Ponuda po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 3 (Vojvodina)
Omladinac Novi Banovci - Borac Šajkaš
Omladinac Novi Banovci
Borac Šajkaš
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Železničar Inđija | 27 | 16 | 7 | 4 | 52 | : | 21 | (+31) | 55 |
2 | GFK Sloven | 27 | 16 | 4 | 7 | 52 | : | 29 | (+23) | 52 |
3 | Naftagas | 27 | 13 | 4 | 10 | 42 | : | 34 | (+8) | 43 |
4 | Kabel | 27 | 11 | 9 | 7 | 40 | : | 30 | (+10) | 42 |
5 | OFK Kikinda | 27 | 11 | 8 | 8 | 30 | : | 23 | (+7) | 41 |
6 | Radnički Zrenjanin | 27 | 11 | 8 | 8 | 30 | : | 31 | (-1) | 41 |
7 | Dinamo 1945 | 27 | 12 | 5 | 10 | 26 | : | 31 | (-5) | 41 |
8 | Omladinac NB | 27 | 11 | 6 | 10 | 28 | : | 32 | (-4) | 39 |
9 | Podunavac | 27 | 9 | 11 | 7 | 38 | : | 28 | (+10) | 38 |
10 | Borac Šajkaš | 27 | 10 | 4 | 13 | 26 | : | 30 | (-4) | 34 |
11 | Tisa | 27 | 11 | 1 | 15 | 42 | : | 49 | (-7) | 34 |
12 | OFK Bečej 1918 | 27 | 10 | 3 | 14 | 30 | : | 42 | (-12) | 33 |
13 | Hajduk 1912 | 27 | 8 | 8 | 11 | 34 | : | 35 | (-1) | 32 |
14 | Jedinstvo SP | 27 | 7 | 9 | 11 | 26 | : | 29 | (-3) | 30 |
15 | 1.Maj Ruma | 27 | 6 | 7 | 14 | 28 | : | 53 | (-25) | 25 |
16 | Bačka B.Palanka | 27 | 4 | 6 | 17 | 21 | : | 48 | (-27) | 18 |
Iz lige ispada 5-7 timova zavisno od toga da li će OFK Vršac i Mladost GAT ostati u 2.ligi.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Železničar Inđija | 14 | 10 | 2 | 2 | 30 | : | 8 | 32 | 13 | 6 | 5 | 2 | 22 | : | 13 | 23 | |
2. | GFK Sloven | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | : | 16 | 25 | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 | : | 13 | 27 | |
3. | Naftagas | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | : | 15 | 21 | 14 | 7 | 1 | 6 | 17 | : | 19 | 22 | |
4. | Kabel | 14 | 9 | 4 | 1 | 30 | : | 8 | 31 | 13 | 2 | 5 | 6 | 10 | : | 22 | 11 | |
5. | OFK Kikinda | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | : | 9 | 25 | 14 | 4 | 4 | 6 | 6 | : | 14 | 16 | |
6. | Radnički Zrenjanin | 14 | 8 | 3 | 3 | 19 | : | 13 | 27 | 13 | 3 | 5 | 5 | 11 | : | 18 | 14 | |
7. | Dinamo 1945 | 13 | 7 | 2 | 4 | 14 | : | 11 | 23 | 14 | 5 | 3 | 6 | 12 | : | 20 | 18 | |
8. | Omladinac NB | 14 | 6 | 3 | 5 | 17 | : | 19 | 21 | 13 | 5 | 3 | 5 | 11 | : | 13 | 18 | |
9. | Podunavac | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | : | 13 | 19 | 14 | 4 | 7 | 3 | 21 | : | 15 | 19 | |
10. | Borac Šajkaš | 13 | 5 | 2 | 6 | 12 | : | 12 | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 14 | : | 18 | 17 | |
11. | Tisa | 14 | 5 | 0 | 9 | 21 | : | 29 | 15 | 13 | 6 | 1 | 6 | 21 | : | 20 | 19 | |
12. | OFK Bečej 1918 | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 | : | 22 | 20 | 13 | 4 | 1 | 8 | 11 | : | 20 | 13 | |
13. | Hajduk 1912 | 13 | 6 | 5 | 2 | 21 | : | 13 | 23 | 14 | 2 | 3 | 9 | 13 | : | 22 | 9 | |
14. | Jedinstvo SP | 13 | 3 | 6 | 4 | 11 | : | 12 | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | : | 17 | 15 | |
15. | 1.Maj Ruma | 14 | 2 | 6 | 6 | 9 | : | 19 | 12 | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | : | 34 | 13 | |
16. | Bačka B.Palanka | 14 | 3 | 3 | 8 | 12 | : | 20 | 12 | 13 | 1 | 3 | 9 | 9 | : | 28 | 6 |
Omladinac Novi Banovci
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Jedinstvo SP | 1:0 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | OFK Bečej 1918 | 0:0 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Borac Šajkaš | 1:2 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Železničar Inđija | 2:2 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | 1.Maj Ruma | 4:1 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
10.04.2024 | Radnički Zrenjanin | 0:0 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Bačka B.Palanka | 0:3 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Tisa | 0:3 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
24.03.2024 | Kabel | 1:1 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Dinamo 1945 | 3:1 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 |
Borac Šajkaš
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | OFK Bečej 1918 | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | Dinamo 1945 | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Omladinac NB | 2:1 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Podunavac | 2:1 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Železničar Inđija | 1:2 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
10.04.2024 | OFK Kikinda | 2:0 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | 1.Maj Ruma | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | GFK Sloven | 0:2 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
23.03.2024 | Radnički Zrenjanin | 1:3 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Naftagas | 1:2 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | 1:2 | 3+ | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
15.10.2023 | 1:0 | 0-2 | Srbija 3 v | 2023/2024 | |||
19.03.2023 | 0:3 | 3+ | Srbija 3 v | 2022/2023 | |||
27.08.2022 | 1:1 | 0-2 | Srbija 3 v | 2022/2023 | |||
09.04.2022 | 0:3 | 3+ | Srbija 3 v | 2021/2022 | |||
19.09.2021 | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 v | 2021/2022 |
Omladinac Novi Banovci | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:10 | (-7) | 13 | 0,50 | 1,67 | 2,17 | 3 | 3 | 50:50 |
Domaćin | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | (-4) | 8 | 0,67 | 2,00 | 2,67 | 1 | 2 | 33:67 |
Gost | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | (-3) | 5 | 0,33 | 1,33 | 1,67 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari