec Razgrad II

Septemvri

Ludogorec Razgrad II



Ukupno O P N P D : P GR B
1 CSKA 1948 10 9 0 1 26 : 5 (+21) 27
2 Septemvri 10 8 1 1 22 : 15 (+7) 25
3 Montana 11 6 3 2 21 : 8 (+13) 21
4 Lok. 1929 Sofija 10 7 0 3 15 : 5 (+10) 21
5 Hebar 10 5 2 3 14 : 11 (+3) 17
6 Liteks 10 5 2 3 18 : 9 (+9) 17
7 Neftohimik 10 5 1 4 16 : 13 (+3) 16
8 Karijana 10 4 3 3 15 : 11 (+4) 15
9 Pirin 10 3 4 3 13 : 12 (+1) 13
10 Lokomotiv GO 11 3 4 4 12 : 17 (-5) 13
11 Botev Galabovo 10 3 3 4 11 : 16 (-5) 12
12 Ludogorec II 10 2 5 3 12 : 13 (-1) 11
13 Strumska Slava 11 3 0 8 9 : 19 (-10) 9
14 Spartak Varna 11 2 3 6 4 : 16 (-12) 9
15 Černom. Balčik 10 2 2 6 5 : 14 (-9) 8
16 Pomorje 11 2 1 8 8 : 20 (-12) 7
17 Spartak Pleven (-3) 11 1 2 8 3 : 20 (-17) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CSKA 1948 6 6 0 0 18 : 1 18 4 3 0 1 8 : 4 9
2. Septemvri 6 5 1 0 17 : 9 16 4 3 0 1 5 : 6 9
3. Montana 5 4 0 1 15 : 4 12 6 2 3 1 6 : 4 9
4. Lok. 1929 Sofija 4 3 0 1 6 : 1 9 6 4 0 2 9 : 4 12
5. Hebar 5 3 1 1 7 : 4 10 5 2 1 2 7 : 7 7
6. Liteks 5 3 1 1 12 : 3 10 5 2 1 2 6 : 6 7
7. Neftohimik 6 5 0 1 12 : 3 15 4 0 1 3 4 : 10 1
8. Karijana 5 2 3 0 9 : 5 9 5 2 0 3 6 : 6 6
9. Pirin 5 1 3 1 7 : 6 6 5 2 1 2 6 : 6 7
10. Lokomotiv GO 5 3 1 1 10 : 6 10 6 0 3 3 2 : 11 3
11. Botev Galabovo 5 3 0 2 5 : 6 9 5 0 3 2 6 : 10 3
12. Ludogorec II 5 1 3 1 6 : 5 6 5 1 2 2 6 : 8 5
13. Strumska Slava 5 2 0 3 6 : 8 6 6 1 0 5 3 : 11 3
14. Spartak Varna 5 2 1 2 2 : 4 7 6 0 2 4 2 : 12 2
15. Černom. Balčik 6 2 1 3 4 : 6 7 4 0 1 3 1 : 8 1
16. Pomorje 5 1 1 3 3 : 5 4 6 1 0 5 5 : 15 3
17. Spartak Pleven (-3) 5 1 2 2 3 : 6 5 6 0 0 6 0 : 14 0

Septemvri

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.10.2019 Ludogorec II 2:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
05.10.2019 Botev Galabovo 2:1 3+ Bugarska 2 2019/2020
26.09.2019 Spartak Pleven 4:3 3+ Bugarska, Kup 2019/2020
23.09.2019 CSKA 1948 0:5 3+ Bugarska 2 2019/2020
16.09.2019 Hebar 4:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
02.09.2019 Neftohimik 2:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
24.08.2019 Karijana 3:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
17.08.2019 Černom. Balčik 1:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
10.08.2019 Liteks 4:3 3+ Bugarska 2 2019/2020
05.08.2019 Pirin 2:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020

Ludogorec Razgrad II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.10.2019 Septemvri 2:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
05.10.2019 Liteks 0:1 0-2 Bugarska 2 2019/2020
15.09.2019 Strumska Slava 2:4 3+ Bugarska 2 2019/2020
30.08.2019 Lokomotiv GO 2:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
24.08.2019 Pomorje 0:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
19.08.2019 Montana 0:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
12.08.2019 Spartak Varna 2:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
05.08.2019 Spartak Pleven 2:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
27.07.2019 Lok. 1929 Sofija 0:2 0-2 Bugarska 2 2019/2020
21.07.2019 Botev Galabovo 2:2 3+ Bugarska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.10.2019 2:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
11.12.2016 2:1 3+ Bugarska 2 2016/2017
14.08.2016 3:1 3+ Bugarska 2 2016/2017
13.03.2016 0:1 0-2 Bugarska 2 2015/2016
23.08.2015 0:5 3+ Bugarska 2 2015/2016
Septemvri
Ukupno 5 2 1 2 7:10 (-3) 17 1,40 2,00 3,40 1 4 20:80
Domaćin 3 1 1 1 4:4 (0) 8 1,33 1,33 2,67 1 2 33:67
Gost 2 1 0 1 3:6 (-3) 9 1,50 3,00 4,50 0 2 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno