Ponuda po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Banjik Ostrava - Teplice
Banjik Ostrava
Teplice
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Prag | 29 | 23 | 4 | 2 | 66 | : | 25 | (+41) | 73 |
2 | Slavija Prag | 29 | 21 | 6 | 2 | 60 | : | 22 | (+38) | 69 |
3 | Viktorija Plzenj | 29 | 18 | 5 | 6 | 64 | : | 33 | (+31) | 59 |
4 | Banjik Ostrava | 29 | 13 | 5 | 11 | 46 | : | 37 | (+9) | 44 |
5 | Mlada Boleslav | 29 | 12 | 7 | 10 | 49 | : | 45 | (+4) | 43 |
6 | Slovacko | 29 | 11 | 7 | 11 | 37 | : | 38 | (-1) | 40 |
7 | Slovan Liberec | 29 | 10 | 9 | 10 | 44 | : | 44 | (0) | 39 |
8 | Sigma Olomouc | 29 | 10 | 7 | 12 | 39 | : | 41 | (-2) | 37 |
9 | Hradec Kralove | 29 | 9 | 10 | 10 | 31 | : | 36 | (-5) | 37 |
10 | Teplice | 29 | 9 | 9 | 11 | 31 | : | 37 | (-6) | 36 |
11 | Bohemijans 1905 | 29 | 7 | 11 | 11 | 27 | : | 39 | (-12) | 32 |
12 | Jablonec | 29 | 6 | 11 | 12 | 34 | : | 44 | (-10) | 29 |
13 | Pardubice | 29 | 7 | 7 | 15 | 28 | : | 40 | (-12) | 28 |
14 | Triniti Žlin | 29 | 5 | 10 | 14 | 36 | : | 60 | (-24) | 25 |
15 | Din. Č. Buđejovice | 29 | 6 | 5 | 18 | 32 | : | 60 | (-28) | 23 |
16 | Karvina | 29 | 5 | 7 | 17 | 29 | : | 52 | (-23) | 22 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-10.mesto u 1.delu - Srednji plej of
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-10.mesto u 1.delu - Srednji plej of
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Prag | 15 | 13 | 2 | 0 | 39 | : | 11 | 41 | 14 | 10 | 2 | 2 | 27 | : | 14 | 32 | |
2. | Slavija Prag | 15 | 12 | 2 | 1 | 36 | : | 12 | 38 | 14 | 9 | 4 | 1 | 24 | : | 10 | 31 | |
3. | Viktorija Plzenj | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 | : | 16 | 29 | 15 | 9 | 3 | 3 | 31 | : | 17 | 30 | |
4. | Banjik Ostrava | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 | : | 14 | 19 | 15 | 8 | 1 | 6 | 24 | : | 23 | 25 | |
5. | Mlada Boleslav | 15 | 8 | 2 | 5 | 29 | : | 22 | 26 | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 | : | 23 | 17 | |
6. | Slovacko | 15 | 6 | 4 | 5 | 23 | : | 18 | 22 | 14 | 5 | 3 | 6 | 14 | : | 20 | 18 | |
7. | Slovan Liberec | 15 | 9 | 3 | 3 | 30 | : | 18 | 30 | 14 | 1 | 6 | 7 | 14 | : | 26 | 9 | |
8. | Sigma Olomouc | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | : | 17 | 22 | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | : | 24 | 15 | |
9. | Hradec Kralove | 14 | 7 | 4 | 3 | 22 | : | 15 | 25 | 15 | 2 | 6 | 7 | 9 | : | 21 | 12 | |
10. | Teplice | 15 | 5 | 7 | 3 | 15 | : | 11 | 22 | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | : | 26 | 14 | |
11. | Bohemijans 1905 | 14 | 4 | 5 | 5 | 11 | : | 14 | 17 | 15 | 3 | 6 | 6 | 16 | : | 25 | 15 | |
12. | Jablonec | 14 | 4 | 6 | 4 | 20 | : | 20 | 18 | 15 | 2 | 5 | 8 | 14 | : | 24 | 11 | |
13. | Pardubice | 15 | 2 | 5 | 8 | 12 | : | 17 | 11 | 14 | 5 | 2 | 7 | 16 | : | 23 | 17 | |
14. | Triniti Žlin | 14 | 4 | 6 | 4 | 24 | : | 29 | 18 | 15 | 1 | 4 | 10 | 12 | : | 31 | 7 | |
15. | Din. Č. Buđejovice | 14 | 6 | 1 | 7 | 20 | : | 21 | 19 | 15 | 0 | 4 | 11 | 12 | : | 39 | 4 | |
16. | Karvina | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | : | 26 | 15 | 14 | 1 | 4 | 9 | 12 | : | 26 | 7 |
Banjik Ostrava
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Sparta Prag | 3:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Karvina | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Jablonec | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Teplice | 4:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Pardubice | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Sigma Olomouc | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Triniti Žlin | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Bohemijans 1905 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Mlada Boleslav | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
13.02.2024 | Viktorija Plzenj | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 |
Teplice
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Din. Č. Buđejovice | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Mlada Boleslav | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Hradec Kralove | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Banjik Ostrava | 1:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Slovacko | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Slavija Prag | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Slovan Liberec | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Karvina | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
21.02.2024 | Sigma Olomouc | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Pardubice | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31.03.2024 | 4:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
22.10.2023 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
27.09.2023 | 1:0 | 0-2 | Češka, Kup | 2023/2024 | |||
21.05.2023 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
04.02.2023 | 5:0 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
20.08.2022 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
12.02.2022 | 2:4 | 3+ | Češka 1 | 2021/2022 | |||
11.09.2021 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2021/2022 | |||
27.02.2021 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
26.09.2020 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2020/2021 | |||
24.11.2019 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
26.07.2019 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
07.04.2019 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2018/2019 | |||
26.10.2018 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
24.02.2018 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
19.08.2017 | 3:3 | 3+ | Češka 1 | 2017/2018 | |||
19.03.2016 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2015/2016 | |||
26.09.2015 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2015/2016 | |||
21.02.2015 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2014/2015 | |||
08.08.2014 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2014/2015 | |||
25.05.2014 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2013/2014 | |||
25.11.2013 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2013/2014 | |||
13.05.2013 | 2:3 | 3+ | Češka 1 | 2012/2013 | |||
03.11.2012 | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2012/2013 | |||
12.05.2012 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2011/2012 | |||
30.07.2011 | 3:4 | 3+ | Češka 1 | 2011/2012 | |||
20.03.2011 | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2010/2011 | |||
28.08.2010 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2010/2011 | |||
05.04.2010 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2009/2010 | |||
26.09.2009 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2009/2010 | |||
14.03.2009 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2008/2009 | |||
14.09.2008 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2008/2009 | |||
30.03.2008 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
07.10.2007 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
28.05.2007 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2006/2007 | |||
18.11.2006 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2006/2007 | |||
22.04.2006 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
06.11.2005 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
25.05.2005 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2004/2005 | |||
07.08.2004 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2004/2005 | |||
23.04.2004 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2003/2004 | |||
25.10.2003 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2003/2004 | |||
23.02.2003 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2002/2003 | |||
04.08.2002 | 5:1 | 3+ | Češka 1 | 2002/2003 | |||
09.03.2002 | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2001/2002 | |||
08.09.2001 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2001/2002 | |||
13.05.2001 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2000/2001 | |||
05.11.2000 | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2000/2001 |
Banjik Ostrava | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 48 | 17 | 14 | 17 | 60:60 | (0) | 120 | 1,25 | 1,25 | 2,50 | 28 | 20 | 58:42 |
Domaćin | 25 | 9 | 8 | 8 | 38:32 | (+6) | 70 | 1,52 | 1,28 | 2,80 | 13 | 12 | 52:48 |
Gost | 23 | 8 | 6 | 9 | 22:28 | (-6) | 50 | 0,96 | 1,22 | 2,17 | 15 | 8 | 65:35 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari