Ponuda po danu
Po takmičenju
Ekvador, Ekvador 1 - I deo
Un. Katolika Kito - Mušuk Runa
Un. Katolika Kito
Mušuk Runa
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independ. del Valje | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 11 |
2 | Emelek | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 11 |
3 | Aukaš | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | (+4) | 10 |
4 | Makara | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 8 |
5 | Un. Katolika Kito | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | (+4) | 7 |
6 | Mušuk Runa | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 7 |
7 | Imbabura | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
8 | LDU Kito | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 6 |
9 | El Nasional | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
10 | Tekn. Universitario | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | (-3) | 5 |
11 | Barselona Gva. | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 4 |
12 | Delfin | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | (-4) | 4 |
13 | Kumbaja | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 4 |
14 | Deportivo Kuenka | 5 | 0 | 3 | 2 | 7 | : | 9 | (-2) | 3 |
15 | Orense | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 3 |
16 | Libertad Loha (-4) | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | -3 |
1.mesto - Kopa Libertadores
Iz lige (nakon odigranog drugog dela) ispadaju dve najlošije ekipe iz zbirne tabele.
Iz lige (nakon odigranog drugog dela) ispadaju dve najlošije ekipe iz zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Independ. del Valje | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
2. | Emelek | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | |
3. | Aukaš | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
4. | Makara | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
5. | Un. Katolika Kito | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
6. | Mušuk Runa | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
7. | Imbabura | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 3 | |
8. | LDU Kito | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
9. | El Nasional | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
10. | Tekn. Universitario | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
11. | Barselona Gva. | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
12. | Delfin | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 | |
13. | Kumbaja | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 4 | 1 | |
14. | Deportivo Kuenka | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | 2 | |
15. | Orense | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
16. | Libertad Loha (-4) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 |
Un. Katolika Kito
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Deportivo Kuenka | 3:3 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
12.03.2024 | Libertad Loha | 1:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
08.03.2024 | Tekn. Universitario | 3:0 | 3+ | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
03.03.2024 | El Nasional | 3:0 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
03.12.2023 | Barselona Gva. | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Mušuk Runa | 2:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Kumbaja | 1:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
07.11.2023 | Libertad Loha | 0:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
02.11.2023 | LDU Kito | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Emelek | 1:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2023 |
Mušuk Runa
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.03.2024 | Kumbaja | 1:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Imbabura | 3:0 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Emelek | 0:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Libertad Loha | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
02.12.2023 | LDU Kito | 1:3 | 3+ | Ekvador 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Un. Katolika Kito | 0:2 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Orense | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
05.11.2023 | Tekn. Universitario | 1:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
29.10.2023 | Aukaš | 0:4 | 3+ | Ekvador 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Deportivo Kuenka | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.11.2023 | 2:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
10.06.2023 | 3:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2023 | |||
09.07.2022 | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2022 | |||
19.02.2022 | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2022 | |||
23.10.2021 | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2021 | |||
09.05.2021 | 6:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2021 | |||
23.11.2020 | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2020 | |||
26.08.2020 | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2020 | |||
28.09.2019 | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2019 | |||
05.05.2019 | 1:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2019 | |||
15.10.2016 | 6:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2016 | |||
25.09.2016 | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2016 | |||
09.07.2016 | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2016 | |||
21.02.2016 | 1:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2016 | |||
27.11.2015 | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2015 | |||
02.08.2015 | 3:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2015 | |||
09.05.2015 | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2015 | |||
07.03.2015 | 2:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2015 | |||
05.11.2014 | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2014 | |||
01.10.2014 | 0:2 | 0-2 | Ekvador 1 | 2014 | |||
30.07.2014 | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2014 | |||
29.01.2014 | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2014 |
Un. Katolika Kito | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 22 | 11 | 6 | 5 | 38:23 | (+15) | 61 | 1,73 | 1,05 | 2,77 | 13 | 9 | 59:41 |
Domaćin | 11 | 4 | 4 | 3 | 16:11 | (+5) | 27 | 1,45 | 1,00 | 2,45 | 8 | 3 | 73:27 |
Gost | 11 | 7 | 2 | 2 | 22:12 | (+10) | 34 | 2,00 | 1,09 | 3,09 | 5 | 6 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari