Ponuda po danu
Po takmičenju
Kipar, Cyta Championship - Play off
Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.04. (Sub) | 16:00 | NEA Salamina-Etnikos Ahna | 2.47 | 3.55 | 2.47 | 2.28 | 1.56 | (1) |
28.04. (Ned) | 16:00 | AEK Larnaka-Anortozis | 1.22 | 5.55 | 11.40 | 2.30 | 1.55 | (1) |
28.04. (Ned) | 16:00 | Aris Limasol-Pafos | 2.40 | 3.10 | 2.85 | 1.70 | 2.03 | (1) |
28.04. (Ned) | 16:00 | Omonija-APOEL | 3.25 | 3.10 | 2.18 | 1.67 | 2.07 | (1) |
29.04. (Pon) | 14:00 | Otelo Atinou-AE Zakaki | 1.33 | 5.75 | 6.20 | 5.40 | 1.11 | (1) |
29.04. (Pon) | 16:30 | Apolon Limasol-Karmiotisa | 1.44 | 5.05 | 5.10 | 4.35 | 1.17 | (1) |
29.04. (Pon) | 16:30 | Doksa Katokopia-AEL Limasol | 2.85 | 3.85 | 2.08 | 2.88 | 1.36 | (1) |
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
1-6.mesto
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | APOEL | 34 | 22 | 6 | 6 | 62 | : | 22 | (+40) | 72 |
2 | AEK Larnaka | 34 | 21 | 8 | 5 | 55 | : | 29 | (+26) | 71 |
3 | Omonija | 34 | 19 | 8 | 7 | 60 | : | 36 | (+24) | 65 |
4 | Aris Limasol | 34 | 19 | 4 | 11 | 58 | : | 33 | (+25) | 61 |
5 | Pafos | 34 | 18 | 6 | 10 | 58 | : | 31 | (+27) | 60 |
6 | Anortozis | 34 | 15 | 7 | 12 | 45 | : | 37 | (+8) | 52 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | APOEL | 17 | 13 | 2 | 2 | 37 | : | 9 | 41 | 17 | 9 | 4 | 4 | 25 | : | 13 | 31 | |
2. | AEK Larnaka | 17 | 11 | 3 | 3 | 35 | : | 19 | 36 | 17 | 10 | 5 | 2 | 20 | : | 10 | 35 | |
3. | Omonija | 17 | 11 | 4 | 2 | 38 | : | 16 | 37 | 17 | 8 | 4 | 5 | 22 | : | 20 | 28 | |
4. | Aris Limasol | 17 | 12 | 2 | 3 | 30 | : | 10 | 38 | 17 | 7 | 2 | 8 | 28 | : | 23 | 23 | |
5. | Pafos | 17 | 10 | 3 | 4 | 30 | : | 12 | 33 | 17 | 8 | 3 | 6 | 28 | : | 19 | 27 | |
6. | Anortozis | 17 | 6 | 6 | 5 | 21 | : | 19 | 24 | 17 | 9 | 1 | 7 | 24 | : | 18 | 28 |
7-14.mesto
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apolon Limasol | 37 | 16 | 11 | 10 | 55 | : | 36 | (+19) | 59 |
2 | AEL Limasol | 37 | 14 | 8 | 15 | 55 | : | 61 | (-6) | 50 |
3 | Etnikos Ahna | 37 | 12 | 11 | 14 | 64 | : | 71 | (-7) | 47 |
4 | NEA Salamina | 37 | 12 | 8 | 17 | 46 | : | 58 | (-12) | 44 |
5 | Karmiotisa | 37 | 10 | 9 | 18 | 54 | : | 70 | (-16) | 39 |
6 | Doksa Katokopia | 37 | 9 | 4 | 24 | 26 | : | 69 | (-43) | 31 |
7 | Otelo Atinou | 37 | 6 | 9 | 22 | 41 | : | 72 | (-31) | 27 |
8 | AE Zakaki | 37 | 2 | 11 | 24 | 37 | : | 91 | (-54) | 17 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Apolon Limasol | 18 | 6 | 5 | 7 | 20 | : | 17 | 23 | 19 | 10 | 6 | 3 | 35 | : | 19 | 36 | |
2. | AEL Limasol | 19 | 9 | 5 | 5 | 33 | : | 32 | 32 | 18 | 5 | 3 | 10 | 22 | : | 29 | 18 | |
3. | Etnikos Ahna | 19 | 9 | 4 | 6 | 38 | : | 33 | 31 | 18 | 3 | 7 | 8 | 26 | : | 38 | 16 | |
4. | NEA Salamina | 18 | 5 | 4 | 9 | 17 | : | 27 | 19 | 19 | 7 | 4 | 8 | 29 | : | 31 | 25 | |
5. | Karmiotisa | 19 | 4 | 8 | 7 | 30 | : | 35 | 20 | 18 | 6 | 1 | 11 | 24 | : | 35 | 19 | |
6. | Doksa Katokopia | 18 | 4 | 1 | 13 | 11 | : | 32 | 13 | 19 | 5 | 3 | 11 | 15 | : | 37 | 18 | |
7. | Otelo Atinou | 18 | 3 | 3 | 12 | 13 | : | 31 | 12 | 19 | 3 | 6 | 10 | 28 | : | 41 | 15 | |
8. | AE Zakaki | 19 | 1 | 5 | 13 | 18 | : | 53 | 8 | 18 | 1 | 6 | 11 | 19 | : | 38 | 9 |
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
18+ igrajte odgovorno