Ponuda po danu


Po takmičenju

Ukrajina, Ukrajina 2

Volin - Ruh Vinjiki

Volin

Ruh Vinjiki



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ruh Vinjiki 19 12 3 4 30 : 13 (+17) 39
2 Volin 19 11 5 3 37 : 24 (+13) 38
3 Ingulec Petrove 19 11 4 4 31 : 14 (+17) 37
4 Agrobiznes Voločisk 19 12 1 6 33 : 19 (+14) 37
5 Minai 19 11 4 4 33 : 21 (+12) 37
6 Obolon Brovar 19 11 4 4 28 : 21 (+7) 37
7 Metalist 1925 Harkov 19 10 5 4 27 : 19 (+8) 35
8 Avangard Kramatorsk 19 10 3 6 25 : 20 (+5) 33
9 Girnik Sport 19 8 3 8 24 : 28 (-4) 27
10 Černomorec Odesa 19 6 4 9 21 : 28 (-7) 22
11 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 19 6 2 11 28 : 30 (-2) 20
12 Mikolaiv 19 4 6 9 24 : 31 (-7) 18
13 Kremin Kremenčuk 19 4 4 11 27 : 39 (-12) 16
14 Balkani Zarja 19 3 5 11 14 : 30 (-16) 14
15 Metal. Zaporožje 19 3 2 14 16 : 34 (-18) 11
16 Čerkasčina-Akademija Bilozorja 19 1 3 15 16 : 43 (-27) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ruh Vinjiki 9 7 1 1 15 : 4 22 10 5 2 3 15 : 9 17
2. Volin 10 8 2 0 23 : 11 26 9 3 3 3 14 : 13 12
3. Ingulec Petrove 9 6 3 0 17 : 6 21 10 5 1 4 14 : 8 16
4. Agrobiznes Voločisk 10 8 1 1 24 : 6 25 9 4 0 5 9 : 13 12
5. Minai 10 8 1 1 20 : 9 25 9 3 3 3 13 : 12 12
6. Obolon Brovar 9 5 3 1 17 : 11 18 10 6 1 3 11 : 10 19
7. Metalist 1925 Harkov 9 5 2 2 12 : 6 17 10 5 3 2 15 : 13 18
8. Avangard Kramatorsk 10 6 2 2 16 : 9 20 9 4 1 4 9 : 11 13
9. Girnik Sport 10 4 1 5 12 : 14 13 9 4 2 3 12 : 14 14
10. Černomorec Odesa 9 4 2 3 10 : 10 14 10 2 2 6 11 : 18 8
11. Prikarpatija Ivano-Frankivsk 10 3 1 6 14 : 14 10 9 3 1 5 14 : 16 10
12. Mikolaiv 9 3 2 4 14 : 13 11 10 1 4 5 10 : 18 7
13. Kremin Kremenčuk 9 3 1 5 16 : 18 10 10 1 3 6 11 : 21 6
14. Balkani Zarja 9 2 4 3 8 : 6 10 10 1 1 8 6 : 24 4
15. Metal. Zaporožje 9 2 1 6 7 : 16 7 10 1 1 8 9 : 18 4
16. Čerkasčina-Akademija Bilozorja 11 1 2 8 12 : 24 5 8 0 1 7 4 : 19 1

Volin

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.11.2019 Mikolaiv 1:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
16.11.2019 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
09.11.2019 Ruh Vinjiki 3:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
02.11.2019 Avangard Kramatorsk 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
26.10.2019 Minai 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
19.10.2019 Girnik Sport 4:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
12.10.2019 Čerkasčina-Akademija Bilozorja 3:0 3+ Ukrajina 2 2019/2020
05.10.2019 Metal. Zaporožje 3:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
29.09.2019 Agrobiznes Voločisk 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
25.09.2019 Minai 0:1 0-2 Ukrajina, Kup 2019/2020

Ruh Vinjiki

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.11.2019 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
20.11.2019 Girnik Sport 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
15.11.2019 Metalist 1925 Harkov 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
09.11.2019 Volin 2:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
03.11.2019 Balkani Zarja 3:0 3+ Ukrajina 2 2019/2020
26.10.2019 Avangard Kramatorsk 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
20.10.2019 Ingulec Petrove 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
12.10.2019 Minai 1:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
06.10.2019 Kremin Kremenčuk 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
02.10.2019 Mariupolj 0:1 0-2 Ukrajina, Kup 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 3:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
04.08.2019 1:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
19.05.2019 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
20.10.2018 3:1 3+ Ukrajina 2 2018/2019
12.05.2018 2:1 3+ Ukrajina 2 2017/2018
11.10.2017 0:1 0-2 Ukrajina 2 2017/2018
Volin
Ukupno 6 3 2 1 10:7 (+3) 17 1,67 1,17 2,83 3 3 50:50
Domaćin 3 2 1 0 6:4 (+2) 10 2,00 1,33 3,33 1 2 33:67
Gost 3 1 1 1 4:3 (+1) 7 1,33 1,00 2,33 2 1 67:33

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno