Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Zarja - Oleksandrija
Zarja
Oleksandrija
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šahtjor | 23 | 17 | 4 | 2 | 49 | : | 19 | (+30) | 55 |
2 | Dinamo Kijev | 23 | 16 | 3 | 4 | 54 | : | 24 | (+30) | 51 |
3 | Krivbas | 24 | 14 | 6 | 4 | 42 | : | 24 | (+18) | 48 |
4 | Dnjepar-1 | 24 | 12 | 8 | 4 | 34 | : | 22 | (+12) | 44 |
5 | Ruh Ljvov | 24 | 10 | 10 | 4 | 35 | : | 25 | (+10) | 40 |
6 | Polisia | 24 | 11 | 6 | 7 | 31 | : | 23 | (+8) | 39 |
7 | Vorskla | 24 | 8 | 6 | 10 | 23 | : | 35 | (-12) | 30 |
8 | Černomorec Odesa | 23 | 9 | 2 | 12 | 33 | : | 32 | (+1) | 29 |
9 | LNZ Čerkasi | 24 | 7 | 8 | 9 | 23 | : | 27 | (-4) | 29 |
10 | Zarja | 23 | 6 | 8 | 9 | 24 | : | 30 | (-6) | 26 |
11 | Kolos Kovalivka | 23 | 5 | 10 | 8 | 16 | : | 19 | (-3) | 25 |
12 | Oleksandrija | 24 | 6 | 7 | 11 | 21 | : | 32 | (-11) | 25 |
13 | Obolon | 24 | 4 | 8 | 12 | 15 | : | 34 | (-19) | 20 |
14 | Veres | 23 | 4 | 7 | 12 | 21 | : | 34 | (-13) | 19 |
15 | Metalist 1925 Harkov | 24 | 4 | 6 | 14 | 24 | : | 43 | (-19) | 18 |
16 | Minai | 24 | 2 | 9 | 13 | 17 | : | 39 | (-22) | 15 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šahtjor | 12 | 9 | 1 | 2 | 25 | : | 11 | 28 | 11 | 8 | 3 | 0 | 24 | : | 8 | 27 | |
2. | Dinamo Kijev | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 | : | 8 | 25 | 12 | 8 | 2 | 2 | 32 | : | 16 | 26 | |
3. | Krivbas | 12 | 7 | 3 | 2 | 19 | : | 13 | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23 | : | 11 | 24 | |
4. | Dnjepar-1 | 12 | 5 | 4 | 3 | 17 | : | 12 | 19 | 12 | 7 | 4 | 1 | 17 | : | 10 | 25 | |
5. | Ruh Ljvov | 12 | 3 | 8 | 1 | 14 | : | 11 | 17 | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 | : | 14 | 23 | |
6. | Polisia | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | : | 15 | 18 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | : | 8 | 21 | |
7. | Vorskla | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | : | 23 | 12 | 12 | 5 | 3 | 4 | 10 | : | 12 | 18 | |
8. | Černomorec Odesa | 11 | 6 | 1 | 4 | 16 | : | 12 | 19 | 12 | 3 | 1 | 8 | 17 | : | 20 | 10 | |
9. | LNZ Čerkasi | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | : | 17 | 12 | 12 | 4 | 5 | 3 | 11 | : | 10 | 17 | |
10. | Zarja | 12 | 4 | 2 | 6 | 9 | : | 14 | 14 | 11 | 2 | 6 | 3 | 15 | : | 16 | 12 | |
11. | Kolos Kovalivka | 12 | 3 | 5 | 4 | 8 | : | 10 | 14 | 11 | 2 | 5 | 4 | 8 | : | 9 | 11 | |
12. | Oleksandrija | 12 | 4 | 3 | 5 | 8 | : | 16 | 15 | 12 | 2 | 4 | 6 | 13 | : | 16 | 10 | |
13. | Obolon | 12 | 2 | 5 | 5 | 8 | : | 15 | 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 7 | : | 19 | 9 | |
14. | Veres | 12 | 3 | 4 | 5 | 17 | : | 21 | 13 | 11 | 1 | 3 | 7 | 4 | : | 13 | 6 | |
15. | Metalist 1925 Harkov | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | : | 20 | 12 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | : | 23 | 6 | |
16. | Minai | 12 | 1 | 5 | 6 | 10 | : | 19 | 8 | 12 | 1 | 4 | 7 | 7 | : | 20 | 7 |
Zarja
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.04.2024 | Šahtjor | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Černomorec Odesa | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
09.04.2024 | Dnjepar-1 | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Dinamo Kijev | 0:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Metalist 1925 Harkov | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Dinamo Kijev | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Minai | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Oleksandrija | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Vorskla | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
14.12.2023 | Breidablik | 4:0 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 |
Oleksandrija
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.04.2024 | Obolon | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Dinamo Kijev | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Černomorec Odesa | 2:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Minai | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Vorskla | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Polisia | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Zarja | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Šahtjor | 0:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
11.12.2023 | Metalist 1925 Harkov | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | Krivbas | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.03.2024 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
18.08.2023 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
28.05.2023 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
18.11.2022 | 4:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
29.11.2021 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
25.07.2021 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
09.05.2021 | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2020/2021 | |||
21.04.2021 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina, Kup | 2020/2021 | |||
13.12.2020 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2020/2021 | |||
05.07.2020 | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2019/2020 | |||
30.05.2020 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2019/2020 | |||
23.11.2019 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2019/2020 | |||
30.10.2019 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina, Kup | 2019/2020 | |||
18.08.2019 | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2019/2020 | |||
26.05.2019 | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2018/2019 | |||
28.04.2019 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2018/2019 | |||
27.10.2018 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2018/2019 | |||
28.07.2018 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2018/2019 | |||
29.10.2017 | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2017/2018 | |||
30.07.2017 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2017/2018 | |||
13.05.2017 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2016/2017 | |||
09.04.2017 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2016/2017 | |||
19.11.2016 | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2016/2017 | |||
13.08.2016 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2016/2017 | |||
16.04.2016 | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2015/2016 | |||
27.09.2015 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2015/2016 | |||
30.10.2014 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina, Kup | 2014/2015 | |||
26.09.2014 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina, Kup | 2014/2015 | |||
27.11.2011 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2011/2012 | |||
22.07.2011 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2011/2012 |
Zarja | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 30 | 11 | 11 | 8 | 32:23 | (+9) | 55 | 1,07 | 0,77 | 1,83 | 23 | 7 | 77:23 |
Domaćin | 14 | 5 | 6 | 3 | 20:14 | (+6) | 34 | 1,43 | 1,00 | 2,43 | 7 | 7 | 50:50 |
Gost | 16 | 6 | 5 | 5 | 12:9 | (+3) | 21 | 0,75 | 0,56 | 1,31 | 16 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari