Ponuda po danu
Po takmičenju
Belorusija, Belorusija 1
Vitebsk - Torpedo BelAZ
Vitebsk
(Lokomotiva Vitebsk)
Torpedo BelAZ
(Torpedo Žodino)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | (+5) | 3 |
2 | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
3 | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 3 |
4 | BATE | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
5 | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
6 | Torpedo BelAZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
7 | Dinamo Brest | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
8 | Gomelj | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
9 | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
10 | Slutsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
11 | Naftan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 0 |
12 | Arsenal Džeržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
13 | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
14 | Vitebsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
15 | Dnjepar Mogilev | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
16 | Smorgon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | (-5) | 0 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | BATE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
5. | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Torpedo BelAZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
7. | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
8. | Gomelj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
9. | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Slutsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Naftan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
12. | Arsenal Džeržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
15. | Dnjepar Mogilev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
16. | Smorgon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 |
Vitebsk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Isloč | 2:0 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Isloč | 1:4 | 3+ | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
09.12.2023 | Energetik-BGU | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.12.2023 | Energetik-BGU | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Volna | 3:0 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 | |||
18.11.2023 | Bumprom | 1:0 | 0-2 | Belorusija 2 | 2023 | |||
11.11.2023 | Orša | 3:2 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 | |||
04.11.2023 | Osipoviči | 4:0 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 | |||
28.10.2023 | Šahtjor Petrikov | 2:1 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 |
Torpedo BelAZ
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Arsenal Džeržinsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 2:0 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Dinamo Minsk | 0:0 | 0-2 | Belorusija, SK | 2024 | |||
02.12.2023 | Dinamo Minsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Minsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Energetik-BGU | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Gomelj | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Šahtjor Soligorsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
20.10.2023 | Neman | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Vitebsk | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 39 | 6 | 11 | 22 | 27:50 | (-23) | 77 | 0,69 | 1,28 | 1,97 | 28 | 11 | 72:28 |
Domaćin | 19 | 0 | 9 | 10 | 7:19 | (-12) | 26 | 0,37 | 1,00 | 1,37 | 17 | 2 | 89:11 |
Gost | 20 | 6 | 2 | 12 | 20:31 | (-11) | 51 | 1,00 | 1,55 | 2,55 | 11 | 9 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari