Ponuda po danu
Po takmičenju
Rusija, Rusija 1
Orenburg - Rubin
Orenburg
(Gazovik Orenburg)
Rubin
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit | 25 | 15 | 5 | 5 | 44 | : | 22 | (+22) | 50 |
2 | Krasnodar | 25 | 14 | 7 | 4 | 41 | : | 25 | (+16) | 49 |
3 | Dinamo Moskva | 25 | 12 | 8 | 5 | 42 | : | 33 | (+9) | 44 |
4 | Lokomotiva Mos. | 25 | 10 | 11 | 4 | 42 | : | 34 | (+8) | 41 |
5 | Krila Sovjetov | 25 | 11 | 6 | 8 | 43 | : | 35 | (+8) | 39 |
6 | Spartak Moskva | 25 | 11 | 6 | 8 | 34 | : | 29 | (+5) | 39 |
7 | CSKA Moskva | 25 | 9 | 11 | 5 | 44 | : | 33 | (+11) | 38 |
8 | Rostov | 25 | 10 | 7 | 8 | 37 | : | 38 | (-1) | 37 |
9 | Rubin | 25 | 10 | 6 | 9 | 23 | : | 30 | (-7) | 36 |
10 | Pari NN | 25 | 8 | 4 | 13 | 24 | : | 33 | (-9) | 28 |
11 | Fakel | 25 | 6 | 8 | 11 | 19 | : | 28 | (-9) | 26 |
12 | Akhmat Grozni | 25 | 7 | 5 | 13 | 24 | : | 37 | (-13) | 26 |
13 | Orenburg | 25 | 6 | 8 | 11 | 28 | : | 33 | (-5) | 26 |
14 | Ural | 25 | 6 | 6 | 13 | 24 | : | 39 | (-15) | 24 |
15 | Baltika | 25 | 6 | 5 | 14 | 25 | : | 31 | (-6) | 23 |
16 | PFC Soči | 25 | 4 | 7 | 14 | 26 | : | 40 | (-14) | 19 |
Ruski klubovi su trenutno suspendovani od strane UEFA.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenit | 13 | 8 | 2 | 3 | 21 | : | 10 | 26 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23 | : | 12 | 24 | |
2. | Krasnodar | 13 | 10 | 2 | 1 | 23 | : | 10 | 32 | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | : | 15 | 17 | |
3. | Dinamo Moskva | 12 | 7 | 2 | 3 | 17 | : | 13 | 23 | 13 | 5 | 6 | 2 | 25 | : | 20 | 21 | |
4. | Lokomotiva Mos. | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | : | 16 | 22 | 12 | 5 | 4 | 3 | 21 | : | 18 | 19 | |
5. | Krila Sovjetov | 12 | 7 | 4 | 1 | 29 | : | 14 | 25 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | : | 21 | 14 | |
6. | Spartak Moskva | 12 | 7 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | 24 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | : | 18 | 15 | |
7. | CSKA Moskva | 13 | 7 | 4 | 2 | 25 | : | 14 | 25 | 12 | 2 | 7 | 3 | 19 | : | 19 | 13 | |
8. | Rostov | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | : | 17 | 25 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | : | 21 | 12 | |
9. | Rubin | 12 | 4 | 4 | 4 | 11 | : | 16 | 16 | 13 | 6 | 2 | 5 | 12 | : | 14 | 20 | |
10. | Pari NN | 13 | 7 | 2 | 4 | 19 | : | 16 | 23 | 12 | 1 | 2 | 9 | 5 | : | 17 | 5 | |
11. | Fakel | 12 | 3 | 5 | 4 | 9 | : | 9 | 14 | 13 | 3 | 3 | 7 | 10 | : | 19 | 12 | |
12. | Akhmat Grozni | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | : | 20 | 15 | 12 | 3 | 2 | 7 | 9 | : | 17 | 11 | |
13. | Orenburg | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 | : | 13 | 18 | 13 | 1 | 5 | 7 | 10 | : | 20 | 8 | |
14. | Ural | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | : | 20 | 15 | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 | : | 19 | 9 | |
15. | Baltika | 12 | 5 | 3 | 4 | 12 | : | 12 | 18 | 13 | 1 | 2 | 10 | 13 | : | 19 | 5 | |
16. | PFC Soči | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | : | 17 | 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 10 | : | 23 | 6 |
Orenburg
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Dinamo Moskva | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Zenit | 0:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Dinamo Moskva | 2:4 | 3+ | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Pari NN | 3:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
08.04.2024 | Rubin | 3:0 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Akhmat Grozni | 1:0 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Fakel | 0:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
14.03.2024 | Spartak Moskva | 1:3 | 3+ | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Baltika | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | CSKA Moskva | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 |
Rubin
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Zenit | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Lokomotiva Mos. | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Krila Sovjetov | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
08.04.2024 | Orenburg | 0:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Akhmat Grozni | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Pari NN | 0:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Krasnodar | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Baltika | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
04.12.2023 | Dinamo Moskva | 0:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
26.11.2023 | Fakel | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.04.2024 | 3:0 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
30.07.2023 | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
05.07.2020 | 0:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2019/2020 | |||
15.09.2019 | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2019/2020 | |||
03.05.2019 | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2018/2019 | |||
05.11.2018 | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2018/2019 | |||
20.09.2017 | 0:2 | 0-2 | Rusija, Kup | 2017/2018 | |||
11.03.2017 | 0:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2016/2017 | |||
27.08.2016 | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2016/2017 |
Orenburg | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 3 | 3 | 3 | 8:8 | (0) | 16 | 0,89 | 0,89 | 1,78 | 7 | 2 | 78:22 |
Domaćin | 5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | (+3) | 11 | 1,40 | 0,80 | 2,20 | 3 | 2 | 60:40 |
Gost | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | (-3) | 5 | 0,25 | 1,00 | 1,25 | 4 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari